Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Betoniarka karmiona paliwem szatana


Marc!n

Rekomendowane odpowiedzi

To wszystko mam u siebie z wyjatkiem, ze z VINu mam styling 172.

Myslalem, ze tak jak w audi mozna bylo zamowic sam zewnetrzny pakiet bez srodka.

s135 były w standardzie przy opcji M ale oczywiście można było domówić inne.

Właśnie tu jest ten ból że w audi było/jest s-line interior/exterior a w bmw nie. Choć chyba teraz można sobie zamówić już jakieś elementy środka z emblematem ///m bez zamawiania zderzaków. W przypadku konkretnie e60 jest to na tyle korzystne, że jak szukasz auta i widzisz zderzaki m a środek zwykły to już wiesz że coś jest szemrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za dobre słowo :hi:
Widzę, że Skovroon też ma sporą wiedzę na temat tego modelu to będzie się gdzie poratować :wink:
Najważniejsze już ogarnięte.. klapki zaślepione przez poprzedniego właściciela i kolektor też ponoć wymieniony na żeliwo ale to do weryfikacji bo pewności nie mam.
Dziś auto dostało nowy olej i filtr (Motul 5w40), wkrótce zmienię filtr paliwa i powietrza.
Postaram się w tym miesiącu o jakąś witaminkę z wiadomych względów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadka już nie ma na tym forum...

Sorry za OT - a gdzie się dziadzina nasz podział??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtr powietrza i przy okazji odma już wymienione, do filtra paliwa trzeba trochę osłon ściągnąć a na razie kiepsko z czasem.
Będzie nieplanowany wydatek na przednie tarcze bo obecne nie dały rady przy moim stylu jazdy :kwasny:
Mała modyfikacja nerek, chrom mi jakoś nie pasował.
20150425_154012_zps2hgo8gml.jpg

Edytowane przez Marc!n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek sie zna na kolorach to powie, ale chyba taki sam jak moj? Jakbym swojego z przodu widział identyczny, z tym, ze nerki czarne, hm ciekawie to wyglada z tymi paskami

Edytowane przez mojeA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia.... wydaje mi się na oko że obaj macie titangrau A36.

Mod z nerkami na wielki plus !

Osobiście czekam na jakąś porządną sesję auta.. :wink:

Edytowane przez skovroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kolorze trzeba sie mocno postarać, zeby sie świecił jak psu... jak objadę karcherem i nie przetrę to jest lipa.

Faktycznie żadnych fotek ciekawych

Zazdroszczę Wam silników, jak pójdzie sofcik to pewnie ładnie bedzie sie odpychał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym kolorze to jeszcze jest z Bogiem sprawa.. co ja mam powiedzieć ? Mam lakier wymuskany tak, że mucha nie siada a i tak to nie jest to co chciałbym uzyskać. I nawet najdroższe woski nie dają mi satysfakcji tej która daje czerń!

Sofcik owszem obowiązkowy. Jednak mi już od dawna brakuje to co można wyciągnąć samym programem i chciało by się zbliżyć do 300PS i przekroczyć 600Nm...lecz zastanawiam się czy ma to sens bo przez ostatni rok zrobiłem autem 4kkm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moj tez stal ostatnie 1,5 roku a teraz codziennie jeżdzę do pracy autem, wiec km nalatam, ja juz tu wiecej nie osiągnę 205KM. Muszę poszukac kogoś, bo jak mu depcze to mi z 2 na 1 szarpie, podobno sterownik, mam nadzieje, ze wystarczy tam pogrzebać tylko i bedzie ok

Tak swoją droga ciekawe kiedy te nasze autka sie zestarzeją, bo kurde cały czas cos tam w sobie maja, nowsza piątka, trojka, siódemka to juz nie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f10 i f30 to przepaść stylistyczna niestety na ich korzyść, ale co fakt to fakt - e60 (jeszcze w M-Paku) powoduje szybsze bicie pikawki - przynajmniej u mnie C.B. się postarał o długowieczność tej budy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No m pakiet w tej budzie robi robotę, trzeba przyznać. Jak szukałem swojego nie brałem pod uwagę nic innego oprócz tego, silnika do 2,5d i ksenonu, a ze dodatkowo jest duża navi i automat to jeszcze bardziej cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier titangrau i faktycznie ciężko go utrzymać w czystości.. Czerń w tej budzie jest obłędna ale trochę tego jeździ a szaraków jest mało, no i lepiej u nas widać piękno m-pakietu :wink:
Ja też robię niewielkie przebiegi aż się czasem zastanawiam po co mi diesel :decayed: na szczęście wtedy wystarczy się przejechać i wszystko jasne :grin:
Na razie takie foto, aparat kiepski i fotografem nie jestem. Na porządną sesję jeszcze przyjdzie czas.

DSC05311-2_zpsgwqx7983.jpg
DSC05316-2_zpsrk2r1n2o.jpg
DSC05309-2_zpsafrnwujl.jpg
DSC05313-2_zpsprlsjupt.jpg

Edytowane przez Marc!n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechał taki sedan jak Twój, tylko ze czarny, moja zona mówi, co to za auto jechało? Hehe a ja mowię ze przecież to taki jak mamy tylko, ze czarny i w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie wkurza w bmw, ze przy 3.0 nie ma dwustronnego wydechu..autko oczywiscie super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza, ze po wywaleniu dpf koncówki wydechu z chromu robią sie czarne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dpfu nie mam fabrycznie dla tego wrzuciłem zwykły kawałek rury nierdzewki przeciągnięty filcem.. nawet wolę jak to jest ładnie okopcone :decayed:

Podzieli się ktoś wiedzą na temat zwiększenia mocy? Wiem, że wtryski od 35d, turbo hybryda, fmic oczywiście ale co ze sprzęgłem i dwumasą? I jak takie 350+ i w qurwe Nm znosi reszta układu napędowego?

Chwilowo betoniarka 2500km ode mnie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...