Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podepnij do neta i będziesz wiedział czy jest ban

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Homefront lub Operation Flaschpoint Red Riwer te mają większe od Crysisa2 [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:26_________________________________________________a jeszcze Batlefielda3 patrzyłeś?A co tak testujesz?

OK thx Battelfield 3 jest chyba dopiero preorder, ale flashpointa spróbuję. Kupiłem Radeona 6870 i muszę go szybko przykatować :decayed:

W Crysisie się rozkręcił ale to tylko jedna gierka, bo w pozostałych na max detalach nawet się dobrze nie rozgrzał :kox:

Opublikowano

Kolejna recka Forzy 4 ale w odróżnieniu od tej, którą wkleił Flyer, na Gry-Online autor pisze, że nie jest w stanie wskazać zwycięzcy w pojedynku FM4 vs GT5 a auta premium w GT5 są jednak trochę ładniejsze.

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=7804

Mi tam bez różnicy, obie gry są ładne i obie są miodne. Posiadaczom klocków zazdroszczę FM4 i z chęcią bym ją pomęczył :decayed:

Opublikowano

Homefront lub Operation Flaschpoint Red Riwer te mają większe od Crysisa2 [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 16:26_________________________________________________a jeszcze Batlefielda3 patrzyłeś?A co tak testujesz?

OK thx Battelfield 3 jest chyba dopiero preorder, ale flashpointa spróbuję. Kupiłem Radeona 6870 i muszę go szybko przykatować :decayed:

W Crysisie się rozkręcił ale to tylko jedna gierka, bo w pozostałych na max detalach nawet się dobrze nie rozgrzał :kox:

do 10 października możesz pobrać betę Battlefielda 3 bo beta jest do 10
Opublikowano

Panowie, nie jest ktoś chętny na GTA IV na XBOX, oddam za 50zł...

Kupiłem ale nie gram...

Opublikowano
  • Autor

W GTA IV to juz chyba kazdy gral :naughty: rzuc ogloszenie na gametrade.pl - ktos sie znajdzie.

Gracjan, wez Ty wykup tego lajwa, to poscigamy sie w FM4 :)

Opublikowano

ja właśnie skończyłem grać w to :kox:

Stara gra ale Tom Clancy :D robi robotę ..fabuła dość ciekawa :)

Opublikowano

ja właśnie skończyłem grać w to :kox:

Stara gra ale Tom Clancy :D robi robotę ..fabuła dość ciekawa :)

za***ista jest , pisałem o niej dobre pór roku temu. :good: Niedawno przechodziłem dla jaj na "hardzie" :good:

Opublikowano

Dzisiaj skonczlem Gears of War 3. Kupilem znowu specjalnie X'a dla nich :decayed:

Fajne,choc oczywiscie krotkie. 2 chyba jednak lepsza byla.

Czekam na Assassin's Creed Revelations, CoD MW3 i Battlefield'a 3 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj skonczlem Gears of War 3. Kupilem znowu specjalnie X'a dla nich :decayed:

Fajne,choc oczywiscie krotkie. 2 chyba jednak lepsza byla.

a nie grasz w multi? bo jest kilka za***istych trybow.

ja juz sprzedalem, ale niedlugo znowu kupie jak spadna ceny po swietach - wlasnie dla samego multi :)

forze 4 mam juz w rekach :kox:

Opublikowano

Foch :D ta teraz będzie grał W Forze 4 i będziesz smaka robił :polew: :polew:

Opublikowano

Ja teraz kończę Mass Efect 2, Zabieram się za Crysisa w v. konsolowej..

Pograłęm w betę BF3 i na pewno kupię pełną, fajnie się w to ciupało :)

Opublikowano
  • Autor

BF3 to pozycja obowiazkowa ! Szkoda tylko ,ze wychodzi jak bede na urlopie... jak wroce to juz skurczysyny beda mieli max levele :decayed:

Opublikowano

raczej nie :D LVL w BF3 będą czasochłonne do zdobycia..w becie tak było że minimalne odstępy do awansu były a w pełnej będzie więcej docelowo 145LVL

Opublikowano
forze 4 mam juz w rekach :kox:

Nie wqrwiaj :naughty:

Jutro kolo ma mieć, rozważam jakieś game-party :naughty:, u mnie z konsolą będzie lekka obsówka :wallbash: ale klamka zapadła :gwizdanie:

Opublikowano

no ja dziś po FORZE 4 do Media Markt ;)

Opublikowano
  • Autor

boberek, sprzedales kiere... wiec sie rozczarujesz na padzie :gwizdanie:

wczoraj pogralem raptem 2,5h, wiec ciezko o jakies recenzje, ale jest duzo lepiej niz w FM3 :) auta wygladaja swietnie, model jazdy jeszcze lepszy.

w koncu kupilem sobie RS2 i M3 E46 :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 09:56_________________________________________________

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.