Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no FM3 jest kozak :) zakupie sobie po wypłacie :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wczoraj pograłem znowu w demo FM3 i muszę przyznać, ze podoba mi się coraz bardziej... realizm jest jednak o klasę lepszy niż w Shift'cie.

Fly - kup pełną wersję - demo nie ma polotu. Dużo możliwości tuningu auta, itd.

Auta podzielone są na kategorie, wg mocy, a każdy wyścig odbywa się w innej, więc jak ktoś ma jedno auto, to musi up- i downgrade'ować co chwila (nie ma możliwości K.O.'wania rywala mocniejszym 2x autem :kox:)

Do tego po wygraniu określonego event'u dostaje się autko testowe od sponsora i startuje się w określonej formule, np. dla aut amerykańskich, BMW, FWD, czy innej.

Ciekawie to wszystko zrobione trzeba przyznać :good:

Opublikowano
  • Autor

Mnie bardzo interesuje społecznościowy aspekt FM3... czyli ogladanie wynikow znajomych z XBOX Live + ich aut/projektow... a posiadaczy FM3 mam kilku w kontaktach :kox:

Opublikowano

ja tam cały czas oberki kręce :)

dobra ide grać :)

dobra troche sie nauczyłem :)

a po 4 samochodach które miąłem jestem wstanie opanowac tylko RS4 :) jedyny nie wariuje po drodze :)

ale shift-a nie zaliczam do łatwych :) undercover był szybszy :)

w shifcie samochody skrecają za wolno :):kox: :kox: :kox:

Opublikowano

w shifcie samochody skrecają za wolno :):kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

albo za szybko jeżdzą :)

albo ja nie wiem gdzie są hamulce :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

boberek, prosze Cie... undercover to nawet nie samochodowka... :rolleyes: to taka zabawa resorakami.

Opublikowano

boberek, prosze Cie... undercover to nawet nie samochodowka... :rolleyes: to taka zabawa resorakami.

egzakli

Opublikowano

boberek, prosze Cie... undercover to nawet nie samochodowka... :rolleyes: to taka zabawa resorakami.

no ja lubie taką zabawe :)

na shifcie sie za bardzo denerwuje :) jak sie nie mieszcze w zakręty :)

Opublikowano

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

:polew:

Opublikowano

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

Albo oddaj Pada Doci i zobacz jak to się robi :naughty::wink4:

Opublikowano

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

Albo oddaj Pada Doci i zobacz jak to się robi :naughty::wink4:

ta :):kox: :kox:

Opublikowano

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

Ja bez tego jeździć na HARD w FM3 nie mogę :polew: Każdy zakręt to z trawnika wióry lecą :naughty::kox:

Opublikowano

Użyj asystenta hamowania i skręcania :decayed:

Albo oddaj Pada Doci i zobacz jak to się robi :naughty::wink4:

ta :):kox: :kox:

Praktyka czyni mistrza..

Jeszcze trochę i w każdy zakręt będziesz wpadał 300km/h rycząc szyderczo z banału jakim ten zakręt niewątpliwie jest..

laugh.0.0.0x0.400x400.jpeg

Opublikowano

no zobaczymy :) dziś tez bede trenował :)

Opublikowano
  • Autor

KOval81, do FM3 to niestety potrzebna kiera :kox: - polecam :naughty:

Opublikowano

Fly - weź Ty już kurna nie kuś :doh1: No - chyba, że mi pomożesz prezesa oskubać :naughty: Troszkę za dużo tych wydatków jak na zabawę w tym roku. Jeszcze ACII została przecież :kox:

Zresztą - ja jak cichociemny gram, więc nawet nie miał bym gdzie kiery zamontować (wyleguję się na kanapie, a zmieniam pozycję, jak mnie plecy rwą :polew:)[br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 12:14_________________________________________________A tak apropo - jaką kierę polecasz? :naughty:

Opublikowano

Troszkę za dużo tych wydatków jak na zabawę w tym roku.

Phi , ja tam zamierzam do końca roku kupic z 15 sztuk :decayed::tongue4::polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.