Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Jest totalnie inny niż jedynka ... gorszy... mniej symulacyjny a dużo bardziej arkadowy i pełen błędów sterowanie dużo gorsze ... grid i grid 2 to sa dwie zupełnie różne gry ... no chyba że lubisz takie bo wiadomo to też kwestia gustu :) a jak grasz na kierownicy to już wogóle ... nawet nie ma widoku kamery z środka.. albo zagraj w demo..dostępne na PSN.e w było idealnie

sterowanie w jedynce było idealnie arkadowe ,jesli "poprawili" to w jedna bądź drugą strone to zj***li :thumbdown:

nie odpale dema w PSN bo mam iksboksa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niestety ale odkad zagralem w forze to na nfsa nie moge patrzec... ten model jazdy... :thumbdown: teraz sobie pogrywam w halo 4 :wink:

Model jazdy jest super w Rivals ale to typowa arkadówka więc sterowanie zupełnie inne ... forze możesz porównywać do Gran Turismo a nie NFS-a

ja wiem ze tych gier nie da sie porównac... ale kiedys kiedys gralem w nfs-y i mi sie podobały. odkad zagralem w forze 2 na x360, to kolejne nfsy niestety juz nie były dla mnie do grania - shifta jakos przemeczylem ale np. hot pursuit, the run czy most wanted nie zdzierzyłem. a widze po filmiku ze tu jest to samo - full pisda w zakrecie i nitro :kwasny: gdyby było bardziej w stylu forzy horizon.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale odkad zagralem w forze to na nfsa nie moge patrzec... ten model jazdy... :thumbdown: teraz sobie pogrywam w halo 4 :wink:

Model jazdy jest super w Rivals ale to typowa arkadówka więc sterowanie zupełnie inne ... forze możesz porównywać do Gran Turismo a nie NFS-a

ja wiem ze tych gier nie da sie porównac... ale kiedys kiedys gralem w nfs-y i mi sie podobały. odkad zagralem w forze 2 na x360, to kolejne nfsy niestety juz nie były dla mnie do grania - shifta jakos przemeczylem ale np. hot pursuit, the run czy most wanted nie zdzierzyłem. a widze po filmiku ze tu jest to samo - full pisda w zakrecie i nitro :kwasny: gdyby było bardziej w stylu forzy horizon.....

Wczoraj u qmpla miałem okazje chwile pograć w nowego nfs-a i moim zdaniem kicha, i jak bym miał wydać 200zł za gre to bym się mocno wqr*** :facepalm: Ostatni NFS w którego jeszcze czasami pogram i który mnie wciągnął to Porsche Unleashed, powinni powtórzyć tą gre w lepszej jakości, z delikatnie poprawionym sterowaniem, choć tu ten typ mi pasował :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy NFS to pierwsza wersja Most Wanted :jerk:

A dla mnie NFS:Porshe ;) szkoda ze nia ma nfs audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs porsche faktycznie był najlepszy :) na piecu przeszedłem chyba z 10 razy. a co do fizyki jazdy to jedyny minus ze najmniejszy uslizg tylnej osi oznaczał koniec jazdy na scianie jakiejś, nie dalo sie przydriftowac w zakrecie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ;D ale jak na tamte czasy to gra byla mega. Ile bym dal za taka wersje z lepsza grafika i pod znakoem Audi. Ale raczej na to sie nie zanosi. W piatek juz premiera ps4, ciekawy weekend sie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam preordera ale jak sie uda to jutro w media markt zakupie ;) najlepsza cene maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie pochwalcie się który kupuje next gena na premierę ? :decayed:

ewidentnie musi to byc jakis gupek :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed chwilą u szwagra i już dziś dorwał po znajomości PS4 z dwoma grami, pierwsza to nowy Assasin. Martwi się biedak, że jutro nie pójdzie do roboty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal widzę, że już trzewiki się grzeją w przedpokoju do biegu :decayed: Zmieniasz X'a na PS4?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ----------

A ja właśnie dorwałem stary hit na X'a, czyli RDR'a w wersji GOTY z dodatkiem zombie od razu - za***isty klimat ma ta gra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kupowanie pierwszych modeli mija sie z celem,sa niedopracowane i szybko siadają.Tak czy siak graficznie sa ponoc 3 lata przed pecetami,za 2 lata cięzko bedzie patrzec na ta jakosc grafy ktore ps4 i XO oferują.Pecety bedą wtedy daleko z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal widzę, że już trzewiki się grzeją w przedpokoju do biegu :decayed: Zmieniasz X'a na PS4?

a w co miałbym grac na tych nowych konsolach jak tam c**jem wieje :grin: poczekam rok i wtedy sie okaze , ja mam tyle gier do ogarniecia jeszcze ze mi sie jakos nie spieszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie zamieszki byly bo na nocnej premierze tylko 16konsol bylo. W media markcie mieli sporo ale ja sie nie zalapalem. Ale mam odlozonego w innym sklepie. ;) jade wlasnie odebrac.

Juz mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szybko nie kupie nowej konsoli... gry sa po 250zł :wallbash:do tego na pewno zaraz bedzie RRoD albo co innego

ale jakie gry są bo nie kojarze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W warszawie zamieszki byly bo na nocnej premierze tylko 16konsol bylo. W media markcie mieli sporo ale ja sie nie zalapalem. Ale mam odlozonego w innym sklepie. ;) jade wlasnie odebrac.

Juz mam.

Powodzenia :facepalm::decayed:

Obyś miał konsolę ok bo przecież pisałem na poprzednich stronach jakie są akcje z nowymi konsolami i jak padają..

A drugie że praktycznie żadnych ciekawych gier nie ma na starcie, ja kupię w przyszłym roku PS4 i kolejna 4 konsola Sony będzie w łapach, w sumie piąta (ps one jeszcze był chwilę:grin:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych ciekawych gier nie ma na starcie

no co Ty ?? Toć COD nowe jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...