Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szuder taniej będzie okleić auto gazetami :polew: i czasnąć góre czarnym ''szprejem'' :polew: no i nazamawiać kupe dodatków z allegro :polew: ''diody i płomienie...'' :polew: ludzie bedą się oglądać na ulicy :polew:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale mam kaca.. :foch:

Opublikowano
  • Autor

Ja pierdziutam, a mnie sie ta koncepcja malowania auta nawett podoba :blink:

Żuczki. W przyszły weekend też jestem-prawdopodobnie do środy, więc będę mniej zabiegany. Dumajcie nad jakimś spotem. Możemy np zrobić tak:

- spotkanie w Dąbrowie

- przejazd do Maka na wieśmaka

- przejazd do Mościc na sesyjkę foto

I jak?

Opublikowano

Jak nie bede miec imprezy to sie pisze.. :th: :)

Opublikowano
  • Autor

Jak nie bede miec imprezy to sie pisze.. :th: :)

Och*jałeś.

Impra w sobotę od 15,00? :blink:

Myślałem, zeby się zebrać o 15,00 i skończyć tak do 17,00-18,00.

Później wszyscy mamy imprezy :>

Opublikowano

wit.s wczoraj mialem impreze calodniowa.. :decayed:

O takiej myslalem.. :>

Opublikowano

Ale mam kaca.. :foch:

tak to jest jak się pije podpałke do grila :polew:

wit.s no ja się piszę na spota i taka organizacja czasu mi odpowiada :th:

Opublikowano

Ja pierdziutam, a mnie sie ta koncepcja malowania auta nawett podoba :blink:

Żuczki. W przyszły weekend też jestem-prawdopodobnie do środy, więc będę mniej zabiegany. Dumajcie nad jakimś spotem. Możemy np zrobić tak:

- spotkanie w Dąbrowie

- przejazd do Maka na wieśmaka

- przejazd do Mościc na sesyjkę foto

I jak?

może jeszcze przejazd do Rzeszowa zrobicie?? Zaproszenie do Rzeszowa na spota cały czas aktualne... :th:

Opublikowano

za tak zjebany samochód powini jaja amputować

Opublikowano

Hornet A4 to jest chyba anty-reklama.. :polew:

Opublikowano

wiec zaczyna sie moj tuning :)

1) tak bedzie wygladac tyl mojego malensta .. tylko w innym kolorze

http://e.autokrata.pl/a1410/66437e320005a1b945d344d3

2) nowe emblematy

http://c16.wrzuta.pl/wm2307/fda06db1001d124c46c968e7/AUDI%20A6%201.8%20TURBO

3) przedni gril i lampy po lifcie

http://c.wrzuta.pl/wm6872/f0152f67001a6a4e46dc178e/Brewki%20Piaggio%20NRG%20MaSsA?type=i&key=238UOPjMkT&ft=d

4) auto bedzie przystosowane do jazdy w polsce jak i UK

http://img509.imageshack.us/img509/2883/2146c8938882ou6.jpg

5) naklejki i drzwi w stylu lambo

http://www.crime.one.pl/~dzida/zdjecia/P6280140.JPG

6) inna koncepcja ospojlerowania

http://www.historiasdelmotor.com/images/2007/03/tuning-japones-extrano-furgo4.jpg

narazie tyle modow na ten tydzien..

jesli chodzi o kolory na aucie to jeszcze nie do konca ustalilem ale bedzie ich tylko 15 odcieni rozu

[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 21:07 _________________________________________________zapomialem o car audio :)

http://voitureapedales.m6blog.fr/images/medium_tuning-pour-vap.jpg

Opublikowano

maku211 jak juz dokonasz zmian to pochwal sie. I zamiesc tutoriala w warsztacie.. :polew:

Opublikowano

maku211 jak juz dokonasz zmian to pochwal sie. I zamiesc tutoriala w warsztacie.. :polew:

o to sie nie musisz martwic ... bedzie na warsztacie :)

Opublikowano

maku211 bo kurde tez sie zastanawiam.. :mysli:

Opublikowano

maku211 bo kurde tez sie zastanawiam.. :mysli:

jak sie juz zdecydujesz .. podjade do tarnowa i razem cos pieknego wymyslimy dla twojego autka,,, mam duzo pomyslow, wiec nie musisz sie martwic :polew:

Opublikowano

Ostatnio spodobaly mi sie drewniane felgi.. :mysli: co o tym myslisz..? Robilo by czy niezbyt..? :przebiegly:

Opublikowano

wiesz jesli chodzi o fele .. to musisz wiedziec ze drewo pasuje tylko do rdzy...( najlepiejj jak jest kolor korozja. cos tylu calibra team) i jak juz chcesz miec drewofele to muszisz pamietac o swiecacych nakladkach na wentylki.. i wielkim neonie na kazdej z woodfeldze. a i najwazniejsze opony 135/80/11R i tylko z bialym napisem

Opublikowano

wiesz jesli chodzi o fele .. to musisz wiedziec ze drewo pasuje tylko do rdzy...( najlepiejj jak jest kolor korozja. cos tylu calibra team) i jak juz chcesz miec drewofele to muszisz pamietac o swiecacych nakladkach na wentylki.. i wielkim neonie na kazdej z woodfeldze. a i najwazniejsze opony 135/80/11R i tylko z bialym napisem

STOLARZ

:polew:

Opublikowano

aaa i dodam jeszcze jak autko bedzie juz po wszystkich modach bedzie mozliwosc zobaczyc go w realu.. na agrotjunig szol w buncej koninie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.