Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niby tak, ale po co sobie dysk zapychac :gwizdanie: w dodatku pudeleczko ladnie wyglada w salonie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam opowiadasz - mi się graty w szufladzie nie mieszczą :naughty: Kaska na AC2 zostanie spożytkowana :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam opowiadasz - mi się graty w szufladzie nie mieszczą :naughty: Kaska na AC2 zostanie spożytkowana :kox: :gwizdanie:

A się muszę poprawić - owszem jest do ściągnięcia Epilog 1 - reszta za "co łaska" punktów :naughty:. Ale trzeba przyznać szczerze, że gierka bardzo przyjemna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie PCtowcy ...

...od 2 dni coś mi się wysypało w konfiguracji i wchodząc do pokoju czatowego na X-fire'rze kumple słyszą straszny pogłos - to co mówia odbija się kilkukrotnie. Kiedy wyłącznie automatyczne wykrywanie i gadam ręcznie pomaga ale pogłos jest w momencie kiedy mówię. Jak nic nie gadam oni siebie słysza bez poglosu.

Próbowałem sciszać mikro i dzwięk na min. ale wtedy niedość, że ledwie mnie słychać to pogłos oni słyszą nadal.

help !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o grach, tylko i wylacznie :good:

XBOX360 & PS3 + ew. PC :kox:

:kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie bo mnie kurw... zaraz chwycie, pytanie do tych od ps3, gra assasin 2, jak wykonać to j**ane zaawansowane pokonywanie ścian, skacze mi debil do tyłu zamiast w boku :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie mam AC2.

W ogóle zauważyłem, że wyszło na PS3 kilka nowych fajnych tytułów :naughty:

Nie były reklamowane, ale na półkach (w sklepie z grami na konsole) świecą aż miło :good:

Ciekawe kiedy wyjdą zestawy do 3D na BlueRay :decayed::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktore lambo? :)

Wczoraj zakochalem sie w grze, ktorej poswiecilem kawalek swojego dziecinstwa... :kox: :kox: :kox::evil: :evil:

TRIALS HD! Nie wiem, czy jest tylko na X'a, czy na cos wiecej...

Trials HD Trailer Xbox 360 1:29 of in-game footage Sports GL

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________

panowie bo mnie kurw... zaraz chwycie, pytanie do tych od ps3, gra assasin 2, jak wykonać to j**ane zaawansowane pokonywanie ścian, skacze mi debil do tyłu zamiast w boku :wallbash: :wallbash:

W ktorym miejscu jestes?

Jesli masz problem z "bieganiem" po scianach, to kwestia opanowania pada... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że skaczesz w miejscu, gdzie nie ma się za co złapać i dlatego odbija się od ściany :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:28_________________________________________________Fly - dobre to "Trials" - przypomina mi się KickStart z Atari, jak miałem 8 lat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOval81, zauwazylem, ze czasami grasz w Fight Night 4... ja Ci polecam kupic Fight Nigh Round 3 (sa tanie teraz), praktycznie ten sam poziom grafiki i gry, ale walka jest latwiejsza. Mozemy potluc sie przez live'a :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ze kox :kox:

Obczaj sobie TRIALS HD z marketplace'a tj. Ci pisalem na gadu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty a ja właśnie miałem Ci to samo zaproponować i chłopakom od X'ów :naughty::kox: Wczoraj znów sobie tłukłem i wpadłem na ten sam pomysł - hehe.

Ja kupuje obie części - przez FN3 właśnie na PS3, na którym ciupałem w domu zaraziłem się ogólnie konsolą i dlatego kupiłem. Później wyszło UFC2009 i teraz rezam szwagra w domu :kox: na żywo bym podskoku nie miał, więc go parteruję chociaż w wirtualu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FN4 rządzi.. :good:

FN3 też jest niezła :cool1:

A ja wlasnie jakos nie moge sie przekonac do FN4 po godzinach spedzonych przy FN3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...