Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Po wizycie na spocie od razu przybywa 10 postow.. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hornet A4 pomysl o bannerku.. :decayed:

Jest cicho, bo nikt sie nie odzywa.. :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 - wrzuc jakis opis do warsztatu jak zrobiles spryski :kox: oczywiscie ze zdjeciami :naughty:

DareQ niemam fotek niestety jak chcesz sobie zrobić spryski to musisz trochu pogłówkować :decayed: jest trochu zabawy ale jak coś to słuze pomocą :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie dawno tu nie zagladalem ;( pewnie mi sie za to oberwie ale jakos czasu nie mam ostatnio :) postaram sie nadrobic zaleglosci :)

lelus_DT małe pytanie xD

to Ty stałeś chyba wśrode pod Starostwem w DT na fajeczce ??? bo niewiem czy to Ty czy Twój brat..

zmieniałeś fure ?? bo dzis Cie w innej widziałem..na Grunwaldzkiej.. niewiem czy zauwazyłeś mrugajace awaryjne :P

aha.. lampa od strony kierowcy strasznie wali po oczach :P

tak , stalem pod starostwem na fajeczce :) zrobilem sobie mala przerwe w pracy - czasami trzeba :) hehe , ale tak myslalem ze to ty poznalem po autku, ale pewien nie bylem bo jak mowiles w dt sa takie dwie :D

No masz racje autko zmienilem, ale nie wiem w ktorej mnie widziales bo roznymi autkami jezdze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki sie nie pojawiacie cos przeczytajcie soebi kiedy sa spoty na stałek ustalone juz i działajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos dzis albo jutro czas z VAGiem ?[br]Dopisany: 26 Maj 2008, 11:41 _________________________________________________Dobra nikogo to nie rusza wiec ....

Musze was powiadomic ze jakies ku*** porysowaly mi caly bok auta kluczem ...stoji na strzezonym autko wiec zrobili to wczoraj kolo 19 jak bylem w cerfurze ...kamery nic nie zlapaly ;/ Jedyne pocieszenie to takie ze nie sa to grube rysy i mam nadzieje sa do zapolerowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko ale na spota to ani razu nie wpadłes, i niech mi tu nikt o czasie nie pieprzy głupot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spoko ale na spota to ani razu nie wpadłes, i niech mi tu nikt o czasie nie pieprzy głupot

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki22 mam zamiar sie pojawic na najblizszym spocie, ale bede moja B6, na razie wole nie korzystac z nowego nie mojego nabytku :) pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...