Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.empik.com/f-e-a-r-2-project-origin-ps3-multimedia,prod7170034,p

Niby jest niedostepny, ale sporo tego widzialem na polkach w Empiku po 50 dyszek...

Wczoraj skonczylem FEAR'a, zakonczenie jakies banalne :wink4: - na tyle slabe, ze nie pamietam juz jak sie dokladnie skonczyla gra. :kox:

Odpalilem w koncu Assasin's Creed'a - i jak na razie rewelacja - piekny klimat i grafika, mimo, ze gra juz nie jest najswiezsza :kox: :kox: :kox:

A mówiłem, że zajebioza klimacik - naprawdę wciągająca gra :naughty: I nie chlasta się tylko mieczykiem, ale również dokonujesz mordów :kox: z zaskoczenia, rzucasz nożykami, i siekasz szablą :decayed:

Bardzo fajnie postać rozwija swoje umiejętności wraz z doświadczeniem - no i pomyśleć trzeba i zastosować dobrą taktykę, walcząc jednocześnie np z 20 przeciwnikami :naughty::kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 10:04_________________________________________________Jedyny --- jak dla mnie, to powtarzalne i dość monotonne czasem misje.

Klimat i grafa jak pisał Flyer zajebiaszcze.[br]Dopisany: 29 Październik 2009, 10:05_________________________________________________A tak apropo - możecie polecić coś w podobnym stylu?? Ostatnio coś oglądałem w stylu Splinter Cell'a - nazywało się chyba Velvet Assassin, ale to już teraźniejszość a na nie jak w AC.

Dawać mi tu zaraz propozycje :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia :kox:

Dno :thumbdown:

W porównaniu do pierwszych części jeszcze z PS :thumbdown:

Nudzi się po kilku lewelach, zmienili bardzo dużo, wszystko na minus.. Wg. mnie oczywiście.

A grałem we wszystkie części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwowało Cię, przechodzenie planszy w jedną stronę, potem wracanie praktycznie po tej samej trasie w drugą zbierając bąbelki.. Do tego nieśmiertelność, brak jakich kolwiek zagadek, nad którymi trzeba było pomyślec i najgorsze ciągła powtarzalność tego samego.. ?

Powinieneś zatem pograć we wcześniejsze, one były za***iste po prostu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co... po serii roznych gier, PoP byla mila odmiana, poza tym lubie taki klimat czasami...

Fakt faktem, ze gra jest schematyczna i generalnie dosc dluga, ale czasami trzeba bylo pokombinowac zeby swiatelka zdobyc co sprawialo mi frajde ;)

Jedyne PoP, w ktore gralem to byl rok '95... wiec pewnie sporo przegapilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie assasin, grafika fajna fakt ale moglisię bardziej wysilić a nie ciągle to samo, nudne jak flaki z olejem, na każdej planszy wchodzimy na wierze, zbieramy flagi i ratujemy przechodniów, nic nowego, a walka... bez różnicy czy z 1 czy z 20 przeciwnikami bo i tak atakują po kolei i każdego z kontry się rozwala, ogólnie mogli się bardziej wysilić moim zdaniem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Gregor, ale gierka ogólnie klimatyczna i dlatego szukam coś podobnego. Jak nie chcesz monotonii, to rób jak ja - lej na przypał a nie z kontry. Tak każdy potrafi :decayed:

Wczoraj odpaliłem z ciekawości FarCry2 - hesuuuus, ale kupa :wallbash:

Od razu wyłączyłem i wróciłem do Gears'ów. Chyba czas na jakieś zakupy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z Resident Evil 5 :evil:

To zakup totalnie spontaniczny... bo dzis jade na wodke do kumpla, wiec bedziemy lupac we 2 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilem z Resident Evil 5 :evil:

To zakup totalnie spontaniczny... bo dzis jade na wodke do kumpla, wiec bedziemy lupac we 2 :decayed:

:naughty: Ja z moją babką łupiemy włąśnie 5 AKT.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co lepsze Pany re5 czy fear ?

skoro można w dwójkę grać w re to może to kupię zamiast feara ?

No i można popykać przez sieć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to i to :kox:

Podobno niestety RE5 ma tego babola, ze nie mozna biegac i strzelac jednoczesnie... jak na inne wspolczesne gry, to mogli juz to zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to i to :kox:

Podobno niestety RE5 ma tego babola, ze nie mozna biegac i strzelac jednoczesnie... jak na inne wspolczesne gry, to mogli juz to zrobic...

Fakt :thumbdown: Ale nawet nie zwrocilem uwagi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno niestety RE5 ma tego babola, ze nie mozna biegac i strzelac jednoczesnie

Fakt :thumbdown: Ale nawet nie zwrocilem uwagi :gwizdanie:

oj chłopcy chłopcy , w RE od zarania dziejów nie można było jednocześnie biegać i strzelać , taki urok.Przeszedłem wszystkie częsci jakie wychodziły na PsOne , Ps2 , Ps3 moim zdaniem gra byłaby za prosta , a tak ....... ile razy zombiak was złapał gdy strzelaliście do niego i juz mieliście się odwrócić żeby uciec ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od jutra chyba zaczne 2 dodatki do GTA4, bo jakos nie mialem okazji przejsc Lost&Damned, a teraz wyszedl Gay Tony... wiec trzeba kupic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku w galerii, ale nie mieli Feara, zamówiłem sobie. 5-tego odbieram :)

Dzięki za chęć pomocy w zakupie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...