Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś trzeba się zgadać i zrobić spot Rzeszów z Tarnowem :gwizdanie:

Myślę że na wiosnę można by było zrobić taki SPOT i Kraków się przyłączy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to było by super jak by wszyscy z okolicy Rzeszowa i Krakowa się zjechali :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można coś takiego zorganizować ale jakieś dobre miejsce ktoś z Tarnowa musiał by wybrać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no można coś takiego zorganizować ale jakieś dobre miejsce ktoś z Tarnowa musiał by wybrać :wink4:

Z tym by nie było myślę problemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levy gdzie ty chcesz podjechac ? :polew:

co do spota , jak najbardziej jestem za byle byn as wpadło wiecej ludzi i cos konkretnie zorganizowac za zgoda własciciela posesji :) pomyślmy nad miejscem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy niejaki Jurek z Dabrowy Tarnowskiej Audi A4 b6 sedanem pojawia sie na spotach tarnowskich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnij to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 18:02_________________________________________________a jak wyglada opisz go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: elo Panowie, pozdro z krakowskiego na dzień dobry :decayed: i takie pytanko do Was, szukam auta na ślub mój własny będzie on w okolicach Brzeska ale spoty brzeskie zlały moją prośbę :wallbash: bowiem szukam auta ale google.pl się nie spisują a PT Cruiser mnie nie jara :polew: podrzucicie coś ? Z góry wielkie dzięki i małe sry za ot liczę na Waszą pomoc :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja twojego postu na brzeskich nie widziałem :no:

a jakiego autka szukasz?? w jasieniu są limuzyny

ja też nie widziałem żadnego posta na ten temat :mysli:, mój znajomek ma czarną a6 c6 w sedanie na 19", może by sie skusił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jakie auto chcesz limuzyna czy normalne auto czy jeszcze coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nooo git :) odpisaliście. Pisałem pisałem ;P nikt nie zareagował :(, no ale szukamY czegoś innego niż limuzyna i mercedes, myślałem nad Audi ale braciak ma wcześniej wesele no i trochę kulawo by to wyszło, szukam BMW - bo urzeka moją ukochaną no i czego nie robi się do kobiety :cool1:- ale ciężko upolować coś "skrojonego na miarę potrzeb". Co do jasienia to wiem że są gabloty :) jeżdżę wzdłuż E4, ale przeraża mnie ok 10m białego kut...a :D ewentualnie jakieś retro ? Dla mnie strzałem w 10 byłoby tanie :polew: Ferrari lub Mustang z 67' :tongue4:, szukałem już na alledrogo, google i jeszcze się nie poddaję ale nie ma w czym przebierać w Krakowie zdecydowanie więcej ofert :( ale czasem w takim wypadku do kwoty podst doliczają niektórzy dodatkowe km.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) nooo git :) odpisaliście. Pisałem pisałem ;P nikt nie zareagował :(, no ale szukamY czegoś innego niż limuzyna i mercedes, myślałem nad Audi ale braciak ma wcześniej wesele no i trochę kulawo by to wyszło, szukam BMW - bo urzeka moją ukochaną no i czego nie robi się do kobiety :cool1:- ale ciężko upolować coś "skrojonego na miarę potrzeb". Co do jasienia to wiem że są gabloty :) jeżdżę wzdłuż E4, ale przeraża mnie ok 10m białego kut...a :D ewentualnie jakieś retro ? Dla mnie strzałem w 10 byłoby tanie :polew: Ferrari lub Mustang z 67' :tongue4:, szukałem już na alledrogo, google i jeszcze się nie poddaję ale nie ma w czym przebierać w Krakowie zdecydowanie więcej ofert :( ale czasem w takim wypadku do kwoty podst doliczają niektórzy dodatkowe km.

a kiedy masz to wesele, może się uda coś zorganizować jeszcze :mysli:, przecież można kogoś prywatnie wynająć z taką furką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tarnowie jest gosc ktory ma retro auta jakiegos Forda bodajze z lat Elvisa ;) starego Mini w cabrio i mial miec jeszcze jakies "nowe" retro dokupic wiec jak tylko znajde namiary na goscia to Ci tu wrzuce. Cenowo u niego bylo calkiem przyzwoicie wiec mysle, ze i z dojazdem do brzeska bys sie dogadal. A BMW jakiego szukasz? 3 5 7? i ktora buda najlepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesele w sierpniu. Mustanga to takiego mam na sercu :naughty:http://hotwheels-cc.com/images/16.jpg . BMW 3(2005+),5(2003+) 7 trochę zbyt duża gabarytowo, zdecydowanie szukam w nowej budzie o ile się nie mylę roczniki podałem w nawiasach. Cały czas szukam więc jakby udało mi się coś upolować to napiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...