Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ringi to syf, kto jeszcze bedzie ludziska lelus stawia wszytskim zarcie:)

W takim razie zmieniamy miejscowke.. :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:):):) moze tak odrazu w mościcach ? po co jezdzic pozniej , atak sie stanie i bedzie gawedziło na spokojnie
Opublikowano

Ale tam pewnie bedzie ladne wypiz*owo.. :mysli:

Opublikowano

ja też obstawiam mościce, no chyba że w macku ale w lokalu w środku.

Opublikowano
  • Autor

ringi to syf, kto jeszcze bedzie ludziska lelus stawia wszytskim zarcie:)

To ja chyba też na chwile wpadnę :D

Opublikowano

Przywiez 2 danie.. :evil::D

Opublikowano
  • Autor

Przywiez 2 danie.. :evil::D

Sztućce co najwyżej przywiozę :D

Opublikowano

Lelus jak patrze na zdjecia tych FK to ringi sa jako postojowki i nie ma zadnej innej zarowki

Ciezko okreslic w tych sonarach byly na 100% bo sam je odpinalem :D a tutaj faktycznie dobrze nie widac , wes przedzwon do ktorego ze sprzedawcow i ci powie co i jak :)

ringi to syf, kto jeszcze bedzie ludziska lelus stawia wszytskim zarcie:)

W takim razie zmieniamy miejscowke.. :polew:

tak zmieniamy :D w mc za drogo , proponuje Secesje na PKP :D

Opublikowano

sesja sesja zapodaje wam logotyp forum do wklejenia na samochod wykoniy profesjonalnie, narazie niezadawac pytan o cene itp wykonanie jest troxhe skomplikowane bedzie mozna zamawiac jednostkowo zdjecie pogladowe pierwszy bedzie licytowany na cele dobrocznne na forum ! oto ono : ( zdjecie wykonane zwyklym aparatem ) produkt wykonany z aluminium

DSC01428.jpg

Opublikowano

no Czaki moje zdanie znasz, jak tylko bedzie na sprzedaz to sie pisze, ogolnie produkt mi sie zarabiscie podoba, dostalem od Ciebie mms tego, ale zapomnialem Ci odpisac, pozdrawiam !!!

Opublikowano

w sobote obadacie to live, są dwie wersje, chyba ta jest ładniejsza niż ta którą ja mam przyjlejoną teraz do samochodu, czaki będę to swoją zrywał i poprawiał - musze dociąć jak ta twoja.

FOTY W skali 1:1 MOŻNA ZGRAĆ NA DYSK _ ładniej detale widać

A4_1.jpg

A4_2.jpg

A4_3.jpg

A4_4.jpg

Opublikowano

chrapusta Muszę przyznać, że wyszło Ci to za***iście. Dobrym pomysłem byłoby wypuszczenie wersji z uszkiem żeby można było nosić logo jako breloczek.

Opublikowano

logo będzie dostępne w sprzedaży po ustaleniach z zarządem klubu[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 10:17_________________________________________________widze ze chrapusta zbiera oklaski :):):):):):):

Opublikowano

logo będzie dostępne w sprzedaży po ustaleniach z zarządem klubu

Super, jak coś to dawajcie znać :good:

Opublikowano

to raczej jest jako wersja doklejana do klapy bagażnika

Opublikowano
:hi: moze i ja sie w koncu pojawię na spocie!!!jesli znowu coś sie nie wys...a!!! a moz by tak troszke wcześniej się spotkać????
Opublikowano

nosadzeze trzeba bedzie wczesniej zrobic spocika

!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 18 to ciemnica straszeczna juz jest , niewiemjak inni ale sadze ze 16 to dobra godzina !

co wy na to i kto jeszcze chce logo ! 3 juz sa zamowione

lelus

hornet

norbi

kto jeszcze ?

Opublikowano

no ja jestem za niech reszta sie wypowie

a co z levym

darekiem

i reszta?

Opublikowano

16 to juz ludzka godzina!!!!! ja za...........

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.