Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok panowie dziś rozmawiałem z pewnym człekiem gdzie będzie ładny placyk a i budynek nie od parady do Tarnowskich spodków ........no i jedzenie :) bliżej zdradzę że KFC się pojawi w Tarnowie :)

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oooooooo schit KFC w Tarnowie :oklaski: ale bajer :notworthy:

Pany ja proponuje nic nie kombinowac z terminem spotów i z miejscem radze sie skoncentrowac na tym zeby wogóle sie odbywały a jak bedziemy zmieniac czas i miejsce bo komus nie pasuje :ssij: to bedzie kicha !!! miejsce jest dobre :drinks: ja zrobia KFC :slina: to sie tam przeniesiemy :cool1:

Opublikowano

Gdzie bedzie KFC..? Powiedz ze jeszcze parking z dachem.. :wink4::travolta:

Opublikowano

Ok wrzucam na luz panowie nie odzywam się do póki będzie placyk, wit.s oddaje honory organizowania spotów na najbliższym się nie mam szans pojawić ale następny będzie z moją obecnością :embarrassed:

Opublikowano

DARKDEWIL odzywaj sie, bo inaczej watek umrze.. :naughty:

Opublikowano

Co do KFC nic nie zdradzę .......... tajemnica poliszynela :) Co do parkingu z dachem za późno na prośby :thumbdown:

Opublikowano

no to nas więcej watek rozkręcony :) dzisiaj autko już będę mail, micha doszła

Opublikowano

i micha sie cieszy hehe :)

:polew:

Opublikowano

Kurfa ...dziwilem sie ostatnio czemu mam tak malo oleju a nie zauwarzylem ile km nastukalem od stycznia(13 tys) czas na wymiane ;/

Opublikowano

TTom3k wiesz .......... masz Audiolkę więc nie tylko wniskuj że jej się tylko chce pic :) trzeba tez od czasu do czasu zaglądnąc do wnętrza .......... niestety to nie kobieta sama się nie nasmaruje :naughty: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 00:50 _________________________________________________Czasami warto popatrzec do jej wnętrza :cool1: i zrozumiec :slina:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 00:51 _________________________________________________Jezeli nie zadbasz o smarowanie ............ zatrzesz tłoki ............ jak to mówią starzy wyjadacze NIE ZADBASZ O SMAROWANIE DALEKO NIE ZAJEDZIESZ :notworthy:

Opublikowano

Tak wiem ;] Ale olej i tak jest dobry bo ma kolor oleju a nie smaru ;]

Opublikowano

Zrobmy sobie dzis spota ?:)[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 11:18 _________________________________________________EE nie jest zle dzis sprawdzalem z rana olej i jest w polowie stanu :)

Opublikowano

Moze ma turbo.. :naughty:

Opublikowano

ahahah :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 16:59 _________________________________________________jutro moze juz bede mial lampki :)

Opublikowano

ahahah :polew:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2008, 16:59 _________________________________________________jutro moze juz bede mial lampki :)

To juz beda 2 podobne pyski.. :kox:

Opublikowano

Koledzy o ktorej jutro ten spocik ??? :a4fan:

Opublikowano

no ja sie zjawiam o 18 pod MC i bede bankowo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.