Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szybko minęło to fakt, ale nie wiem czy bym trzeci dzień mógł tyle wypić, a co będzie za 10 lat? chyba gorzej jak dzisiaj z Dimanem :decayed:

Jeszcze raz, DZIĘKI :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

może skoczyć do 130 zł :decayed:

Opublikowano

Pajda, kiedy idziemy z Sevesem, na koło ? :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

Miron masz racje pewnych sytuacji nie powinno być ale co poradzisz tak to jest jak się tylu ludziom cyrograf podpisało :D

a i bym zapomniał - nie wiem jak to zrobisz ale naprawiasz mi buty - ja w przyszłym roku w rozpiep..... pamposzach grać nie będę


a już nie mówie o palcu

Opublikowano

PS. tradycyjnie nie wydmuchałem 0.00 :grin:

Mój nowy rekord: 1.15 promila, czy jakoś tak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miron masz racje pewnych sytuacji nie powinno być ale co poradzisz tak to jest jak się tylu ludziom cyrograf podpisało :D

a i bym zapomniał - nie wiem jak to zrobisz ale naprawiasz mi buty - ja w przyszłym roku w rozpiep..... pamposzach grać nie będę

a już nie mówie o palcu

dawaj foto - bo dziś rano nie było mi dane ich zobaczyć a bardzo chciałem

widzę że gra w takich butach może się źle skończyć

Ps. przywieź mi je kiedyś na zlota - zrobimy z nich klapki

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

może skoczyć do 130 zł :decayed:

tyle przeżyję :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oprych - aż się boję pomyśleć co by się stało jak by to była noga Tomaszu w tych jego croksach

Gorzej jak jemu nic a mi by te ckroksy pourywały korki :grin:

Opublikowano

PS. tradycyjnie nie wydmuchałem 0.00 :grin:

Mój nowy rekord: 1.15 promila, czy jakoś tak :decayed:

Stachu jesteś moim guru...mentorem...miSZCZem :notworthy:

Opublikowano

Miron masz racje pewnych sytuacji nie powinno być ale co poradzisz tak to jest jak się tylu ludziom cyrograf podpisało :D

a i bym zapomniał - nie wiem jak to zrobisz ale naprawiasz mi buty - ja w przyszłym roku w rozpiep..... pamposzach grać nie będę

a już nie mówie o palcu

dawaj foto - bo dziś rano nie było mi dane ich zobaczyć a bardzo chciałem

widzę że gra w takich butach może się źle skończyć

Ps. przywieź mi je kiedyś na zlota - zrobimy z nich klapki

takich ludzi jak ty to ze świecą szukać :) jesteś gość

Opublikowano
  • Autor

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

może skoczyć do 130 zł :decayed:

tyle przeżyję :decayed:

za dzień :grin:

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

może skoczyć do 130 zł :decayed:

tyle przeżyję :decayed:

za dzień :grin:

ści** gupi :grin:

...sorry szefie zachowałem się jak góffniarz :decayed:

Opublikowano

PS. tradycyjnie nie wydmuchałem 0.00 :grin:

Mój nowy rekord: 1.15 promila, czy jakoś tak :decayed:

Stachu jesteś moim guru...mentorem...miSZCZem :notworthy:

powiem Ci szczerze, że miałem nadzieję, że będzie w końcu 0.00 :grin:

Opublikowano

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

Opublikowano

PS. tradycyjnie nie wydmuchałem 0.00 :grin:

Mój nowy rekord: 1.15 promila, czy jakoś tak :decayed:

Stachu jesteś moim guru...mentorem...miSZCZem :notworthy:

powiem Ci szczerze, że miałem nadzieję, że będzie w końcu 0.00 :grin:

tiaa...yhyy...prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:
Brakowało opiekanych ziemniaczków...ale poprawię się :)
Opublikowano

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

każda impreza spoko, jednak termin mi nie leży :kwasny: będziemy z Pajdą i dziadkiem Dimanem w Cro :wink:

Opublikowano
  • Autor

z terminem to był żart - się zrobi jak wrócicie :)

Opublikowano

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Ok, rozumiem dlaczego tak późno, moja pierwsza rocznica będzie 13 września więc myślę że się dogadamy :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.