Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pod koniec marca to Shift 2 :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taaa wersja promo to wiesz :gwizdanie:

Ciekawe skąd ją ma, pewnie wyciągnął z konsoli na sklepie bo słyszałem o takich numerach :polew:

Ja takich z media markt mogłem mieć 5 kopii GT5 i bym sprzedał po 50zł :decayed:

Opublikowano

PABLO jak masz takie chody w MM to po ile możesz mieć ori pada SONY ?

Opublikowano

już nie ma :polew: :polew: wylali go bo sprzedawał na lewo pady do PS3 :polew: :polew:

Opublikowano

już nie ma :polew: :polew: wylali go bo sprzedawał na lewo pady do PS3 :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Już się skończyły rabaty nawet dla pracowników :thumbdown:

Opublikowano

No, wpadła platynka w Burnout paradise :gwizdanie:

Szósta do kolekcji. :naughty:

Opublikowano

No, wpadła platynka w Burnout paradise :gwizdanie:

Szósta do kolekcji. :naughty:

gratuluję :good: :oklaski:

Opublikowano

ale wy się jaracie tymi platynkami .... ja nastolatka podczas pierwszego orgrazmu :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra dobra.... nie jest to taka betka, zdobądź pare to pogadamy :cool1:

Opublikowano

no właśnie infinity zdobądź coś to pogadamy odpal takiego BATMANA i przejdź sobie wszystkie wyzwania na złoto,

graczy dzieli się na :

- graczy :decayed:

- graczy-trophy hunterów

- trophy hunterów

ja się zaliczam do tych drugich :tongue4: dobrze jest sobie pograć i wkręcić się w fabułę a przy okazji czerpać radość z wpadających trofików

Opublikowano

Ale jak będzie fajna giera i bez trofeów to rozumiem że strata czasu i nie gracie :naughty:

Albo przechodzicie jakiegoś paścia tylko dlatego źe łatwa platynka :rolleyes:

moicz, masz jeszcze tego Batman'a :?:

Opublikowano

Ale jak będzie fajna giera i bez trofeów to rozumiem że strata czasu i nie gracie :naughty:

Albo przechodzicie jakiegoś paścia tylko dlatego źe łatwa platynka :rolleyes:

moicz, masz jeszcze tego Batman'a :?:

hmmm no nie będę ukrywał że pewnie by mnie do takiej gierki nie ciągło :embarrassed:

a jeśli chodzi o paścia to tylko terminator na moim koncie jest takim właśnie łatwym do splatynowania a platyn mam 16 :decayed:

a BATMANA oddałem kumplowi ale grę polecam :good:

Opublikowano

To za jakiś czas pogadamy i Wy mi powiecie że macie platynki w Dirt 2 i Dirt 3 a ja że przeszedłem wszystkie gry z tej serii :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no ja niestety nie mam żadnego z DIRTów ale nie ukrywam że 3 odsłona może mnie zainteresować

Opublikowano

W dirt 1 też się za***iście gra :wink4:

Opublikowano

a jaka jest dwójka ? patrzę na allegro i widzę że w miarę przystępna cena za używkę jak i nówkę

Opublikowano

Albo przechodzicie jakiegoś paścia tylko dlatego źe łatwa platynka :rolleyes:

takich gości to w ogóle nie trawie :decayed:

Opublikowano

a jaka jest dwójka ? patrzę na allegro i widzę że w miarę przystępna cena za używkę jak i nówkę

Nie przeszedłem jeszcze 1 to nie grałem w 2 więc nie wiem.

W 3grałem w demo i jak dla mnie samo granie/sterowanie jest bardzo podobne.

Pany brac na zlot X-a i 21" fullHD :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

PS3 i 22'' CRT jedzie z Nami :naughty:

Od środy będziemy army of two i RE 5 upalać :decayed:

No chyba że Nam Pablo jeszcze Killzone 3 załatwi :rolleyes:

Opublikowano

PS3 i 22'' CRT jedzie z Nami :naughty:

Od środy będziemy army of two i RE 5 upalać :decayed:

No chyba że Nam Pablo jeszcze Killzone 3 załatwi :rolleyes:

gooood , to ja tez biore x-a , tv i 2 pady

Opublikowano
  • Autor

zrobicie konkurencje na zlocie... x vs ps :polew:

DIRT 2 bardzo spoko - polecam.

Na 3 czekam...

Wczoraj kupilem 1 za 30PLN i wstepnie z tego co widze, to graficznie i "fizycznie" nie odbiega wiele od 2.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.