Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fable II jest chyba do ściągnięcia z MarketPlace'u jeśli sie nie mylę :mysli:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Niby tak, ale po co sobie dysk zapychac :gwizdanie: w dodatku pudeleczko ladnie wyglada w salonie :decayed:

Opublikowano

A tam opowiadasz - mi się graty w szufladzie nie mieszczą :naughty: Kaska na AC2 zostanie spożytkowana :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Na PC na chwile obecną napieram w Call of Duty: Modern Warfare 2.

Opublikowano

A tam opowiadasz - mi się graty w szufladzie nie mieszczą :naughty: Kaska na AC2 zostanie spożytkowana :kox: :gwizdanie:

A się muszę poprawić - owszem jest do ściągnięcia Epilog 1 - reszta za "co łaska" punktów :naughty:. Ale trzeba przyznać szczerze, że gierka bardzo przyjemna :good:

Opublikowano

Czy jakiś warszawiak ma Guitar Hero na PS3 ? :naughty:

Opublikowano

Panowie PCtowcy ...

...od 2 dni coś mi się wysypało w konfiguracji i wchodząc do pokoju czatowego na X-fire'rze kumple słyszą straszny pogłos - to co mówia odbija się kilkukrotnie. Kiedy wyłącznie automatyczne wykrywanie i gadam ręcznie pomaga ale pogłos jest w momencie kiedy mówię. Jak nic nie gadam oni siebie słysza bez poglosu.

Próbowałem sciszać mikro i dzwięk na min. ale wtedy niedość, że ledwie mnie słychać to pogłos oni słyszą nadal.

help !

Opublikowano

Temat o grach, tylko i wylacznie :good:

XBOX360 & PS3 + ew. PC :kox:

:kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

panowie bo mnie kurw... zaraz chwycie, pytanie do tych od ps3, gra assasin 2, jak wykonać to j**ane zaawansowane pokonywanie ścian, skacze mi debil do tyłu zamiast w boku :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
:polew: też mam ten problem :wallbash:
Opublikowano

Jeszcze nie mam AC2.

W ogóle zauważyłem, że wyszło na PS3 kilka nowych fajnych tytułów :naughty:

Nie były reklamowane, ale na półkach (w sklepie z grami na konsole) świecą aż miło :good:

Ciekawe kiedy wyjdą zestawy do 3D na BlueRay :decayed::cool1:

Opublikowano

Flyer, jak tam tuningowanie Lambo wczoraj poszło ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ktore lambo? :)

Wczoraj zakochalem sie w grze, ktorej poswiecilem kawalek swojego dziecinstwa... :kox: :kox: :kox::evil: :evil:

TRIALS HD! Nie wiem, czy jest tylko na X'a, czy na cos wiecej...

Trials HD Trailer Xbox 360 1:29 of in-game footage Sports GL

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________

panowie bo mnie kurw... zaraz chwycie, pytanie do tych od ps3, gra assasin 2, jak wykonać to j**ane zaawansowane pokonywanie ścian, skacze mi debil do tyłu zamiast w boku :wallbash: :wallbash:

W ktorym miejscu jestes?

Jesli masz problem z "bieganiem" po scianach, to kwestia opanowania pada... :decayed:

Opublikowano

Chyba, że skaczesz w miejscu, gdzie nie ma się za co złapać i dlatego odbija się od ściany :naughty:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 11:28_________________________________________________Fly - dobre to "Trials" - przypomina mi się KickStart z Atari, jak miałem 8 lat :>

Opublikowano
  • Autor

KOval81, zauwazylem, ze czasami grasz w Fight Night 4... ja Ci polecam kupic Fight Nigh Round 3 (sa tanie teraz), praktycznie ten sam poziom grafiki i gry, ale walka jest latwiejsza. Mozemy potluc sie przez live'a :evil:

Opublikowano

no kupiłme AC2 :) zobaczymy co to jest warte :D

Fly mówisz ze kox ??

Opublikowano
  • Autor

Proste, ze kox :kox:

Obczaj sobie TRIALS HD z marketplace'a tj. Ci pisalem na gadu :naughty:

Opublikowano

Dla mnie FN4 rządzi.. :good:

FN3 też jest niezła :cool1:

Opublikowano

Ty a ja właśnie miałem Ci to samo zaproponować i chłopakom od X'ów :naughty::kox: Wczoraj znów sobie tłukłem i wpadłem na ten sam pomysł - hehe.

Ja kupuje obie części - przez FN3 właśnie na PS3, na którym ciupałem w domu zaraziłem się ogólnie konsolą i dlatego kupiłem. Później wyszło UFC2009 i teraz rezam szwagra w domu :kox: na żywo bym podskoku nie miał, więc go parteruję chociaż w wirtualu :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie FN4 rządzi.. :good:

FN3 też jest niezła :cool1:

A ja wlasnie jakos nie moge sie przekonac do FN4 po godzinach spedzonych przy FN3...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.