Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda ze nie dałem rade jechać na spota tyle :audi:powinno być na tarnowskim spocie

no powinno byc :tongue4: ale jak kazdy nie moze byc na spocie tak jak ty to skad sie ich nabierze :D ? :thumbdown:

Co do Xenonow, to widze ze to jest jeden ciul tylko w innych pudelkach i tak naprawde nie idzie wybadac ktore zaklocaja CB a ktore nie, troche sie o tym oczytalem i nie raz nawet identyczne zestawy od tego samego sprzedawcy i jeden zakloca a drogi nie :/ U mnie delikatnie szumi na CB ale nie przeszkadza mi to wogole wazne ze radyjko FM dziala super :). Gdzies cos czytalem ze te starsze przetwornice robily zakłócenia ale ja w to watpie bo teraz niby wszystkie sa te nowsze ale i tak niektorym zaklocaja :) Jak dla mnie to wina lezy po stronie zarnikow , wiele osob po ich wymianie wlasnie zaznalo cisze na CB :) podobno filtry antyzakloceniowe na CB nie daja rady, ale ktos tam na forum pisal ze sprowadza jakies filtry z chin ktore sie wpina miedzy zarnik a przetwornice i ze ma smigac :) ale to trzeba bylo by odgrzebac temat i zapytac czy cos sie ruszylo w tym temacie :) dla mnie jest ok i za te piniadze to jest za***iście :D CB niech sobie delikatnie tam szumi co mi wogole nie przeszkadza a zreszta i tak nie używam go tak czesto ale za to mam jasno i elegancko przed maska a to jest potrzebne na codzien :):hi:[br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 22:30_________________________________________________a zapomnialem linku :)

moje to cos takiego( tylko ze tansze trzeba znalesc :D) : http://allegro.pl/item476665470_zestaw_xenon_h1_h3_h7_6000k_tuning_nowe_faktura.html

ale jutro zapodam link do goscia od ktorego ja bralem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 w sobote latal jak prawdziwy odrzutowiec.. :polew: :polew:

hehehe on wprost uwielbia wysepki :polew: :polew: nie ma to jak sobie przejechac przez ktoras albo ominąć z drugiej strony :D:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeee ja nie omjałem wysepki tylko przejechałm po niej hehehheheeh norbi omijał pod prad hehehehe :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 20:58_________________________________________________AAAAAAAAAAA co to Tarnów nocą spi hehehheheheheheh :kox:

aaa to ja myslalem ze to tobie zachcialo sie jej omijac z lewej strony i pech chcial ze okazala sie to najdluzsza wysepka na swiecei :D hehee[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 08:19_________________________________________________

pany - za kilka godzin pokaże wam fotke znaczka A4-klub.pl - czaki już troszke widział, ale wypasik wyszedł straszny

nooo to czekamy :) ja tez juz cos nie cos widzialem zapowiada sie za***iście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spi nikt sie nie udziela [br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 18:21_________________________________________________hornet jak tam fotele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupil cos..?

Panowie ramki chyba dziala bo coraz wiecej osob sie pojawia na forum.. :naughty:

Szkoda tylko ze nie udzielaja sie.. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to jak dzialaja ramki jak nie dzialaja :D?? a tak serio to widzialem ze 2 tam nowych sie pojawilo z tarnowa w ostatnim czasie :) ale chyba sie wstydza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...