Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

SPOT w Tarnowie 23.02.2013r godz. 15

pt. jedziemy na kręgle...

miejsce spotkania: Zajazd pod Dębem ul. Heleny Marusarz 9B

storna www: bowling club

prosimy o wpisy kto chętny na kręgle w celu rezerwacji torów

Po kręglach można udać na na pobliska "Marcinke" do restauracji Podzamcze

Na koniec wejście na najwyższy szczyt Tarnowa i pamiątkową fota na tle panoramy miasta.

Jak ktoś nie ma ochoty na kręgle to można dojechać później. Chętni niech się odezwą w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, pozwolilem sobie wyedytowac 1 post. Dobrze ze cos probujecie rozkrecic :) Ja caly czas w Krakowie siedze i niestety nie mam czasu. Jak potrzebna bedzie pomoc w edycji/poprawce tematu dawajcie znac na PW, sluze pomoca :smiley: kiedys na pewno wpadne na spot :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy zmienić trochę organizacje żeby się zjechać w jednym miejscu :banan: kręgle fajne są ale na mniej ludzi.. ustalimy jakąś miejscówkę to dam znać !

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany 08-02-2013 at 21:37 ----------

Zostało dwa tyg. do spota więc,

Końcowa wersja jest taka, że spotykamy się w zajeździe "Pod Dębem" - później lecimy na Marcinkę i następnie kto chętny to na kręgle!

Do zobaczenia! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry zakład z szybami w okolicach Brzeska lub Tarnowa? Potrzebuję wymienić przednią szybkę u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sh_akal w tarnowie na skrzyszkowskiej szyby wymieniaja. nie pamietam jak sie nazywaja.

alxxx jutro mam duzo roboty ale jak sie wyrobie to wpadne na chwile ale ciezko powiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że przyjechaliście. Może o czymś jeszcze pomyślimy ale to dopiero jak będzie cieplej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska wie ktos moze gdzie mozna dorobic grot do kluczyka ? po próbie kradziezy udalo mi sie kupic stacyjke i wkladke do zamka ale niestety tylko z jednym kluczykiem do tego zestaw byl z b6 i grot nie bardzo pasuje to pilocikow z b7 i sie nie sklada do konca :/ .... pomoze ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lelus_DT ja kiedyś dorabiałem grot (wycinałem) w Tarnowie tam gdzie Carrefour był, teraz tam się jakieś roszady poczyniły a ja nie jestem miejscowy więc nie wiem czy jest tam to stoisko z dorabianiem kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Rafała Kocika

[h=2]Lock Service. Rafał Kocik[/h] Krupnicza 21 Tarnów 508-608-707 to nr z neta ale jak byś sie nie dodzwonił to dzwoń na 509119450

To jest debeściak powiedz ze jestes od Łukasza Czarne A4 B8 robił mi autko przedwczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było z b7 kupić a teraz masz kombinacje

A no trzeba bylo gdyby nie to ze: po 1 nikt mi nie powiedzial ze sa jakies roznice, a pytalem kilku ludzi kazdy twierdzil ze to dokladnie to samo, po 2 takich zestawow jest tyle co kot naplakal bo zawsze czegos brakowalo, a to kluczyka , a to wkladki do zamka, to znowu byl caly zestaw ale z komputerem za 900 zl. Tak ze sie nie zastanawialem i kupilem to co mam za 250, ale pytalem w zenicie gosc mi dwa klucze zrobi do moich pilocikow za 80zl tak, ze i tak jestem do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...