Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myśmy też mieli parasol

Opublikowano

Myśmy też mieli parasol

Uchowi chyba właśnie o ten chodziło...?!

Opublikowano

W końcu dotarliśmy ale zawał dalej nie odpuszcza masakra z tym waszym piciem :)

No i jak zwykle wielkie dzięki za bezpieczny weekend

Grunt to wiedzieć kiedy przestać :grin:
Opublikowano

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol
Opublikowano

Dimek...dalej Cię "ciśnie"??

ja niestety

Opublikowano

Dimek...dalej Cię "ciśnie"??

ja niestety

Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju :huh:

Opublikowano

Dimek...dalej Cię "ciśnie"??

ja niestety

Czamu kaś nie jedziesz?? Choby do świyntego spokoju :huh:
do jutra przejdzie abo mnie wywiezą
Opublikowano

...jo Cie curva Dimek prosza :facepalm: ...

...złego diobli nie bierom :decayed:

Opublikowano

Tak też mi się wydaje hehe

Opublikowano

ehh...ida se drina zrobić :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że spierdolił z samego rana"

Opublikowano

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że sp***dolił z samego rana"

1. no nie dziwię się, bo sam widok tej betonowej podstawy już u mnie od samego patrzenia powodował ból pleców :huh:

2. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Przed 11 tą menadżerka wpadła z ryjem

ale z ryjem o co ?

Opublikowano

Przed 11 tą menadżerka wpadła z ryjem

ale z ryjem o co ?

że szukała ciebie ,

i że co robi ten parasol na werandzie ?

Opublikowano
  • Autor

thx wszystkim

Myśmy też mieli parasol

tylko z kad on tam się wziol

no własnie o ten parasol chodzi ,

co za sciul go tam targał i po co :facepalm:

:bicz:

musieli my go targać na zot , a menagerka była nieźle wkurwiona i szukała pan M. i jak to ładnie powiedziała " że sp***dolił z samego rana"

no to na serio widać miała zły dzień

jutro jak będzie dzwonić to jeszcze ja ją opir.. dole i jeszcze może jakieś odszkodowanie od nich wyciągne

Powiem że domki są stare, zdewastowane i nie spełniają żadnych norm do zamieszkania i wymagają generalnego remontu

Powiem że drzwi nam się zacieły nie mogliśmy wyjść przez kilka godzin i przyszło kilka osób z tych prywatnych domków podstawili nam parasol i z narażeniem swojego zdrowia musieliśmy opuszczać domek zjeżdżając po parasolu który też nie spełnia żadnych norm i ma już niekatualne certyfikaty dopuszczenia do użytku

:decayed:

Tradycyjnie chciałem wszystkim podziękować za mega frekwencje, atmosfere imprezy, kupę śmiechu i za mega udany choć męczący wekend oraz nielicznym dziękuję za podtrzymanie tradycji zlotu czyli meczyk - tu ukłon dla SK bo bez nich meczu by nie było chyba że jeden na jednego.

No i sprawa ostatnia z mojej strony (nie koniecznie pozytywna)

Ktoś to nazwie zrzędzeniem, ktoś czepianiem się a ktoś jeszcze inaczej ale jako zgrana ekipa chyba mogę sobie na kilka szczerości pozwolić.

Niektóre zachowania rozczarowywały i biły po oczach:

- rozumiem iść nad rzekę, bawić sie , imprezować ale pojawiając się w miejscu publicznym, gdzie odpoczywają inni (tym bardziej z dziećmi) używanie co drugie słowo na cały głos"k**wa" albo bieganie bez gaci mając 30 lat na karku to moim zdaniem zachowania największego marginesu, które gdzie jak gdzie ale na takich imprezach miejsca mieć nie powinny

- oddawanie moczu w odległości 1 metra od miejsca gdzie wszyscy siedzą i jedzą - bez komentarza

Jeżeli tylko mnie tego typu sytuacje rażą - to niech wam to jednych uchem wpadnie drugim wypadnie - dla mnie to nie jest temat do jakiś prywatnych pretensji czy obrażania

Ps. sory Ucho

Natomiast ja sobie nie wyobrażam że wypoczywam z rodziną nad wodą i wbija mi się ekipa z tak marginesowym zachowaniem kilka metrów dalej i też cięzko mi sobie wyobrazić że ta nasza tradycyjna impreza będzie rosła w siłę i przyciągała nowe osoby przy pewnych sytuacjach, które miały miejsce - szanujmy się nawzajem

Tak czy siak - ja raz jeszcze szczerze Wszystkim dziękuję bo jako całokształt jak zwykle było GRUBO w pozytywnym tego słowa znaczeniu a jeżeli ktoś dał d*py na tej imprezie to oczywiście pogoda - mecz i bez deszczu :facepalm:

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością humoru, "towarzystwa" i żarcia :decayed:

Opublikowano

ta impreza miała jeden minus.... :kwasny: za szybko zleciała :grin:

Opublikowano

ta impreza miała jeden minus.... :kwasny: za szybko zleciała :grin:

...też to zauważyłeś... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

Opublikowano

Jeśli chodzi o Nas, to ten Zator był najbardziej wypasionym zlotem z mega ilością żarcia :decayed:

podobno za rok Okrasa i Pascal mają grilować :decayed:

to nie chcę znać ceny zlotu :facepalm::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.