Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L3Vy wczoraj tak kolo 9. Poldek skasowany, TIR w poprzek stal.. :confused4:

Musialem jakimis wiochami jechac.. :naughty:

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Wyświetleń 291,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

L3Vy wczoraj tak kolo 9. Poldek skasowany, TIR w poprzek stal.. :confused4:

Musialem jakimis wiochami jechac.. :naughty:

rano czy wieczorem ?

bo jak to o 21 było to ja chwile wcześniej wracałem z Tarnowa...

nic o tym nie słyszałem...

ale czuje ze wiećej suszarek sie pojawi :|

Opublikowano

L3Vy 9 rano. Dzis jechalem to oczywiscie stali przy szkole. A tak ogolnie to w 3 miejscach dzis ich widzialem.. :naughty:

Opublikowano

L3Vy 9 rano. Dzis jechalem to oczywiscie stali przy szkole. A tak ogolnie to w 3 miejscach dzis ich widzialem.. :naughty:

hehe masakra :D tzreba bedzie zdejmować bardziej noge z gazu :)

ja dzis widziałem jak jeździli tym nowym srebrnym :D hehe

FIAT ale jaki t niepamietam :P

ducato ??

Opublikowano

Ja juz widzialem jak jezdzili srebrna Astra II.. :naughty:

Troszke ciulowo bo trudniej bedzie ich zauwazyc.. :gwizdanie:

Opublikowano

hehe no tak trzeba bedzie uważac:D hehe ale szczerze mówiąć o wiele ąłdniej sie te wozy prezentuja :P

kiedy bedzie poldek w wersji new style ?

Opublikowano

hehe no tak trzeba bedzie uważac:D hehe ale szczerze mówiąć o wiele ąłdniej sie te wozy prezentuja :P

kiedy bedzie poldek w wersji new style ?

:polew: :polew:

A mielismy na NS siedziec.. :embarrassed::bag:

Opublikowano

a całkiem mozliwe ale o drogi w mieście nie dbaja wręcz tragicznie po NS sie jeżdzi, ale do samego NS całkiem przyzwoicie się zasuwa[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 07:29 _________________________________________________a tu co pustki znowu

prawda drogi to mamy tragiczne :wallbash:

hehe no tak trzeba bedzie uważac:D hehe ale szczerze mówiąć o wiele ąłdniej sie te wozy prezentuja :P

kiedy bedzie poldek w wersji new style ?

:polew: :polew:

A mielismy na NS siedziec.. :embarrassed::bag:

wlasnie wlasnie .. oglaszam ze temat **Tarnów nocą** jest zamkniety do poniedzialku:P. wszystkich zapraszamy na spoty Nowy Sącz:D[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 21:58 _________________________________________________panowie i panie . jedzie ktos na zlocik z was do Wisly????
Opublikowano

Nie chcialo mi bezposrednio wkleic.. :confused4: wiec:

http://img208.imageshack.us/img208/4756/901176757153uy9.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

(jakby sie komus udalo wkleic zdjecie to niech to zrobi.. :th:)

Opublikowano

ykk dobre :polew:

a tak wogóle to gdzie ty się podziewałeś ?

Opublikowano

Hornet A4 zrobilem sobie urlop.. :naughty:

Slyszalem ze mieszales cos przy samochodzie.. :decayed: Co konkretnie..? :przebiegly:

Opublikowano

Hornet A4 to :kox::naughty:

A fotele z maybacha..? :decayed:

Opublikowano

to jutro wieczorem zakladam :polew:

a i polsat cyfrowy :polew:

Opublikowano

no panowie żal...

nieznać nazwiska osoby którą bedzie za za pare minut nagradzać ?? przeciez to karygodne :D

ykk widziałeś to b8(chyba) śmigajace po dąbrowie ?? Czarna bestia :D

nie zwróciłem uwagi na blaszki :P:kox:

Opublikowano

no panowie żal...

nieznać nazwiska osoby którą bedzie za za pare minut nagradzać ?? przeciez to karygodne :D

ykk widziałeś to b8(chyba) śmigajace po dąbrowie ?? Czarna bestia :D

nie zwróciłem uwagi na blaszki :P:kox:

Jesli jest czarne to blaszki ma probne ..;]

Opublikowano

L3Vy nie widzialem.. :) ale nie wiesz czy to miejscowe, czy tylko przejezdne hehe..? :naughty:

Pewnie jakis miejscowy cwaniak sobie kupil.. :naughty:

Opublikowano

L3Vy nie widzialem.. :) ale nie wiesz czy to miejscowe, czy tylko przejezdne hehe..? :naughty:

Pewnie jakis miejscowy cwaniak sobie kupil.. :naughty:

no wlasnie niewiem... :|

TTom3k w Tarnowie tez widziałem:) ale niewiem czy to ta sama... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.