Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak to jest ze spolszczeniami gier na PS3? A tak wogóle jest coś takiego?? Ściągałem Mafie 2 i mam napisy po ENG a przydały by się PL o ile takie coś istnieje :) nie wiem więc pyatm

Kolego, przyjacielu..

Jak TY zadasz pytanie, to u mnie za oknem podrywają się gołębie :bag:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak to jest ze spolszczeniami gier na PS3? A tak wogóle jest coś takiego?? Ściągałem Mafie 2 i mam napisy po ENG a przydały by się PL o ile takie coś istnieje :) nie wiem więc pyatm

Kolego, przyjacielu..

Jak TY zadasz pytanie, to u mnie za oknem podrywają się gołębie :bag:

eee tam nie przesadzaj :)

Opublikowano
:vaglogi: hahhahahahaha :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Panowie jak to jest ze spolszczeniami gier na PS3? A tak wogóle jest coś takiego?? Ściągałem Mafie 2 i mam napisy po ENG a przydały by się PL o ile takie coś istnieje :) nie wiem więc pyatm

Kolego, przyjacielu..

Jak TY zadasz pytanie, to u mnie za oknem podrywają się gołębie :bag:

Jesli Ty masz gołębie na parapecie to musisz mieć tam niezły bajzel hehehe :nabijasie:

Opublikowano

Dokarmia :decayed:

Opublikowano

Dokarmia :decayed:

ciekawe czy ,,Placki'' zdrapuje :polew:

Opublikowano

Dokarmia :decayed:

ciekawe czy ,,Placki'' zdrapuje :polew:

Dla Ciebie to są placki. Dla mnie ptasie gówna :naughty:

Nie chcę nawet wiedzieć co jeszcze jesteś w stanie posypać cukrem pudrem :kox:

Opublikowano
  • Autor

skonczcie juz temat... gowniarze :D

Opublikowano

skonczcie juz temat... gowniarze :D

My gówniarze??

OK Großvater :D

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

:facepalm:

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

:facepalm:

O!! Znowu gołębie się poderwały :polew: :polew:

Opublikowano
stretcher.gif
Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

E tam, na otarcie lez mam swiadomosc,ze prawdopodobnie jutro bede juz mial PS3 pod TV :naughty:

Troche zabawy z CFW i jazda :wink4:

I w koncu pogram bez tego dzwieku jak z odkurzacza :decayed:

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

E tam, na otarcie lez mam swiadomosc,ze prawdopodobnie jutro bede juz mial PS3 pod TV :naughty:

Troche zabawy z CFW i jazda :wink4:

I w koncu pogram bez tego dzwieku jak z odkurzacza :decayed:

I będziesz mógł grać jedną ręką na malutkich padach dostosowanych do skośnookich :kox:

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

nie łam się, zjedz Snickersa :sarcastic:

E tam, na otarcie lez mam swiadomosc,ze prawdopodobnie jutro bede juz mial PS3 pod TV :naughty:

Troche zabawy z CFW i jazda :wink4:

I w koncu pogram bez tego dzwieku jak z odkurzacza :decayed:

I będziesz mógł grać jedną ręką na malutkich padach dostosowanych do skośnookich :kox:

Pol zycia gralem na tych "malych padach", zaczynajac od psx, przez ps2 i ps3 tez juz mialem :tongue4:

Mi to tam lotto, mam okazje wiec bede mial obie platformy- X'a i PS3, do fanboya mi daleko :tongue4:

Tyle ze na PS3 jest MGS,a na X'ie Gears of War :wink4:

Opublikowano

Wlasnie skonczylem Red Dead Redeption- dobra giera, tylko zakonczenie takie smutne :smutas::decayed:

no ja mam zamiar skończyć do weekendu , obskoczyłes wszystkie subquesty ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Tyle ze na PS3 jest MGS

akurat tu nie trafiłeś bo MGS4 to crapiszcze jakich mało , do poprzednich częsci brakuje mu lat świetlnych

Opublikowano

Ja zacząłem od X360 wcześniej nie miałem zbytnio styczności z konsolami, ale jak zagrałem padem z PSa i z Xa wiedziałem co wybiorę.

Ja od Gyrosów ( czyt. Gears of war) zrobiłem sobie przerwę, im dłużej grasz tym bardziej cie wkur*ia to że host leje cie jak chce a ty nic nie możesz zrobić. Póki co przesiadłem się na COD Black Ops. Jeśli gyros 3 będzie tez tak spartolony jak 2 (a niby maja być serwery dedykowane) to po przejściu gry odrazu łamię płytę przysięgam.

Opublikowano
  • Autor

no Ty to w GOW2 to chyba spedziles kurvva pare miesiecy :D - co Cie widze online go girsi...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.