Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

multi w uc2 tez jest niezle i giera ogolnie kozak. a jak single w bc2?

multi w uc2 w porownaniu do bc2 to jak dla mnie porównanie fiata do audi :D

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie takie pytanko co do FM3. Gram od paru dni i powygrywałem parę mistrzostw. Jakieś tam wyścigi itd mam parę fur w tym najlepsza to M5 zrobiona na 600pkt w "A" klasie. Warto kupować jakieś fury przez Dom aukcyjny np? Jakieś wskazówki dla początkującego macie starzy wyjadacze? :decayed:

Siedzę po parę h codziennie i jest :kox: gra : P

Opublikowano

Ja jeździłem wybierając wyścigi z rozpiski, nie z kalendarza. Od razu widać co możesz danym autem jeździć i wszystko jakby szybciej idzie :good:

Opublikowano

Ja jeździłem wybierając wyścigi z rozpiski, nie z kalendarza. Od razu widać co możesz danym autem jeździć i wszystko jakby szybciej idzie :good:

A gdzie ta rozpiska? Ja właśnie jeżdżę według tego kalendarza..

Opublikowano

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Opublikowano

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Ok wrócę z roboty to sprawdzę to a kasę warto inwestować w fury czy chomikować ją na przyszłość?

Opublikowano

Jak dobrze pamiętam to nic nie kupowaliśmy, jeśli już to były to jednostkowe przypadki. Kasa to bardziej na tuning się przydaje :cool1: No i do niektórych wyścigów trzeba mieć określoną furkę np. Ferrari FXX które kosztuje furmankę siana :blink:

Opublikowano

Tez bardzo rzadko coś kupuje , przewaznie sie lata na nagrodach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

W głownego manu, wyjdź piętro wyżej i wybierz ta inną opcję niż kalendarz.

Ok wrócę z roboty to sprawdzę to a kasę warto inwestować w fury czy chomikować ją na przyszłość?

warto zagladac na "rynek", bo mozna dobra fure (uzywana) wyhaczyc za smieszna kase :) - ja czesto sprzedawalem bardzo tanio auta z "nagrod", bo i tak pozniej nimi nie zamierzalem jezdzic... jest tylko jede szkopul - czasem te auta z nagrod sa sporo warte i przydaja sie przy pozniejszych wyscigach.

generalnie oszczedzaj kase, bo mody kosztuja, a potem robi sie krucho z $ :)

Opublikowano

Dzięki za wskazówki póki co najwięcej jeździłem m5 i scirocco jakoś mi się nim dobrze jeździło. Co tam jeszcze ciekawego na początku gry jest? Mam chyba 3 sezon teraz ; ] Latam w "A" klasie obecnie.

Opublikowano
  • Autor

na poczatku gry calkiem niezle jezdzilo mi sie focusem [chyba rs, albo st], tylko pozniej zaczalem juz dostawac baty w zakretach...

swietnie mi sie jezdzi Prosiakami, mam calkiem niezle jezdzace Evo i mase innych... musze sobie odswiezyc FM3, bo stanalem w karierze chyban a 4 albo 5 sezonie, gdzie juz trzeba jezdzic w GT2 i te wyscigi to juz wyzsza szkola jazdy. Z kokpitu gowno widac, na inny samochod z tej klasy mnie nie stac... i jakos mi sie odechcialo :thumbdown:

Opublikowano

ja duzo z poczatku jezdzilem lancia delta hf integrale! za***iście sie prowadzi :evil: teraz w 6 sezonie ujezdzam nissan skyline :D niezle sie driftuje a kopa tez ma poteznego ;)

Opublikowano
  • Autor

aa... skyline'em gtr tym starszym tez sporo najezdzilem sie :)

Opublikowano

Olej kalendarz :naughty: Z wyboru eventów jest wygodniej :hi:

no ale z kalendarza ma wiecej hajsu za premie , tak ??? :wink4:

Opublikowano

Tak? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

Opublikowano

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

ja od poczatku jechałem na kalendarzu , aut i hajsu nie brakowało [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 19:25_________________________________________________nie zamierza nikt z uzytkowników PS3 w najblizszym czasie kupić AC:B ???

Bo mam leżeć na półce funkel nówke zafoliowaną - nietrafiony prezent :decayed:

Opublikowano

moskal teraz to mówisz...mikołaj mi przyniósł :D eheh :polew:

Opublikowano
  • Autor

tak, jak sie jedzie sezon [kalendarz] to sa premie za wygarnie wyscigow/calego sezonu.

ja od poczatku jechałem na kalendarzu , aut i hajsu nie brakowało

ja jestem rozrzutny cale zycie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.