Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już kupiłem ad.1 ( wygrałem licytację :kox: ) i trochę mnie zniesmaczyło jak zobaczyłem ile jest jeszcze innych opcji :rolleyes:

Ale uspokoiłeś mnie, dzięki - Ci to bóg bogatymi zbiorami wynagrodzi :good::naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ci to bóg bogatymi zbiorami wynagrodzi :good::naughty:

tak tak tak tak :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Opublikowano

Dobra, zapłaciłem.

I co teraz :mysli:

Może w końcu AC II, a może Bad Company bym se kupił...

Opublikowano

Napisze Ci z pracy co i jak z tymi okladkami :kox:

Za ile kupiles?

Opublikowano

Za ile kupiles?

Dokładnie 54zł z wysyłką.

Opublikowano

Za ile kupiles?

Dokładnie 54zł z wysyłką.

gut prajs :good:

Opublikowano

Za ile kupiles?

Dokładnie 54zł z wysyłką.

gut prajs :good:

Zwykły fart, ale ja tak właśnie gry kupuję...

Licytuję gdzie się da po kilka tytułów i czasami coś się trafi :)

Ostatnio ustrzeliłem army of two 40 days za 48zł :naughty:

A na takie AC II poluję już chyba z pół roku i nie mogę do 65zł wyrwać :disgust:

Opublikowano

Jarko Znajdz sobie w w Krakowie porządny sklep prowadzony przez maniaka gier na konsole. (najczęściej tam gdzie prowadzą wymianę gier)

Ja ma takiego obok swojej pracy :) Chłopak RE5 ma po 60zł (nie musisz licytować, czekać na wysyłke kombinować).

Jak pograsz coś się okaże (choojnia) idziesz do gościa, pogadasz i Ci wymieni na inną.

Koleś ma ceny porównywalne z allegro. Np. LBP2 - 170zł nowa. RE5 – 60zł, do tego masz kontakt telefoniczny – czegoś potrzebujesz, dzwonisz i masz po zajebistej cenie :good:

PS. - Jarko - mam juz LBP2 :tongue4: (może w końcu pogramy :D )

Wracając do tych Residentów:

Ad. 1 – Zwykły Resident

Ad. 2 – jw. Tylko z innego rynku, inna okładka

Ad. 3 – płyta ze specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

Ad. 4 – Nowa wersja Gold – Obsługuje Ps Move + zawiera wszystkie DLC, + nowe kostiume etc. (* tą wersję opłaca się najbardziej kupować)

BTW – nieźle wygląda :)

Opublikowano

Jarko Znajdz sobie w w Krakowie porządny sklep prowadzony przez maniaka gier na konsole. (najczęściej tam gdzie prowadzą wymianę gier)

Ja ma takiego obok swojej pracy :) Chłopak RE5 ma po 60zł (nie musisz licytować, czekać na wysyłke kombinować).

Jak pograsz coś się okaże (choojnia) idziesz do gościa, pogadasz i Ci wymieni na inną.

Koleś ma ceny porównywalne z allegro. Np. LBP2 - 170zł nowa. RE5 – 60zł, do tego masz kontakt telefoniczny – czegoś potrzebujesz, dzwonisz i masz po zajebistej cenie :good:

Mam takiego i to nawet po sąsiedzku...

Ale z moim nocnym trybem życia ciężko mi tam dotrzeć :rolleyes:

PS. - Jarko - mam juz LBP2 :tongue4: (może w końcu pogramy :D )

Weź na zlot - załatwię play'a, tv i pady :kox:

Wracając do tych Residentów:

Ad. 1 – Zwykły Resident

Ad. 2 – jw. Tylko z innego rynku, inna okładka

Ad. 3 – płyta ze specjalnej wersji kolekcjonerskiej.

Ad. 4 – Nowa wersja Gold – Obsługuje Ps Move + zawiera wszystkie DLC, + nowe kostiume etc. (* tą wersję opłaca się najbardziej kupować)

Dzięki :good:

Już kupiłem Ad.1 a do Ad.4 i tak nie mam move'a...

BTW – nieźle wygląda :)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173249.0

:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Nosfer, o kim mowisz? gdzie to?

sXPk4.png

:decayed:

Opublikowano

Nosfer, o kim mowisz? gdzie to?

sXPk4.png

:decayed:

Stargame - Jerozolimskie 123a na parterze :wink4:

Tam są takie małe pawilony, musisz wejść w drugi rząd :)

Opublikowano
  • Autor

za daleko dla mnie...

btw, wczoraj zaczelismy z bratem grac w Borderlands w kooperacji (online) - miazga :kox:

Opublikowano

za daleko dla mnie...

btw, wczoraj zaczelismy z bratem grac w Borderlands w kooperacji (online) - miazga :kox:

Grałeś na splicie ?

Czy przez @ ?

Chcemy z moją partnerką od konsoli ponapierać :tongue4: :tongue4:

A cena na rynku jest atrakcyjna :)

Opublikowano
  • Autor

gralismy online, on u siebie, ja u siebie, fajna zabawa... gra jest dosc szybka, sporo broni, grafika genialna :)

Opublikowano

gralismy online, on u siebie, ja u siebie, fajna zabawa... gra jest dosc szybka, sporo broni, grafika genialna :)

Genialna w swojej dziwności ? :)

Czy naprawdę jest tak specyficzna, że aż tak czaruje ? :)

Licytuję właśnie jedną na pS3, bo śmieszna cena :)

Opublikowano

No no dobre to :good:

Opublikowano
  • Autor

gralismy online, on u siebie, ja u siebie, fajna zabawa... gra jest dosc szybka, sporo broni, grafika genialna :)

Genialna w swojej dziwności ? :)

Czy naprawdę jest tak specyficzna, że aż tak czaruje ? :)

grafika mimo, ze z 2009 to ma naprawde swietny klimat i jest bdb :good: ... choc szczerze mowiac to dopiero frajda jest w kooperacji - fajnie, ze masz z kim pograc.

ja musialem brata namawiac na konsole przez rok :polew:

gra jest typowym shooterem bez zbednej fabuly, sporo roznych "skillsow" postaci, broni itd...

dobre na odstresowanie, nie trzeba za duzo myslec, tylko idziesz do punktu na mapie i napitalasz :D

ja gram 'hunterem', zaczalem ze snajperka, zdobylem jakiegos skilla i puszczam nietoperze na przeciwnikow :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :good:
Opublikowano

Panowie jak to jest ze spolszczeniami gier na PS3? A tak wogóle jest coś takiego?? Ściągałem Mafie 2 i mam napisy po ENG a przydały by się PL o ile takie coś istnieje :) nie wiem więc pyatm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.