Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

-550zl :( Ale teraz klima dziala. I mielismy nieoficjalne spotkalnie z norbim :)

Ile? :blink:

Co się działo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprezarka klimy do roboty.. :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem przedwczoraj i naladowal mi klime z jakims fluorem koloryzujacym zeby sprawdzic gdzie jesc wyciek + ogrzybil klime. Wczoraj klima sie juz skonczyla bo byl widocznie za***isty przeciek i dzisiaj pojechalem i sie okazalo ze mam dziure na chlodnicy od klimy. Probowal ja spawac ale bylo ciulowe miejsce i sie nei udalo i kupilem od niego uzywana chlodnice za 200zl + przewody i za robocizne wziol prawie 100zl + kolejne napelnienie tylko 40zl ;/ Nie bedzie nowych swiatelek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlodnic sie ani nie spawa ani nie lutuje.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no dzis mielismy nieoczekiwane spotkanie z TTom3k u goscia od klimy w zbylitowskiej, u mnie za to siadla sprezarka a dokladnie sprzeglo sie posypalo, pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest chlodnic sie nie spawa ani nie lutuje , zreszta wczoraj sprzedałem dobra chlodnice za 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam goscia co bardzo dobrze spawa aluminium , glownie zajmuje sie chlodnicami, mi pospawal tak ze widac nie bylo i na szczelnosci tez wyszlo elegancko z tym ze ja mialem pokrzywione te rurki co ida od przewodow u dolu chlodnicy ,naprawial mi tez intercoolera bo mialem dziure :D ale to juz chyba bylo klejone, tez wyszlo elegancko :) jak by ktos potrzebowal to namiary moge dac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie klejenie łatanie takich podzespołów jest przy cenach nowych lub uzywanych czesci i to w audi jest próbą zaoszczędzenie groszy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem czy takie grosze ja za klejenie intercoolera i spawanie tej chlodnicy plus spwawanie lapy pod skrzenie zaplacilem cos kolo 50 zl.

w sumie jak bym chcial kupic nowe czesci to z 500-600 zl by sie uzbieralo i tu mowie o zamiennikach lub uzywanych bo ori w audi to pewnie duzo wiecej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych ktorzy kubia przycisnac na krajowej "czworce" - nowe fotoradary :rant: Trzy sztuki w kierunku Kraków-Tarnow, jeden Tarnów-Kraków (tyle zauwazylem :decayed:)

Kraków-Tarnów:

1. Za Wieliczka, mijanka do gory, ograniczenie do 70km/h a u gory stoja miski z suszarka, pozniej sie wszyscy rozwijaja a 400m dalej jest nowy fotoradar :kox:, miejscowosc Sułkow

2. Przed miejscowoscia Brzezie, dluga prosta, po prawej stronie komisy samochodowe i stacja Shell

3. Przed Dębnem, dluga prosta za Brzeskiem, ograniczenie do 70km/h

Tarnow-Kraków

1. Gorzków, przed wjazdem do Bochni

W tamtym tygodniu jeszcze ich nie bylo.... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale klejenie łapy to juz ostro pojechale

Nie kleilem lapy tylko spawalem :decayed: watpie ze by tutaj klej cos zdzialal :D

lepiej nowe - nowe bedzie juz na cale zycie

a ja z autem sie nie zenie wiec na cale zycie mi potrzebne to nie jest :D zreszta autko juz sprzedalem to ktos inny sie bedzie martwil :D ale zrobione bylo dobrze :) ze by tylko tak ludzie kąbinowali to by dobrze bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj lelus masz racje, gdyby tylko takie wałki odchodziły... hehe

mimo wszystko ja jestem nauczony że auto ma być sprawne w 100% i trzeba o nie dbać, a że nie wymieniam aut jak skarpetek to kolejna okazja do robienia napraw jak się należym, dla porównania mam drugie auto -(auto??) fiata uno - i w nim nierobi ekompletnie nic poza zrobionym silnikiem i hamulcami, blacha skrzypienie, jakieś dupce - NIGDY - za 2-3 lata auto spadnie na złom - więc jest to tez kwestia samego auta i jego wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla tych ktorzy kubia przycisnac na krajowej "czworce" - nowe fotoradary :rant: Trzy sztuki w kierunku Kraków-Tarnow, jeden Tarnów-Kraków (tyle zauwazylem :decayed:)

Kraków-Tarnów:

1. Za Wieliczka, mijanka do gory, ograniczenie do 70km/h a u gory stoja miski z suszarka, pozniej sie wszyscy rozwijaja a 400m dalej jest nowy fotoradar :kox:, miejscowosc Sułkow

2. Przed miejscowoscia Brzezie, dluga prosta, po prawej stronie komisy samochodowe i stacja Shell

3. Przed Dębnem, dluga prosta za Brzeskiem, ograniczenie do 70km/h

Tarnow-Kraków

1. Gorzków, przed wjazdem do Bochni

W tamtym tygodniu jeszcze ich nie bylo.... :angry:

liść na tablicę , liść za wycieraczkę , osłona przeciwsłoneczna w dół i ogień :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie tłumacz - hahaha - a jak dojdzie zdjęcie to powies z- o k**wa mać.

hehehe - 160 na tym odcinku no podziwiam podziwiam wariatów, stary kiedyś dogonisz statystyke, albo statystyka ciebie.

ale to juz inna bajka na inny raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...