Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos jeszcze chetny na ramki..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja jeszcze poprosze komplecik rameczek , jesli jeszcze mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie nie pojawie na spocie ................ chyba że rowerem 4 auta były 2 wybyły jedno na urlopie a audiczka smaży sie na parkingu bez pompy w ukropie ....... niestety też nie będzie mi dane przylecie w sierpniu od 1 się urlopuje ale może we wrześniu się spotkamy i zrobimy spocik w Plesnej :) i wkońcu będzie po co się spotkac :) ......... zaznaczam można przyjechac ale już prędko sie nie odjedzie ewentualnie jak ktoś szybko trzeźwieje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARKDEWIL :kox:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 01:19 _________________________________________________Jeszcze powiedz mniej wiecej w ktorej okolicy mieszkasz.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pada pada :( a ja mialem czyste autko myslalem ze juz takie pozostanie przynajmniej do spota....a tu masz , ale tak jest zawsze jak go wymyje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego sie dziwicie że pad a- pada jak ma być spot

TTom3k

jak mam cie podpiąć sprawdź sobie złącze diagnostyczne czy nie masz przepięć - już raz uwaliłem interfejs u kolesia

i czy nie masz zamienionych pinów plusowych i minusowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje jakiejs wloskiej strony z samochodami cos jak mobile.de , mial by ktos cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam pojechac i szukać na miejscu - tragedia jest juzteraz na tych stronach - znajomek kupił coś ładnego u teog kolesia - ale jak mówie na miejscu oglądał i wybierał - a jest z czego podobno:

http://www.webmobil24.com/web/de/haendler_homepages/parlakautomobile/index.htm

koleś daje gwarancje za dopłatą nawet po wywiezieniu auta za granic e- wiadomo tylko że trzeba sie do niego wracac hehe.

ale mógł spokojnie autko posprawdzać kompem i na drodze - zostawił paszport i dostał 2 godziny na testy. jest zadowolony - jeździ pół roku autem i jest ok. ale jak ty bywa z używkami raz trafisz raz nie. chyba już co dobre to się sprzedało. teraz trzeba wybierać z roczników 2000 i nowszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam pojechac i szukać na miejscu - tragedia jest juzteraz na tych stronach - znajomek kupił coś ładnego u teog kolesia - ale jak mówie na miejscu oglądał i wybierał - a jest z czego podobno:

http://www.webmobil24.com/web/de/haendler_homepages/parlakautomobile/index.htm

koleś daje gwarancje za dopłatą nawet po wywiezieniu auta za granic e- wiadomo tylko że trzeba sie do niego wracac hehe.

ale mógł spokojnie autko posprawdzać kompem i na drodze - zostawił paszport i dostał 2 godziny na testy. jest zadowolony - jeździ pół roku autem i jest ok. ale jak ty bywa z używkami raz trafisz raz nie. chyba już co dobre to się sprzedało. teraz trzeba wybierać z roczników 2000 i nowszych.

ta stronka to chyba niemiecka jest ?? - a mi chodzi o wloska , jade pod koniec miesiaca na 2 tyg, moze akurat by cos bylo to bym przywiozl przy okazji,

AutoScout24 - cos nie furzy , nie wiem czy tylko u mnie ...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, wiem - robilem tak nie raz ale mi autoscout24 nie dziala, nie moze sie zaladowac strona ... ani autoscout24.de ani *.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autoscout chyba zdechl na dobre.. mi tez nie dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy wykupili wszystkie auta hehe

ale jak bedziesz na miejscu to po co szukac i kombinować - lokalne gazety kup - poszukaj ogłoszeń o d prywatnych ludzików - pojeździj po wioskach i może cos znajdziesz - w komisach to zawsze albo drożej albo syf - nie ma bata nikt za frajer nie pchnie dobrego auta - zapytaj kogoś z klubowiczów czy pchnie za 16 tysiaków takie 1.9 TDI z 97 roku - dopracoweane i odpicykowane - a takie stoją w polsce i podobno sa super sprawne i świeżutkie - temat zreszta przerabiany wiele razy

dla porównania wg stawki eurotax - czyli najbardziej żydowskiej wyceny jaka jest stworzona do wypłact AutoCasco - 97 rok kombi w full wypasie bez skóry - na ksenonie itd - warte jest 16900 - zapytałem pana w pzu czy mi sprzeda takie za tyle i zaczłą się śmiać -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadome gazetki kupie na miejscu, ale i tak chce sie zorietowac w cenach tak mniej wiecej jak to tam wyglada,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio przerabiałem temat zakupu i w miarę jestem na bieżąco, zanim kupiłem to objeździłem większość komisów w promieniu 70km od Tarnowa i lipa straszna .. albo kiepsko utrzymane i roztłuczone nieźle albo cena przez naszych ludków zawyżona o przynajmniej 5-7 kawałków. Kupiłem w końcu u gościa w Brniu w całkiem dobrej cenie. Wszyscy narzekają że od Włocha to syfek straszny ale jak zwykle bywa, jak sie trafi to całkiem całkiem przyzwoicie utrzymana jak na 1999r

Do zobaczenia na spocie mam nadzieje, pozdrowienia dla wszystkich.

Paweł vel Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...