Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamek bagażnika - otwiera tylko z pilota


dropsik84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z otwieraniem bagażnika w sedanie, mianowicie nie da się otworzyć bagaznika "ręką" Bagażnik mogę otworzyć tylko z pilota. Rozbierałem już okolice zamka i stycznik który ma otwierać klapę wygląda okey, normalnie klika. także nie wiem w czym tkwi problem, myślałem ze to może styki się zabrudziły ale jest okey. Spotkał sie ktoś z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Od jakiegoś czasu klapa bagażnika zaczęła świrować. Nie dość że załączała alarm to oświetlenie bagażnika się świeciło i aku prawie do zera rozładowywała.
Jak jest zamknięta a na desce rozdzielczej świeci że jest otwarta. Naciskanie przycisku nie otwiera bagażnika a słychać siłownik jak by chciał otworzyć. Najlepsze jest to że co jakiś czas działa i mogę normalnie otworzyć bagażnik.
Domyślam się że to wina jakiegoś czujnika w zamku.

Czy ktoś może podpowiedzieć czy kupić używkę (niby sprawną) i przełożyć czy to raczej sam styk można samemu naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tez mam problem z tylna klapa. czasami otworzy sie za pierwszym razem a gdy chce drugi raz i kolejne to slychac tak jakby ten silownik coraz ciszej chodzil. po kilku minutach otwiera normalnie. co moze byc przyczyna i co trzeba wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wielokrotnie omawiane.Wymiana blaszki w silniczku zamka i problem z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...