Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe a pozniej Ci przyjdzie do domu wezwanie wzwiazku z art. 97kw :D ja tam wole juz nie ryzykowac:d jak sie ma 16pkt to chodzenie na nozkach staje sie co raz to bardziej realne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no juz na dniach 22 lata :decayed::naughty: 90km/h w zabudowanym to juz jest 8pkt :] dostalem raz 10pkt jedz na trasie do kielc 50km/h na takiej drodze - nie da sie (akurat jeden raz pojechalem samochodem bez CB) ;p dwa razy za pasy i sie uzbieralo :P przez 3 lata ani jednego mandatu w tym roku jakis pech mnie przesladuje ;p a denerwuje mnie to tym bardziej bo wcale szybko nie jezdze :wallbash: ale naszczescie te 10 dostalem juz prawie rok temu wiec mi teraz gdzies zejdzie z kartoteki :) jak na tyle km co zrobilem przez ten czas to i tak nie jest zle :) No coz, kazdy kiedys byl mlody statystyki sa jakie sa nie ukrywam tego ze glownymi sprawcami wypadkow sa mlodzi, ale mimo wszystki nie uwazam sie za kozaka i smialo moge powiedziec ze jezdze normalnie- bezpiecznie, nie wszyscy mlodzi se glupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczki.

Jest mały biznes...

Kumpel chce się pozbyć flaszki wódki w zamian za Vagowanie potencjalnie swojego 1,8 T.

Kto się zadeklaruje?

Termin i miejsce oczywiście do dogadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kaske to tylko na legalnym oprogramowaniu, bez problemów - samo spisanie danych statycznych kosztuje w warsztatach 50 zł więc tyle co dobra flaszka. zapiszą ci do pliku wszystko i masz co chcesz. przelecą ci auto automatem, odnajdą każdy moduł - zdiagnozują - jak dopłacisz to robią logi statyczne, co do dynamicznych to w warsztatach ciężko, nie chcą wiadać z kimś obcym i pomykać nie wiadomo czym 140 na godzine, a tyle masz na krańcowych obrotach przy dynamicznych logach.

tak czy siak polecam jakikolwiek warsztat z vagiem, są spece którzy robią to nawet od 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet - jesteś już martwy :thumbdown:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2008, 08:37 _________________________________________________co tam hamowani najnowocześniejsza w kraju stacja diagnostyczna na Szujskiego ze wszystkimi bajerami jake sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jest na juz 4 osoby

amrys 2 szt

czaki 2 szt

ykk 2 szt

darthdevil 2 szt

łącznie 8 szt

kto jeszcze zeby wszystko bylo na jedna paczke[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2008, 08:49 _________________________________________________ja ją moge na siebie wziasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...