Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ Plus HDD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

chcialbym zaktualizowac podana nawigacje. Wyczytalem, ze nalezy przy tym zachowac odpowiednia kolejnosc. Niestety nie bardzo sie w tym jeszcze orientuje. Czy moglby ktos opisac co i jak krok po kroku. Ktore aktualizacje, skad je pobrac?

Moja aktualna wersja to:

ytsbn8hg.jpg

Opublikowano

Ktoś wie jak odblokować możliwość downgrade'u softu w 3g+?

Opublikowano

Masz stara wersje, teoretycznie powinieneś wgrać najpierw 612, pozniej 614 i na końcu 767 (jest podobno jeszcze coś nowszego ale ja tego nie mam i u nikogo nie wkdzialem) ale w praktyce na przykład 614 można pominąć. Aktualizacje znajdziesz na necie jak dobrze poszukasz. Jutro podeślę Ci part number'y bo tak najłatwiej wygooglowac.

Jedna ważna sprawa - z ta mapa która masz po wgraniu softu 767 przestało mi na mapie wyświetlać traffic info. musiałem podnosząc soft podnieść również wersje mapy.

obiecane part number'y:

8R0 906 961 DH (767)
8R0 906 961 CE (614)

8R0 906 961 CA (612)

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

przez user defined

Opublikowano

o widzisz, nie przyszlo mi to do glowy. dzieki!


niestety mam to wyszarzone. cos trzeba gdzies ustawic ze ta opcja byla wybieralna?

Opublikowano

w zielonym menu

Opublikowano

hmm, a moglbys mi podrzucic gdzie dokladnie? przegrzebalem to na wszystkie strony i nic takiego nie wpadlo mi w oko.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

767 (jest podobno jeszcze coś nowszego ale ja tego nie mam i u nikogo nie wkdzialem)

Nie ma już czegoś nowszego ?

Opublikowano

767 (jest podobno jeszcze coś nowszego ale ja tego nie mam i u nikogo nie wkdzialem)

Nie ma już czegoś nowszego ?

Jest najnowszy soft 814 ale nie za friko (nie znalazlem jeszcze na zadnym forum,).

Mozesz sobie zamowic na karcie SD.

Koszt to cos 30-35€ ;)

Wszystkie nowe modele z 2015 maja juz soft 814

Opublikowano

Wszystkie nowe modele z 2015 maja juz soft 814

A nie wiesz co nowego w tym sofcie się znalazło ?

Opublikowano

Wszystkie nowe modele z 2015 maja juz soft 814

A nie wiesz co nowego w tym sofcie się znalazło ?

Nie wiem,poniewaz nic nie pisze o tym sofcie w sieci a sam mam 767

Opublikowano

Powiedzcie czy jak zrobię aktualizacje mmi 3g plus na najnowszą wersję to mogę stracić język polski? Wspólnik ma a6 z 2012 roku i pełny język polski na liczniku i mmi.

Opublikowano

Powiedzcie czy jak zrobię aktualizacje mmi 3g plus na najnowszą wersję to mogę stracić język polski? Wspólnik ma a6 z 2012 roku i pełny język polski na liczniku i mmi.

A czemu masz starcic ? w Poliftach fabrycznie jest PL :)

Opublikowano

Czyli w każdym sofcie mmi 3g+ jest paczka z polskim językiem?

Opublikowano

Sam update softu nie daje odrazu polaka

Opublikowano

Sam update softu nie daje odrazu polaka

W 3g+ język polski jest od razu jednym z dostępnych języków. Nic nie trzeba dogrywać dodatkowo a jedynie wybrać język z menu

Edytowane przez Yoghurt

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sam update softu nie daje odrazu polaka

W 3g+ język polski jest od razu jednym z dostępnych języków. Nic nie trzeba dogrywać dodatkowo a jedynie wybrać język z menu

Nic nie ma odrazu ;)

Opublikowano

ok, to chyba w Twoim bo w moim 3G+ z niemieckiej Q5 zadnych dodatkowych zabiegow wykonywac nie trzeba bylo.

Opublikowano

Ja w A4 z 3G+ z niemiec tez odrazu miałem Polski.

Opublikowano

Nie które maja PL nie które nie maja , wszystko zależy od jednostki do każdej można dograć PL ale nie do każdej wystarczy wgrać nowy soft.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.