Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak tak :naughty:

Z moją żoną jedziemy po platynę w DN :decayed:

Opublikowano

Powiedzcie mi czy jak kupię używkę BC2 to bede mógł normalnie grać w multi? Wiem że jest tam jakiś kod czy cuś.

Opublikowano

Powiedzcie mi czy jak kupię używkę BC2 to bede mógł normalnie grać w multi? Wiem że jest tam jakiś kod czy cuś.

możesz normalnie grać w multi, ja sam mam używkę i śmigam w multi bez problemu a kod vip jest chyba do dodatkowych mapek i misji (żałuję że go nie mam :wallbash: :wallbash:)

Opublikowano

zastanawiam sie czy wymieniac uncharted 2 na bc2?

Opublikowano

mi to on bardziej Lukasa przypomina , przyjrzyj sie uważnie

f1292240336.jpg

Opublikowano

zastanawiam sie czy wymieniac uncharted 2 na bc2?

nawet sie nie zastanawiaj :) MULTI JEST MEGA[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 14:01_________________________________________________

Powiedzcie mi czy jak kupię używkę BC2 to bede mógł normalnie grać w multi? Wiem że jest tam jakiś kod czy cuś.

Oczywiscie kod VIP daje mozliwosc pobrania za darmo dodatkowych map

możesz normalnie grać w multi, ja sam mam używkę i śmigam w multi bez problemu a kod vip jest chyba do dodatkowych mapek i misji (żałuję że go nie mam :wallbash: :wallbash:)

Mozna kupic na STORE

Opublikowano

multi w uc2 tez jest niezle i giera ogolnie kozak. a jak single w bc2?

Opublikowano
  • Autor

Dostalem oferte wymiany AC:B na F1 2010 + doplata 30PLN od typa... zastanawiam sie :mysli:

Opublikowano

multi w uc2 tez jest niezle i giera ogolnie kozak. a jak single w bc2?

single jest ok ciekawe misje itp. :good: trochę krótkie ale b.dobre

Dostalem oferte wymiany AC:B na F1 2010 + doplata 30PLN od typa... zastanawiam sie :mysli:

a skończyłeś już AC ? jeśli tak to nie ma się nad czym zastanawiać chyba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

AC:B to ja skonczylem 10 dni po premierze :decayed:

Opublikowano

ja mam problem z pozbywaniem sie dobrych gier bo kiedys wroci ochota zeby pograć i co :wink4:

Opublikowano

ja moje kolekcjonuje :decayed: za każdym razem gdy się przymierzam do kupna kolejnej to słyszę od mojej 2 połówki "nie miałabym nic przeciwko gdybyś sprzedawał te które już przeszedłeś" :evil:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam juz prawie 2 male polki gier [ok. 30 pudelek].

Wiekszosc ma juz mala wartosc... sporo sprzedalem, sporo wymienilem.

Ciekaw jestem ile bym mial gdybym wszystko zachowywal :kox:

Opublikowano

moicz to Twoja jest i tak delikatna w słowach ;) moja wariuje jak tylko odpalę konsoletę :kox: zawsze wtedy znajduje coś co akurat musi być zrobione. oczywiście przeze mnie ;)

Opublikowano
  • Autor

moicz to Twoja jest i tak delikatna w słowach ;) moja wariuje jak tylko odpalę konsoletę :kox: zawsze wtedy znajduje coś co akurat musi być zrobione. oczywiście przeze mnie ;)

hm... to chyba cos jest nie tak :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no chyba coś jest na rzeczy :decayed:

Opublikowano

hehe Tak samo mam..Dziś np ..mówię że Pogram sobie...a ona Ale nie W Salonie (mam tam 50' Full HD) bo będzie Film w TV.... :kwasny: wiec musiałem się prezenieść na marne 24' by pograc w The Fight ;(

Opublikowano

ja mam tyle dobre że jak gram to moja śpi a jak nie śpi to jest laptop wybawca :decayed:

Opublikowano

Fighters Uncaged polecam fajny tytul na kinecta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.