Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

e tam... A4 w tą gierkę wrzucić powinni, nie F10 ;P

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak myślicie fifa 11 czy pes 2011 okaże sie rewelacja?

Opublikowano
  • Autor

z tego co widze po gameplayach to PES jest bardziej widowiskowy [mniej realistyczny], niesamowicie latwo jest strzelic ladna bramke z dystansu... ale tez wszystkie akcje, ktore ogladalem sa strasznie schematyczne, zawsze duzo miejsca na boisku, pilkarze poruszaja sie sztywno...

FIFA10 jest swietna, a czuje, ze FIFA11 bedzie kozakiem. Ogladalem ostatnio pierwszy gameplay i jest naprawde zacnie, jakbym ogladal prawdziwy pilkarski spektakl :gwizdanie:

Opublikowano
Opublikowano

właśnie ja jestem torche przyzwyczajony do pesa, mysle ze demko sciągne i zobacze

a tak po za tym nie wiecie jak demo kiedy ebdzie?

Opublikowano
  • Autor

Demo powinno byc na dniach, a premiera 28.09.

Opublikowano

ja tam czekam na Assassina :) i CoD

teraz męcze MASS EFECT II :)

Alan Wake juz skończony (fajny ale za krótki zdecydowanie)

Opublikowano
  • Autor

Eh... bylo mowic - mam MEII bym Ci pozyczyl albo oddal za grosze :)

Opublikowano

Widziałem, na Xbox Fun Day Fife 11 i powiem wam ze będzie przekozak, tak samo jak F1 :gwizdanie:

Na listopad jest zapowiedziane pare ciekawych premier, AC III...

Chyba AC Brotherhood, a to nie 3. ACIII ma wyjść w przyszłym roku chyba.

Opublikowano
  • Autor

Dokladnie, Brotherhood to tylko rozszerzenei ACII.

Opublikowano

no ale to już wszyscy wiedzą, było milion razy pisane w tym temacie, nie chciało mi się całej nazwy pisać ale z wami jak z dziećmi, nic na skróty :tongue4:

Opublikowano

a ja kupiłem wczoraj na alledrogo ASSASINA II i już nie mogę się doczekać :evil: kolejna gierka do zplatynowania :naughty:

Opublikowano

Eh... bylo mowic - mam MEII bym Ci pozyczyl albo oddal za grosze :)

spoko za grosze kupiłem :)

skanuje planety :) bahahahhahahaaaaaaaaaaaaaa[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 08:46_________________________________________________Alan Wake juz sprzedany :)

Opublikowano

Witam

Czy któryś może grac w Battlefield2 na ps3?????????

Opublikowano

Witam

Czy któryś może grac w Battlefield2 na ps3?????????

Ja bym chętnie pograł :decayed:

Opublikowano

Ostatnio, dzięki temu, że mam trochę więcej czasu po ukończeniu budowy domu zawitałem ponownie do grona użytkowników PS3.

Aby jednak tak jak kiedyś nie bić się z kobietą o dostęp do telewizora wyrezałem sobie coś takiego :decayed:

IMG_5036.JPG

IMG_5045.JPG

IMG_5053.JPG

IMG_5042.JPG

IMG_5055.JPG

Pomieszczenie narożne. Ściany i drzwi wygłuszone gąbką akustyczną (więc można nieźle dawać czadu).

Rzutnik Epson 3500 Full HD podłączony do PS3, DVD oraz Divco Tvix.

Obraz rzucany na ekran o przekątnej 110" :kox:

Głośniki Sony Pascal + fronty SS-LA300 napędzane starym ale nadal całkiem niezłym wzmacniaczem STR-DB930 QS.

Wszystko kontrolowane przez Logitech Harmony 550.

Brakuje maszyny do popcornu i lodóweczki z zimnym browarem :)

Opublikowano

sory za OT , ale masz malik wy.. :gwizdanie: zajefajne miejsce do grania

Opublikowano

Sam projektowałeś wnętrze? Podoba mi się :kox:

Opublikowano

nieźle.. za***isty pokoik :shocked: tylko pogratulować :cool1:

A co do tematu. jak najbardziej mafia 1... od lat ... wcale mi sie nie znudziła + teraz mafia 2 + nfsy + diablo

Opublikowano

pokoik :kox:

Pojawiło się demo pes11, ale tylko dla jakiś tam użytkowników PSstore za 195zł rocznie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.