Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tyle juz na tym klawisze ścieram a dopiero teraz zobaczyłem ze jest prawie jak w b6 :decayed:

beztytuuh.jpg

Po wnętrzu widać, że to anglik po przekładce - ESP po prawej stronie. :polew:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Fly - miałem Ci właśnie napisać :polew:

Ty lepiej zadbaj o swoje konto... bo cos malo osiagniec :decayed:

Opublikowano

Hehehe - sobie żonę znajdź i dziecię zrób, to pogadamy - obowiązki mam wieczorami do wykonania :sexinbed::polew:

Na tym pierwszym koncie 1000G mam - niestety przenieść się chyba nie da co?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe - sobie żonę znajdź i dziecię zrób, to pogadamy - obowiązki mam wieczorami do wykonania :sexinbed::polew:

Obowiazki tez mam... ale po obowiazkach jest czas na boxa :evil:

Na tym pierwszym koncie 1000G mam - niestety przenieść się chyba nie da co?? :gwizdanie:

No niestety nie da sie...

Opublikowano

ja dziś moze pojade po CoD MW 2 :)

kurde ale feara nie skończyłem jeszcze :)

Opublikowano
  • Autor

ja dziś moze pojade po CoD MW 2 :)

A robiles preorder? :kox:

Na mnie juz czeka na Ursynowie... nocka moja :evil:

Opublikowano

nie robiłem a to w jakims MM nie kupie ?? czy tam saturn ??

Opublikowano
  • Autor

mysle, ze kupisz :wink4: , ale pewnie przeplacisz :kox:

Opublikowano

Klienta na Shifta moge Ci zalatwic...

d*pa biore

Opublikowano
  • Autor

xboxowa rodzina w gamertagach nam sie rozrasta :naughty::kox:

Opublikowano

fIUUUU....

Wczoraj pociupałem w Fight Night Round 4 :decayed: za***ista gra :good: :good: :good: :good:

Mógłby ktoś miec na PS3, bo nie ma to jak zmłucić kolegę online :evil:

Naprawdę zajebioza..

Opublikowano
  • Autor

Zes sie obudzil... :tongue4: ja mam FN3, gralem w FN4, ale uwazam, ze 3-jka jest duzo bardziej grywalna...

Opublikowano

Zes sie obudzil... :tongue4: ja mam FN3, gralem w FN4, ale uwazam, ze 3-jka jest duzo bardziej grywalna...

:mysli:

Trójkę też przekatowałem.. 4 podoba mi się bardziej..

Ale nie wiem jak tam pełna wersja.. Grałes w pełną czy w demo 3-rundowe ?

[jakiś czas temu wypuścili nowe demo z pelną walka 9 rund + TYSON I MUHAMMED]

Opublikowano
  • Autor

Gralem w full'a - jest nieco trudniej, wydaje mi sie, ze lepiej sie gralo w 3, latwiej bylo zadawac ciosy... i to w sumie nie tylko moja opinia :)

Opublikowano

Gralem w full'a - jest nieco trudniej, wydaje mi sie, ze lepiej sie gralo w 3, latwiej bylo zadawac ciosy... i to w sumie nie tylko moja opinia :)

Bo była opcja ustawienia na "przyciski". A jak grałeś Online to był tylko analog. I w tedy duupa, bo trzeba było się znowu uczyć grać.. To mnie zawiodło mocno..

A po kilku grach w "4", przyzwyczaiłem się i gitara.. :good:

Opublikowano

xboxowa rodzina w gamertagach nam sie rozrasta :naughty::kox:

[/quot

Zes sie obudzil... :tongue4: ja mam FN3, gralem w FN4, ale uwazam, ze 3-jka jest duzo bardziej grywalna...

e]

a mi sie 3 nie podobała sterowanie lipa :)

Opublikowano

Przed chwilą kupiłem :kox:

77723e22ab8ac5d3.jpg

Jak ktos chce kupic tą gre to w niektórych tesco są po 169.99

Opublikowano
  • Autor

Na X'a po 169? Az mi sie wierzyc nie chce...

Opublikowano

xboxowa rodzina w gamertagach nam sie rozrasta :naughty::kox:

Fajne macie gametagi :good:

Microsoft w końcu :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.