Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP AFN-> AVF /AWX Co potrzebne ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Swapa nie bedzie . Przynajmniej nie teraz .

Rozglądam sie za suszarką od AWX

Podejdą o takich symbolach : 038253702F

..........702G

..........703E ??

Gdzie zregenerować wtryski + końcówki 216 ? kolega jaro444 coś mi nie odpisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radze turbo od wersji 150KM czyli od ARL wtryski 230 cc w sprawie wtrysków i turbo i włożenia tego wszystkiego podjedź do Witka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja radze turbo od wersji 150KM czyli od ARL wtryski 230 cc w sprawie wtrysków i turbo i włożenia tego wszystkiego podjedź do Witka :good:

Turbo ARL nie pasuje,jedynie hybryda kolego jak cos :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówiłem że musi być nówka z ASO ARL, tez miałem na myśli hybryde...ale hybryda ARL nie jest dużo droższa niż AWX a daje więcej i bardziej się to opłaca według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mówiłem że musi być nówka z ASO ARL, tez miałem na myśli hybryde...ale hybryda ARL nie jest dużo droższa niż AWX a daje więcej i bardziej się to opłaca według mnie.

Ja mam do kupienia dobrą używke AWX ( gwarancja po przebiegu 10/20kkm) za 700 zł ..załatwisz w tej kasie hybryde ARL ?

Wydaje mi sie , że nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok wszędzie super okazje. W tej cenie nie tylko dopłacisz pare złotych i masz większe turbo na którym więcej zdziałasz. No ale ok super okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ok wszędzie super okazje. W tej cenie nie tylko dopłacisz pare złotych i masz większe turbo na którym więcej zdziałasz. No ale ok super okazja.

a konkretnie ??? co zdziała, jakie ceny - jakieś pewne źródło ? ... póki co to gadanie typu: Gazda, krowie w rowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna kmina to doprowadzenie motorowni do ładu .. i turbo(awx),wtryski,fmic + program.

Środki tymczasowe . Motorowni do swapa i tak bede szukał ..tylko nie w Polsce , nie na allegro i nie za 5 k :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany na tym forum tuner który zajmuje się dłubaniem diesli i jest w tym najlepszy w kraju zajmuje się tymi turbinami znaczy można je od niego kupić i daje na nie gwarancje...chyba się wszyscy domyślają o kim mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany na tym forum tuner który zajmuje się dłubaniem diesli i jest w tym najlepszy w kraju zajmuje się tymi turbinami znaczy można je od niego kupić i daje na nie gwarancje...chyba się wszyscy domyślają o kim mowa

taraz dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale Rogal ich nie wykonuje tak sądzę , do tego trzeba mieć sprzęt, także to są kupowane od kogoś, myslałem ,że znasz firmę. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także teraz wiadomo od kogo a jak wiadomo od kogo to tym samym wiadomo że u tej osoby lipy nie ma także można spokojnie brać taką turbine. Według mnie koszt nie jest masakrycznie duży a autko może o wiele przyjemniej jeździć na takim turbo i można więcej zdziałać.

Człowieku ale Witek to Witek nie musze znać adresu, peselu i nipu firmy od której to bierze jak Witek z nią współpracuje to znaczy że są dobrzy w tym co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ..czy numery turbin które podałem sa od AWX ?

było przynajmniej 50 podobnych pytań :szukaj::polew::tongue4:

Stary nie dobijaj mnie . Szukałem nawet goglowałem i numery różnia sie końcówkami ..

TAK or NIE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky chyba to kiedyś wyjaśniał ale nie pamiętam u kogo w temacie. zapytaj jego.

a nie możesz poszukać koledze :decayed: bądź kumplem

sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...