SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

wit.s

no ja jestem za moze w sobote ?

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Jutro spot czyli 31-go 19 parking Carrefour kontakt 696 553 103

• Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

siema, wczoraj ok.godz 14 Tarnow ul.wodna srebrna b6 kombi KT ...02 na ramkach klubowych, któż to jechał :decayed: ?

ykk zyjesz jeszcze:D ?

---------- Post dopisany 17-12-2012 at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 19:26 ----------

czy tutaj w ogóle jeszcze ktoś zagląda ?

ja bym sie wybral na jakiegos spota.. co prawa nie posiadam a4 tylko wczesniejszy model ale ciezko z jakimis zlotami w tarn.

jak nie przeszkadza to jestem chetny o ile tylko praca pozwoli bo roznie pracuje.

Jakby ktoś był chętny to zapraszam(y) w sobotę 12.01 ok 16:30 na parking pod Gemini, co prawda idea spotu narodziła się na forum OCP, ale może się to z lekka przekształcić na spot vag - koledzy innymi autami niż Octavie też podjeżdżają :naughty:

Ten spot przeleciał, co prawda frekwencja była nie duża ale w planach jest kolejny to nadrobicie straty :naughty:

Jakby był ktoś chętny to ponownie organizujemy spota w Tarnowie. Wstępne ustalenia to 23.02 godz. 15 i uderzamy na kręgle albo na gokarty :naughty: Jak się jakieś nowe info wykluje to napisze.

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

alxxx jak dla mnie to za wczesnie, niestety o tej godzinie to w robocie siedzie, ale moze kiedys.

Godzina 15 to jest wstępne ustalenie tylko :P jeszcze jest czas żeby pozmieniać ustalenia :decayed: