Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym sie spotkał w gronie audi ..chodź mi za moją trochę wstyd. Póki co nic przy niej nie zrobiłem oprócz tego co robi każdy śmiertelnik (rozrząd i zawieszenie )... heheh pozdrawiam !

jak mozesz mowic ze Ci wstyd za niunie:D chyba ze masz jakies super latajace zderzaki REAGER to slusznie w innym wypadku pisac tak nie wolno :D hehehe wpadaj na spota zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

da sie przerobic spokojnie:) conajwyzej zmiana tapicerki z tylnych oparc i tyle pozatym 150 przesylka moze taniej zalezy czym wysylane czemu sie mnie ciolku nie pytasz[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 20:33_________________________________________________zreszta patrz na to spozniłem sie :)

http://www.allegro.pl/item519416392_fotele_skorzane_audi_a4_2000r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów !!! mam pytanie miał ktoś problemy z nowym logiem, tym na tył bagażnika, bo nie myłem auta przez 2 tygodnie, jak go dziś umyłem to okazało się, że sól zjadła mi całe logo tzn. wpieprzyło lakier i zjadło aluminium (wygląda jak po polaniu kwasem) i logo teraz wygląda jak kostka brukowa, zdjęcia wrzucę jutro ale ogólnie logo się do niczego nie przyda już, ciekawe czy u was coś takiego wystąpi ??? wpadne Czaki do Ciebie w tygodniu to Ci pokaże bo na spota nie dam rady !!! pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier***e myslalem ze to forum ma sluzyc pomoca! A jaki kolwiek mam problem to sobie musze radzic sam - mowie o naszym watku "Tarnow noca". za***iste dzieki

chlopak ma racje ! :good:

ja Ci moge dac namiar na dobrego blacharza w DT niestety co do Tarnowa to sie nie orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale co sie burzysz ?!!? bierzesz ksiazke tel i dzwonisz i pytasz który jest dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mila atmosfera przed spotem.. :kox:

Wezmie ktos ciastka i herbatke..? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttomk mam goscia jest bdb fachowiec ale on sie ceni, ja niepolecam swoich ludzi bo zawsze cos komus nie wyjdzie i bedziesz mial do kogo pretensje !? no do mnie jak chcesz to niema sprawy[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 19:57_________________________________________________lelus kupi jak zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...