Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnie zdjęcie z podpisu zawsze mnie rozwala :kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Undead Nightmare bardzo dobre... ale za krotkie :naughty:

Opublikowano

za 13zł to jest niezłe.

Opublikowano

Panowie co polecicie z gier samochodowych typu WRC ? Dirt2 ? Jakies WRC też jest mam demo i jest całkiem całkiem ? Zależy mi na realizmie jak w Richard Burns ?

Opublikowano
  • Autor

Czegos takiego jak RBR nie znajdziesz na konsoli...

WRC, o ktorym piszesz jest strasznie slabe... :thumbdown:

Dirt 2 jest fajny - ale to arcade.

Opublikowano

No właśnie, grałem na padzie wiec wydawało się spoko całkiem, ale na kierownicy to pewnie zupełnie coś innego. A z tych dwóch Dirt i WRC co lepsze ?

Opublikowano
  • Autor

Dirta 2 kupisz za frajer... a gra jest bardzo fajna, sporo fun'u. Symulacji tam za bardzo nie ma, ale ja polecam.

WRC jest swieze = drogie i jest dramatem... gra z Q4 2010, a jej poziom jest zenujacy :sick3:

Opublikowano

Dirta 2 kupisz za frajer... a gra jest bardzo fajna, sporo fun'u. Symulacji tam za bardzo nie ma, ale ja polecam.

WRC jest swieze = drogie i jest dramatem... gra z Q4 2010, a jej poziom jest zenujacy :sick3:

zgadzam się w 100% z przedmówcą :good: WRC to porażka straszna, już bym wolał pograć w starego dobrego Colina II :naughty:

kupuj bez wachania DIRT'a

Opublikowano
  • Autor

Nie chce ktos kupic Assassin's Creed: Brotherhood na X360 ? :cool1:

Opublikowano

@Labek kupuj Dirt 2, pogramy razem no chyba że masz Xboxa a nie PS3?

Ja próbuje coś ugrać pucharków w to teraz.

Opublikowano

Nie chce ktos kupic Assassin's Creed: Brotherhood na X360 ? :cool1:

NO JA TEZ MAM JAK COS

Opublikowano

Nie chce ktos kupic Assassin's Creed: Brotherhood na X360 ? :cool1:

NO JA TEZ MAM JAK COS

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Piotruś , miales grac 2h dziennie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja gralem 3-5h dziennie i gra mi starczyla na jakies 8-10 dni :P

Opublikowano

Ja gralem 3-5h dziennie i gra mi starczyla na jakies 8-10 dni :P

łeee , to mi na miesiąc :decayed:

Opublikowano

mam jeszcze do sprzedania MDAL of HONOR

Moskal oddawaj CoD :)

za wypozyczenie opłate wezme :) cwaniaku miało byc tydzień a juz 3 tygodnie trzymasz :) ja kupuje ty grasz :) nieopłacalne dla mnie

Opublikowano

Moskal oddawaj CoD :)

za wypozyczenie opłate wezme :) cwaniaku miało byc tydzień a juz 3 tygodnie trzymasz :) ja kupuje ty grasz :) nieopłacalne dla mnie

oj tam oj tam , jutro ci podrzuce :wink4:

Opublikowano

Co Wy chcecie sprzedać gre na x-klocka ? przeciez to jest bezwartosciowe :) jak mozna miec friko

Rozumiem na ps3 bo trzyma cene ale na xboxa ?

Opublikowano

Co Wy chcecie sprzedać gre na x-klocka ? przeciez to jest bezwartosciowe :) jak mozna miec friko

Rozumiem na ps3 bo trzyma cene ale na xboxa ?

nie wszyscy maja przerobione :wink4:

na Ps3 trzymaja cene bo sa na płytach BR czego po grach nawet nie widać :>

Opublikowano

Moskal miszczu ciętej riposty :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

na Ps3 trzymaja cene bo sa na płytach BR czego po grach nawet nie widać :>

nie dosc, ze nie widac, to jeszcze sa w tych samych cenach:

http://gametrade.pl/g/assassin-s-creed-brotherhood/ps3/na_sprzedaz

http://gametrade.pl/g/assassin-s-creed-brotherhood/x360/na_sprzedaz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.