Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmm coraz częściej myślę o zakupie X360 dla Forzy 3. Ale z drugiej strony może się wstrzymać i kupić PS3 jak wyjdzie GT5? Dylemat jak cholera :mysli:

A póki co czekam na Bad Company 2, za kilka dni premiera. Prawdę mówiąc myślałem że będzie to następca BF2 jeśli chodzi o multi i trochę rozczarowały mnie posty graczy BF2 którzy aktualnie męczą betę Bad Company2. Mapy do multi podobno mniejsze, sprzętu mniej i generalnie trochę inny rodzaj rozgrywki ale nic, zobaczymy, może będzie równie fajnie. W BC1 nie grałem więc nie wiem czego się spodziewać :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bierz klocka i łup w Forzę bo na GT się nie doczekasz :naughty: Poza tym GT jest przereklamowane :tongue4:

Opublikowano

Chyba Forza jest przehypowana raczej ;) Bierz PS3 i to nie dla samego GT ale dla innych gier jak Uncharted 2 czy teraz Heavy Rain.

Też miałem dylemat. WYbrałem PS3 i nie żałuję.

A co do grania to ja łupię teraz Fallouta 3. Jestem fanem 1 i 2 jeszcze PC. Trójka to już nie to ale nie jest najgorzej.

Dziś przychodzi do mnie Uncharted 2 więc szykuje się nieprzespany weekend :)

Opublikowano

Hehe... było o tym już wiele razy :tongue4: najlepiej zagrać w jedno i drugie wtedy można wyrobić sobie zdanie.

Ja nie posiadam żadnej z tych konsol więc moje zdanie jest "prawie obiektywne" ;) Najlepiej to by posiadać obie konsolki i łupać we wszystko w zależności od nastroju.

Opublikowano

najlepiej zagrać w jedno i drugie wtedy można wyrobić sobie zdanie.

problem w tym ze w GT5 nie zagra bo premiera została przełożona po raz 15928475.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mieć obie to by był złoty środek :) Tak naprawdę to myślę, że każda konsola zapewnia przednią zabawę. Ale wiadomo że każdy zachwala to co ma.

Ja w każdym bądź razie jestem bardziej przekonany do PS3 a przed zakupem zastanawiałem i przymierzałem się długo.

Opublikowano
problem w tym ze w GT5 nie zagra bo premiera została przełożona po raz 15928475.

:polew: :polew: :polew:

...i pewnie zanim się doczeka to wyjdzie FM4 :naughty:

Ja grałem w GT5P i nie zrobiło na mnie większego wrażenia :no:

Opublikowano

Bierz klocka i łup w Forzę bo na GT się nie doczekasz :naughty: Poza tym GT jest przereklamowane :tongue4:

Święte słowa :>

A do tego WRC 2010 wyjdzie również na X-Boxa nie ma sie co zastanawiać

Opublikowano

najlepiej zagrać w jedno i drugie wtedy można wyrobić sobie zdanie.

problem w tym ze w GT5 nie zagra bo premiera została przełożona po raz 15928475.

:polew: :polew: :polew:

na wszystko co dobre trzeba czekać :naughty: a oczekiwanie umili nam m. in. Heavy Rain i GOW 3 :decayed:

Opublikowano

na wszystko co dobre trzeba czekać

no ale ile mozna :gwizdanie:

Opublikowano

na wszystko co dobre trzeba czekać

no ale ile mozna :gwizdanie:

przecież xboxowcy nie czekają :wink4: a PSowcy nie mają nic przeciwko żeby poczekać na finalny produkt :)
Opublikowano

On też czekał na GT5: :nabijasie:

waiting.jpg

Opublikowano

przecież xboxowcy nie czekają :wink4: a PSowcy nie mają nic przeciwko żeby poczekać na finalny produkt :)

mam obie konsole :tongue4:

Opublikowano

przecież xboxowcy nie czekają :wink4: a PSowcy nie mają nic przeciwko żeby poczekać na finalny produkt :)

mam obie konsole :tongue4:

o ty szczęściarzu :slina: to zwracam honor.

Opublikowano

o ty szczęściarzu

czy ja wiem ???

PS3 stoi nie ruszona od około 3 miesięcy

Opublikowano

o ty szczęściarzu

czy ja wiem ???

PS3 stoi nie ruszona od około 3 miesięcy

to puść ją między ludzi. miałeś przynajmniej okazję dokładnie potestować obydwie platformy

Opublikowano

Moskal tam pier**li :decayed: Wcale go nie słuchaj..

Był największym Fanboyem PS-a = teraz kupił Xboxa i ma gry po 15zł sztuka..

To mu rekompensuje wszystko :kox:

Opublikowano

hehe i wszystko jasne.

ja tam wychodzę z założenia że jeżdżąc RS4 nie będę przerabiał go na gaz. taka przenośnia :decayed:

Opublikowano

Moskal kupił Clio 1.1 i wsadził Bi-LPG :D

A tak w ogóle to poznałeś już Moskala X boksowca ?

nate_wolverine_2.jpg

Opublikowano

Jeszcze nie. W Buko będzie okazja :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.