Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

ta gra to pomyłka :)

Nie znasz sie :tongue4:

Fallout 3 jest bardzo dobry... ale trzeba na niego poswiecic dobre 40-60h [w zaleznosci ile sidequestow chce sie zrobic].

pany gra ktoś w dirta 1? jak ta gierka? mozna sie przy tym jeszcze pobawic czy to juz staroc jest?

kupiłem kiere i mogę wymienić się na dirta za uncharted 2. warto?

raczej na dirta 2, przeciez dirt 1 to staroc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 strasznie ludzie cenią wysoko. ale widziałem opinie że 1 i 2 nie różnią się aż tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią sie i to mocno, jedynka bardziej rajdowa, dwójka taki show w stylu x-treme games. Osobiście bardziej podobały mi się klimaty rajdów, co nie znaczy że dwójka jest cianka. Obie części są świetne :good:

Teraz tylko trzeba czekać na trójeczkę, gdzie m.in. powracają rajdy w śniegu :evil: gymkahana też pozwoli się nieźle wyżyć :buhaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, moze bym sobie kupil jedynke... jak ogolnie prezentuje sie jedyna w stosunku do dwojki ?

grafika duzo gorsza? fizyka jazdy? gameplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc na YT wielkiej przepaści nie ma w grafie. a mi osobiście bardziej podoba się klimat w 1[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 15:18_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fizyka była fajniejsza w jedynce, dużo bawiłem się w niej kierownicą, do dwójki podeszłem tylko z padem :bag:

Ten ekstrim szoł zbyt arcadeowo mnie nastawił :(

Grafika w jedynce bardzo dobra :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kowal, możesz wymienieć ale będziesz lekko stratny.

Myśle że możesz za ten tytuł dostać coś mocniejszego mimo że u2 mocno staniało jak wyszła seria platinium.

Na Gametrade można za 60- 70 kupić Dirt 2

a U2 za 50-60zł to już spokojnie sie kupi.

Colin 1 jest jeszcze tańszy - ceny już od 40zł.

Mówie o grach na ps3.

niby jesteś tylko stratny dyszke na wymienie ale czemu to akurat Ty masz być stratny :D może poszukaj kogoś kto wymieni sie na dirt 2 i to on będzie dyszke w plecy :P .

A wracając do U2 - ja to lubie sobie takie exclusivy zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo23 też lubię zostawiać takie perełki ale biorąc pod uwagę U3 :kox: to nie ma chyba sensu trzymać tego bo i tak pewnie nie będę w to już grał.

a co do dirtów to nie wiem czemu ale właśnie 1 bardziej mi się podoba mimo wieku. 2 jakaś taka za bardzo arcadowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A udało Ci sie zrobić platynke ? Grałeś on-line w U2 ? Bardzo fajnie sie gra w trybie kooperacji. Polecam. Jesli nie to jeszcze sobie zostaw, do tego są do ściagnięcia nowe mapki do on-line. Ja mimo że udało mi sie zrobić platynke to sobie zostawie, bo zawsze jak ktoś przyjdzie z kolegów to ta gra najwięsze wrażenie robi na kimś kto tego jeszcze nie widział.

Na GT chcesz wymienić ? Tam z tego co zauważyłem jest sporo łebków którzy właśnie chcą wymienić gre z drobną stratą dla nas. Mnie to wkurza bo lubie uczciwe wymiany bo po pewnym czasie zostałbym z samymi gniotami :D ale czasami da sie natrafić na uczciwego gracza, w sensie że nie chce Cie naciągnąc na tańszą gre. Dlatego preferuje wymiany gier w tej samem cenie lub ew. dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam platyny bo szkoda mi czasu na przechodzenie gry po raz kolejny. Multi fajne ale ileż można.

A o jakim GT mówisz? :naughty: Daj linka jak masz takiego pacjenta na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówie GT czyli Gametrade.pl strona dla graczy którzy chcą sie wymianiać na gry.

http://gametrade.pl/u/kosiarz87 ten koleś chce sprzedać colina2 na ps3 tylko że w opakowaniu zastępczym, za 45zł ale uważaj bo nie ma jeszcze nic komentarzy. Może lepiej sie dogadać żeby wysłał za pobraniem.

Tu masz gościa http://gametrade.pl/u/scorpio co ma colina 1 za 40zł (ten może zły przykład bo ostatnio sie logował 23 grudnia)

tu http://gametrade.pl/u/bandzior_wrocek za 45zł (gościu ma sporo komentrzy)

Najlepiej sie zarejestruj i sam wyszukuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do osób które używały kierownic driving force pro i driving force gt. czy między nimi jest duża różnica? to znaczy czy jest na tyle odczuwalna że warto bawić się w sprzedawanie DFP i dokładanie do DFGT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem ps3, i może mi ktoś wytłumaczyć co to jest PS Store i do czego służy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem ps3, i może mi ktoś wytłumaczyć co to jest PS Store i do czego służy?

miłej lektury :hi:

http://www.ps3site.pl/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem ps3, i może mi ktoś wytłumaczyć co to jest PS Store i do czego służy?

miłej lektury :hi:

http://www.ps3site.pl/forum/

juz zabieram się za czytanie a mógłbys mi tak w skrocie powiedziec o co w tym biega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam x360 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PS3 to wróg , i to najgorszy z najgorszych :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz tam gry w skrócie

a jak się za nie płaci itp itd? jakie są ceny tych gier, jestem poczatkującym PS3 więc prosze o wyrozumiałośc bo nie chce się w coś wpakować a w necie hu..a pisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...