Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu dotarliśmy ale zawał dalej nie odpuszcza masakra z tym waszym piciem :)

No i jak zwykle wielkie dzięki za bezpieczny weekend

Grunt to wiedzieć kiedy przestać :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimek...dalej Cię "ciśnie"??

ja niestety

Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dimek...dalej Cię "ciśnie"??

ja niestety

Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju :huh:
do jutra przejdzie abo mnie wywiezą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że spierdolił z samego rana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że sp***dolił z samego rana"

1. no nie dziwię się, bo sam widok tej betonowej podstawy już u mnie od samego patrzenia powodował ból pleców :huh:

2. :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 11 tą menadżerka wpadła z ryjem

ale z ryjem o co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 11 tą menadżerka wpadła z ryjem

ale z ryjem o co ?

że szukała ciebie ,

i że co robi ten parasol na werandzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że sp***dolił z samego rana"

no to na serio widać miała zły dzień

jutro jak będzie dzwonić to jeszcze ja ją opir.. dole i jeszcze może jakieś odszkodowanie od nich wyciągne

Powiem że domki są stare, zdewastowane i nie spełniają żadnych norm do zamieszkania i wymagają generalnego remontu

Powiem że drzwi nam się zacieły nie mogliśmy wyjść przez kilka godzin i przyszło kilka osób z tych prywatnych domków podstawili nam parasol i z narażeniem swojego zdrowia musieliśmy opuszczać domek zjeżdżając po parasolu który też nie spełnia żadnych norm i ma już niekatualne certyfikaty dopuszczenia do użytku

:decayed:

Tradycyjnie chciałem wszystkim podziękować za mega frekwencje, atmosfere imprezy, kupę śmiechu i za mega udany choć męczący wekend oraz nielicznym dziękuję za podtrzymanie tradycji zlotu czyli meczyk - tu ukłon dla SK bo bez nich meczu by nie było chyba że jeden na jednego.

No i sprawa ostatnia z mojej strony (nie koniecznie pozytywna)

Ktoś to nazwie zrzędzeniem, ktoś czepianiem się a ktoś jeszcze inaczej ale jako zgrana ekipa chyba mogę sobie na kilka szczerości pozwolić.

Niektóre zachowania rozczarowywały i biły po oczach:

- rozumiem iść nad rzekę, bawić sie , imprezować ale pojawiając się w miejscu publicznym, gdzie odpoczywają inni (tym bardziej z dziećmi) używanie co drugie słowo na cały głos"k**wa" albo bieganie bez gaci mając 30 lat na karku to moim zdaniem zachowania największego marginesu, które gdzie jak gdzie ale na takich imprezach miejsca mieć nie powinny

- oddawanie moczu w odległości 1 metra od miejsca gdzie wszyscy siedzą i jedzą - bez komentarza

Jeżeli tylko mnie tego typu sytuacje rażą - to niech wam to jednych uchem wpadnie drugim wypadnie - dla mnie to nie jest temat do jakiś prywatnych pretensji czy obrażania

Ps. sory Ucho

Natomiast ja sobie nie wyobrażam że wypoczywam z rodziną nad wodą i wbija mi się ekipa z tak marginesowym zachowaniem kilka metrów dalej i też cięzko mi sobie wyobrazić że ta nasza tradycyjna impreza będzie rosła w siłę i przyciągała nowe osoby przy pewnych sytuacjach, które miały miejsce - szanujmy się nawzajem

Tak czy siak - ja raz jeszcze szczerze Wszystkim dziękuję bo jako całokształt jak zwykle było GRUBO w pozytywnym tego słowa znaczeniu a jeżeli ktoś dał d*py na tej imprezie to oczywiście pogoda - mecz i bez deszczu :facepalm:

Edytowane przez miron78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością humoru, "towarzystwa" i żarcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...