Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi MMI 3G HDD EUROPE 2015 na MMI 3g


rabbitp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, który katalog można bezpiecznie usunąć, żeby zmieściła się na kartę 32 gb .?

Chcę ją uruchomić na MMI 3G bez HDD na SD zgodnie z

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/274779-aktualizacja-mmi-3g-wersje-basic-oraz-high/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualizować mapę 2015 wschodnią i zachodnią?

Zgrać obydwie na 1 kartę sd? i aktualizować?

Czy trzeba przekładać karty sd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W basic niestety się nieda albo E albo W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, albo 2 płyty albo 2 SD, mam ten sam problem zaktualizowałem mapy na 2014 (ORI z serwisu) poprzednio miałem na 1 płycie a teraz mam 2 i muszę wachlować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Panowie,

moze mi ktos powiedziec co moge wyrzucic z tej paczki zeby mi sie mowe mapz zmiescily na karte 32gb (po sformatowanie jest 29gb, a ta cala paczka zajmuje okolo 30). Katalogu LIT4 nie ma jak widzicie, a sam LIT3 zajmuje zaledwie 300mb.

<a href=http://zapodaj.net/7e651bfbc1486.jpg.html>audi_navi.jpg</a>

http://zapodaj.net/7e651bfbc1486.jpg.html


Nikt nie moze pomoc?


Typowe polskie forum - wszyscy maja w d*pie i sami specjalisci oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co macie za karty u mnie wchodzi wszystko bez usuwania folderow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem i chyba pisałem o nim na tym forum. Rozwiązaniem dla mnie był zakup karty 64GB i utworzenie partycji na okolo 32 GB. Utworzyłem tyle ile było potrzebne - wg wielkości mapy.

MiniTool Partition Wizard Free Edition - tego użyłem do zmniejszenia partycji na karcie.

----------------------------------

Znalazłem linki do mapy na bialoruskim forum (link z mega). Niestety za każdym razem dostaje błąd:

Error

The release info could be not read

---------------------------------

A co do usuwania folderów LIT3 LIT 4 - te foldery nie są przypadkiem potrzebne dla wersji MMI 3G?

LIT3GP, LIT3GP2 - te pliki są dla wersji MMI 3GP - czyli teoretycznie niepotrzebne w MMI 3G.

Wyczytałem to z pliku meta dla obu wersji.

Edytowane przez pawelcyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie -zauważyłem, że mam HNav_EU_K0257_5_D1

a aktywator jest dla HNav_EU_K0257_6_D1 - czy muszę najpierw zaktualizować soft czy pójdzie? (mapy 6.22.4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie -zauważyłem, że mam HNav_EU_K0257_5_D1

a aktywator jest dla HNav_EU_K0257_6_D1 - czy muszę najpierw zaktualizować soft czy pójdzie? (mapy 6.22.4)

Musisz zrobić update MMI do wersji EU_K0257_6_D1, następnie aktualizujesz mapę. Na końcu robisz aktywację która zmieni wersje na k0257_6_D2.

Wracając do poprzedniego mojego problemu. Poszło po użyciu karty 32 GB i usunięciu folderów LIT3GP, LIT3GP2, ....

Jak usunąć log z listą czynności jakie robiłem z moim urządzeniem? Mam tam historie aktywacji - które wolałbym usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie -zauważyłem, że mam HNav_EU_K0257_5_D1

a aktywator jest dla HNav_EU_K0257_6_D1 - czy muszę najpierw zaktualizować soft czy pójdzie? (mapy 6.22.4)

Musisz zrobić update MMI do wersji EU_K0257_6_D1, następnie aktualizujesz mapę. Na końcu robisz aktywację która zmieni wersje na k0257_6_D2.

Wracając do poprzedniego mojego problemu. Poszło po użyciu karty 32 GB i usunięciu folderów LIT3GP, LIT3GP2, ....

Jak usunąć log z listą czynności jakie robiłem z moim urządzeniem? Mam tam historie aktywacji - które wolałbym usunąć.

Przeczytałem na forum A5UK, ,że nie trzeba i nie aktualizowałem softu, aktywa tor zadziałał....

Pzdr

PM

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja FW to po prostu HNav_EU_K0257. Nie ma znaczenia jaka jest końcówka. "5_D1" oznacza po prostu rok 2015. "5_D2" to rok 2015-2016, a "6_D1" to rok 2016. Z tego powodu nie trzeba akutalizować firmware-u MMI. Czasami da się zobaczyć aktywatory dla FW z końcówką, na przykład "9_D1" co teoretycznie oznacza rok 2019. To sztuczka ktróej używają ludzie do tworzenia aktywatorów na podstawie aktywatorów z poprzednich lat. Pozwala im to wyliczyć nową sumę kontrolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o karty SD to polecam SanDisc.

Mapy maja 29.1GB a karta 32GB po formacie ma 29.7GB.

Wszystko sie mieści bez problemu i nie trzeba główkować co usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...