Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja kawaler, ale tez mieszkam z kobieta... :kox:

Ona poprostu idzie spac... a ja tne :naughty: - a jak w weekend ma szkole (MGR), to co mam bidny robic? :naughty::kox:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 12:52_________________________________________________Tez prawda... ja Shifta opuscilem na 35lvl i juz mialem ponad 700G...

No i z reguly gram w jedna gre w danym czasie... wiec zbieram mniej G :wink4:

Dobra dobra - wy się tu już nie tłumaczcie z kim mieszkacie :gwizdanie: :naughty:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 349,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No dobra... tak naprawde mieszkam z Moskalem :good:

:polew:

Opublikowano

Kurna wiedziałem :polew: Od dziś dzielę wasze pointy G na 2 :naughty:

Tylko skąd pozwolenie na dziecko się wzięło.. :mysli::decayed:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 13:02_________________________________________________Fly - zasiliłeś konto Microsoft'u, czy jeszcze na silver jedziesz??

Opublikowano

a jak w weekend ma szkole (MGR), to co mam bidny robic?

ja mam szkole ?? nie , ja za głupi jestem

Opublikowano
  • Autor

Nie, mialem miesiac gratis :>

Opublikowano

A to z jakiej okazji :gwizdanie: też chcę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kumpel mi dal... bo wyslal box'a do serwisu i dali mu w ramach rekompensaty miesiac golda :wink4:

Opublikowano

Kumpel mi dal... bo wyslal box'a do serwisu i dali mu w ramach rekompensaty miesiac golda :wink4:

ja jak kupiłem konsole to chyba dostałem 3 miechy golda albo miesiąc nie pamiętam , na jakiej to działa zasadzie , trzeba aktywować jakoś ??? bo jesli tak to ja jeszcze nic nie ruszłaem i moge to komuś oddać :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Podpinasz pod net, wstukujesz kod i masz abonament Gold, czyli mozesz grac online :)

Jesli Ci niepotrzebne to moge nawet odkupic ;)

Opublikowano

Jesli Ci niepotrzebne to moge nawet odkupic ;)

wiedziałem że bedziesz pierwszy. jak mam to na hotelu , obczaje i dam ci jutro cynk. jakbyś mógł to mi przypomnij wieczorkiem , numer masz w assistance :wink4:

Opublikowano

Jesli Ci niepotrzebne to moge nawet odkupic ;)

wiedziałem że bedziesz pierwszy. jak mam to na hotelu , obczaje i dam ci jutro cynk. jakbyś mógł to mi przypomnij wieczorkiem , numer masz w assistance :wink4:

jak każdy uzależniony - aż się trzęsie z podniecenia :wink4::decayed:

Opublikowano

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

Opublikowano

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

wziąłem sobie cyfre w promo i mam TV 23" FullHD do X-a :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

wziąłem sobie cyfre w promo i mam TV 23" FullHD do X-a :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaka jest cena tego pakietu?

Opublikowano

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

na PS3 ?

Opublikowano
wziąłem sobie cyfre w promo i mam TV 23" FullHD do X-a :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaka jest cena tego pakietu?

Cena Cyfry + cena TV 23" FullHD :polew:

Opublikowano

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

wziąłem sobie cyfre w promo i mam TV 23" FullHD do X-a :kox: :kox: :kox: :kox:

Jaka jest cena tego pakietu?

przez pierwsze 6 miechó 43 pln , nast 6 - 73 , nast 12 - 108 pln , nagrywarka HD , full pakiet z canalem , hbo , wszystkimi HD , i tak mi sie konczy umowa wiec brałbym tak czy tak

Opublikowano
  • Autor

Ja dzis zaczne chyba wkońcu MW2 :)

na PS3 ?

XBOX ONLY!

Opublikowano

Xboksowcy zalali wątek.. Grają sobie w te same gry i nie ma o czym pogadać :decayed:

Opublikowano

Xboksowcy zalali wątek.. Grają sobie w te same gry i nie ma o czym pogadać :decayed:

możemy pogadać o moim RE5 , wpłać 50 pln na moje konto i bedzie Twoja :kox: :kox: :kox:

ja sobie za tą kase kupie Forze3 , MW2 , AC2 i coś tam jeszcze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.