Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie najlepiej mam wrzucić fotki chodzi mi o stronkę?

PICASSA ?

Opublikowano

Postimage ?! Ja z tego korzystam do wklejania, ale pojedynczych zdjęć ;)

Opublikowano

Picassa najlepsza ...

Opublikowano

Picassa najlepsza ...

a to musze pierw program ściągnąć

Opublikowano

Picassa najlepsza ...

a to musze pierw program ściągnąć
I pewnie utworzyć konto....
Opublikowano

pewnie kilka osób już nie może się doczekać zdjęć a zatem :

zaczęło się spokojnie

DSC04987J_wsahxhs.jpg

DSC04992J_wsahxrp.jpg

po kieliszku trzeba by coś przegryź

DSC05052J_wsahxxw.jpg

DSC05013J_wsahxrn.jpg

zdrowie pań :wink:

DSC05019J_wsahxra.jpg

później trzeba iść sprawdzić czy białas nie stoi przypadkiem na cegłach

DSC05018J_wsahxrs.jpg

nie zabrakło tańcy, pocałunków i golasów :grin:

DSC05007J_wsahxrh.jpg

DSC05040J_wsahxxp.jpg

DSC05089J_wsahxxa.jpg

i grupowo :whistling:

DSC05045J_wsahxxn.jpg

no i tak szybko zleciało że mamy poranek

DSC05117J_wsahxnr.jpg

DSC05118J_wsahxne.jpg

resztę wrzucę na stronke jak bede mieć chwile :wink:

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Spoko ale za mało mnie [emoji12]

Opublikowano

Ciebie jest więcej jak mnie....ile masz kilo ?? :)))))))

Opublikowano

Ciebie jest więcej jak mnie....ile masz kilo ?? :)))))))

To zależy czy pytasz po wizycie w kiblu czy przed....[emoji12]
Opublikowano

6cd9cf410d3543e04e4c5b881ae0982d.jpg

Witam wszystkich to ja Max urodziłem się w poniedziałek. To przeze mnie tatuś nic się z wami nie napił w Zatorze, ale już to odrobił z nawiązką hihi. Pozdrawiam was kochani :)

Opublikowano

...nie powiem udał Ci się syneczek :)

GRATULACJE ...wieczorem wypiję drina za Niego :decayed:

Opublikowano

GRATULACJE ...wieczorem wypiję drina za Niego

Dziękuję. A to wieczorkiem jak ich przywiozę ze szpitala to też drina walnę :D
Opublikowano

Niech tylko zdrowo rośnie :D a Tobie jak najwięcej spokojnych nocy :grin:

Opublikowano

zdrowo

Najważniejsze :dance:

Edytowane przez SenseiAdik

Opublikowano

zdrowo

Najważniejsze :dance:

;)

...spadam GARAGE posprzątać, bo przed Zatorem wszystko robiłem na ostatnią chwilę i w tej chwili jest jeden wielki burdel :facepalm::grin:

Opublikowano

Witam wszystkich to ja Max urodziłem się w poniedziałek. To przeze mnie tatuś nic się z wami nie napił w Zatorze, ale już to odrobił z nawiązką hihi. Pozdrawiam was kochani :)

gratulacje :wink:

Opublikowano

6cd9cf410d3543e04e4c5b881ae0982d.jpg

Witam wszystkich to ja Max urodziłem się w poniedziałek. To przeze mnie tatuś nic się z wami nie napił w Zatorze, ale już to odrobił z nawiązką hihi. Pozdrawiam was kochani :)

Gratulacje
Opublikowano

Ciebie jest więcej jak mnie....ile masz kilo ?? :)))))))

To zależy czy pytasz po wizycie w kiblu czy przed....[emoji12]
Dam Ci fory.....przed :grin:

6cd9cf410d3543e04e4c5b881ae0982d.jpg

Witam wszystkich to ja Max urodziłem się w poniedziałek. To przeze mnie tatuś nic się z wami nie napił w Zatorze, ale już to odrobił z nawiązką hihi. Pozdrawiam was kochani :)

Gratki serdeczne :hi:

Opublikowano

Gratulacje ;-)

Spoko ale za mało mnie [emoji12]

DSC05053J_wsanaqq.jpg

DSC05055J_wsanqpx.jpg

DSC05059J_wsanqpw.jpg

DSC05077J_wsanqps.jpg

Opublikowano

No teraz to esencja zatoru 2015 haha [emoji12]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.