Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Informacja dla tych ktorzy kubia przycisnac na krajowej "czworce" - nowe fotoradary :rant: Trzy sztuki w kierunku Kraków-Tarnow, jeden Tarnów-Kraków (tyle zauwazylem :decayed:)

Kraków-Tarnów:

1. Za Wieliczka, mijanka do gory, ograniczenie do 70km/h a u gory stoja miski z suszarka, pozniej sie wszyscy rozwijaja a 400m dalej jest nowy fotoradar :kox:, miejscowosc Sułkow

2. Przed miejscowoscia Brzezie, dluga prosta, po prawej stronie komisy samochodowe i stacja Shell

3. Przed Dębnem, dluga prosta za Brzeskiem, ograniczenie do 70km/h

Tarnow-Kraków

1. Gorzków, przed wjazdem do Bochni

W tamtym tygodniu jeszcze ich nie bylo.... :angry:

liść na tablicę , liść za wycieraczkę , osłona przeciwsłoneczna w dół i ogień :decayed:

Bo trzeba jezdzic przez Szczurowa.. :cool1::travolta:

Tam tylko krowy o konie sa na drodze.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych ktorzy kubia przycisnac na krajowej "czworce" - nowe fotoradary :rant: Trzy sztuki w kierunku Kraków-Tarnow, jeden Tarnów-Kraków (tyle zauwazylem :decayed:)

Kraków-Tarnów:

1. Za Wieliczka, mijanka do gory, ograniczenie do 70km/h a u gory stoja miski z suszarka, pozniej sie wszyscy rozwijaja a 400m dalej jest nowy fotoradar :kox:, miejscowosc Sułkow

2. Przed miejscowoscia Brzezie, dluga prosta, po prawej stronie komisy samochodowe i stacja Shell

3. Przed Dębnem, dluga prosta za Brzeskiem, ograniczenie do 70km/h

Tarnow-Kraków

1. Gorzków, przed wjazdem do Bochni

W tamtym tygodniu jeszcze ich nie bylo.... :angry:

liść na tablicę , liść za wycieraczkę , osłona przeciwsłoneczna w dół i ogień :decayed:

Bo trzeba jezdzic przez Szczurowa.. :cool1::travolta:

Tam tylko krowy o konie sa na drodze.. :kox:

Taaa w tamta strone jechalem szczurowa to myslalem ze strace kola ;/[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 07:49 _________________________________________________

tomek a czym jechałeś ?

Jak to czym ? a4 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba jezdzic przez Szczurowa.. :cool1::travolta:

Slyszalem ze wyremontowali ta droge...

Taaa w tamta strone jechalem szczurowa to myslalem ze strace kola ;/[br]

Widocznie mam zlego informatora :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalem, przez zabno do szczurowej poprawili droge da sie jechac ten odcinek w tym lesie jest nawet nawet, ale od szczurowej do huty praktycznie zadnych zmian koleiny jak zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalem, przez zabno do szczurowej poprawili droge da sie jechac ten odcinek w tym lesie jest nawet nawet, ale od szczurowej do huty praktycznie zadnych zmian koleiny jak zawsze :)

Bo w Szczurowej (a konkretnie zaraz za) to się skreca w prawo na ...Kiszyce i do samej Huty droga równa jak stół :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio jechalem, przez zabno do szczurowej poprawili droge da sie jechac ten odcinek w tym lesie jest nawet nawet, ale od szczurowej do huty praktycznie zadnych zmian koleiny jak zawsze :)

Bo w Szczurowej (a konkretnie zaraz za) to się skreca w prawo na ...Kiszyce i do samej Huty droga równa jak stół :>

Dokladnie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ale ostatnio mi sie spieszylo, a ta droga co mowicie czyli na nowe brzesko jest dalej i wiekszy ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest dalej ale jest duzo lepiej, bo na niepolomice to jest tragedia jak jechalem z 2 tyg temu to myslalem ze mi kola odpadna az mi zal autak bylo, jeszcze z dt to sie oplaca jechac na prom w ujsciu jezuickim i przez caly czas 79 do nowej huty droga lux i nie ma tak zakretow, moze troszke dalej ale czasowo mozna byc nie raz szybciej ale warto miec CB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jest dalej ale jest duzo lepiej, bo na niepolomice to jest tragedia jak jechalem z 2 tyg temu to myslalem ze mi kola odpadna az mi zal autak bylo, jeszcze z dt to sie oplaca jechac na prom w ujsciu jezuickim i przez caly czas 79 do nowej huty droga lux i nie ma tak zakretow, moze troszke dalej ale czasowo mozna byc nie raz szybciej ale warto miec CB :D

dokładnie.. :D

Promik w Borusowej i do woj. Świętokrzyskiego i tam droga jak stół.. :) az miło jechać :) dopiero jak sie N-H zaczyna to poznajemy ze to MAŁOPOLSKIE xD[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2008, 00:45 _________________________________________________lelus_DT Ty teraz pomykasz zielonkawą audiczka na felunku 17' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam nadzieje ze w ta sobote jest spocik ??? bo od dawna sie wybieram i az wstyd, pol roku na forum i zero spotow hehe :) a moze jakas wstepna liste zrobimy kto bedzie:

1. norbi3000

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelus_DT Ty teraz pomykasz zielonkawą audiczka na felunku 17' ?

Tak , ale to juz chwile temu zmienilem gdzies w kwietniu :) dalem pare fotek do moje A4 to sobie mozesz oblookac, ale tam foty jeszcze bez felunku :) gdzies w przyszlym tyg wstawiam listwy chrom i prawdopodobnie scieme zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kiedy się wybierzecie do Kraka na spota ? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kiedy się wybierzecie do Kraka na spota ? :gwizdanie:

A kiedy macie ? jak dzisiaj to wpadne a jak jutro to do poludnia mnie juz pewnie nie bedzie[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 10:33 _________________________________________________

normalne przeciez juz niemasz a4 :) to po ci spoty:)

hmm?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy macie ?

Co Niedziele w Galerii Kazimierz o 18-stej z tym ze jutro niestety spot odwołany w końcu meczyk jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i d*pa wielka zbita, przyszła mi zła chłodnica dzisiaj mnie niema :( niebede zkladał starej :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...