Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znowu chyba musimy jakies cycki wkleic zeby w ogole byla jakas gadka.. :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widz, że tutaj taka sama cisza jak na rzeszowskich :confused4:

Opublikowano

mam pytanko co włacza lample w podsufitce jak sie otwiera drzwi ???

Opublikowano

krasnoludki

i nie liczyłbym na to że znajdzieś jakis toporny czujnik w stylu fiata uno - wiesz hornet audi to nie jest czajnik elektryczny - to troszkę bardziej skompikowane urządzenie - ale loozknij na etke - tam jest rozrys instalacji i zależności

Opublikowano

Ale sie ciesze ze wczoraj zmienilem kola na zimowki :D dzisiaj wracalem z rzeszowa 2 godziny - nawet nowe zimowki nic nie pomogly

Opublikowano

TTom3k i jak kupujesz lampy + hidy, my z Czakim kupilismy zestaw hidow na allegro, ja dzis dostalem ale dopiero w poniedzialek bede montowal, Czaki powinien dostac przesylke w poniedzialek wiec pewnie tez szybko zapoda, teraz to prawie caly Audi A4 Tarnów Team bedzie na xenonie hehe pozdrawiam :)

Opublikowano

No ebde chyba kupowal valeo na xenonnie bo wszyscy mnie zj***li za te z diodami sonary :P Mysle jeszcze o tych czarnych FK ale jesli ktos umialby wylaczyc te ringi

Opublikowano

a po co je wylaczac co prawda motyw z bmw ale mi sie podoba nawet bardziej niz te sonary

Opublikowano

a ja juz myślałem ze pogonie na xenonikach :( a tu śnieg pada i ciemnica straszeczna, hornet niewiem ale chyba w zamku jest a co niegasnie ?

moze te czerwone na dole na nogach ci nie gasna :) nakombinowałeś imasz:)

Opublikowano

to czerwone na dole jest zapiete do pozycyjnych :tongue4:

aaaaaaaaa lampka w podsufitce to raz swieci a raz nie i niewazne które drzwi otwieram chyba wszystkie czujniki w zamkach na raz nie padły :decayed: ponoc cos w pompce od centralnego rozbiore to bede wiedział :mysli:

chrapusta a czy ja powiedziałem ze audi to czajnik !!! zapytałem czy ktos wie jak to działa jesli niewiesz to nie pisz ... proste

Opublikowano

ależ sie uniosłeś - czyli od dzisiaj zakaz pisania żartó na forum!!!

tylko powaga i cycki lelusa !!!

a masz na rozluźnienie:

trzeba tylko zrobić polerkę i dodać czerwony kolor - oczywiście to próbka, czaki już organizuje lakier i podkład.

całość z aluminium - 3,5 mm grubości - kto widział na żywca to wie co i jak :)

można zrobić dowolną ilość - potrzebny wzór z wektorach, klisza do zrobienia matrycy w technice fleksograficznej - i to jest właśnie efekt końcowy - matryca.

ten wzór ma 12,5 cm - okolo w calości

aa.JPG

bb.JPG

dd.JPG

Opublikowano

za***iste, jak bedzie gotowe i mozliwosc zamowienia to pierwszy sie pisze

Opublikowano

jak skończymy to czaki będzie dysponował pewnie kwotami, ja sie nie znam i nie wiem.

Opublikowano

hornet - podobno dysponujesz nowym jakimś vagiem - mam wersje 4 chyba, potrzebna na chwilke mi wersja ciut nowsza - pomożesz?

Opublikowano

No Panowie założyłem Hid-y i normalnie rewelacja, mieliście racje barwa 6000k jest idealna, rozmawiałem z Czakim i on też dziś założył i też mówi, że nie ma porównania, czekamy teraz na TTom3k-a i resztę Team-u Tarnów, pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

tak robia robote inna jazda w nocy wzrok sie niemeczyi jest jasno :) ale sie oroobilem troszeczke

Opublikowano

prawda roboty jest trochę bo trzeba gdzieś te przetwornice zmieścić przynajmniej u mnie tak był, bo w oryginalne miejsca się nie zmieściły, ale ogólnie nic trudnego, a jaka satysfakcja po skończonej robocie hehe :)

Opublikowano

Juz niedlugo niedlugo :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.