Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybaczcie że nie dojechałem...sytuacja dynamiczna :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie i Panie mega wielkie podziękowania i od Nas za mile spedzony weekend [emoji6]

A tak od siebie chciałem jeszcze podziękować wszystkim za miłe przyjecie Żanety, powiedziała że za rok jedzie zaś [emoji14]

sory że Cię tak wkopaliśmy z tym jechaniem za rok - myślałem że wystarczająco ją zniechęcamy :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie mega wielkie podziękowania i od Nas za mile spedzony weekend [emoji6]

A tak od siebie chciałem jeszcze podziękować wszystkim za miłe przyjecie Żanety, powiedziała że za rok jedzie zaś [emoji14]

sory że Cię tak wkopaliśmy z tym jechaniem za rok - myślałem że wystarczająco ją zniechęcamy :decayed:
Luzik... wcale nie powiedziała że to ze mną chce za rok tam jechać [emoji14]
Opublikowano

Kurna ten Mario ma faktycznie jakiś magnes w sobie :grin:

Opublikowano

Nie każdego się wita zimnym desperadosem i jeszcze byłem kulturalny nad rzeką....[emoji12] to sie dziwisz że dziołcha wie co dobre...

Opublikowano

No tak :-P

Opublikowano

Posiadanie audi to nie wszystko ... [emoji12] liczy się urok osobisty ... [emoji16]

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Nie każdego się wita zimnym desperadosem i jeszcze byłem kulturalny nad rzeką....[emoji12] to sie dziwisz że dziołcha wie co dobre...

niestety nie byłeś kulturalny nad rzeką :kwasny:

Opublikowano

Również dziękuje wszystkim za jak zawsze kozacką imprezę...

Arturooo - Jeszcze raz thx za transport do Zatora..

Kfx - Thx za drogę powrotną... :D

Grisza, gdzieś ty był, jak Cie nie było :P

Albo to ja za krótko byłem? :)

Pozdro

Opublikowano

Nie każdego się wita zimnym desperadosem i jeszcze byłem kulturalny nad rzeką....[emoji12] to sie dziwisz że dziołcha wie co dobre...

niestety nie byłeś kulturalny nad rzeką :kwasny:
Diman... Przespałeś ten temat nad rzeką .. Za pierwszym razem ... Ten drugi raz to już było pusto ... [emoji1] i po ptokach a bijesz do mojej puszki więc nie było to specjalnie ... Po prostu o niej zapomniałem a były gorsze zachowania jak spałeś także nie pitol...

Również dziękuje wszystkim za jak zawsze kozacką imprezę...

Arturooo - Jeszcze raz thx za transport do Zatora..

Kfx - Thx za drogę powrotną... :D

Grisza, gdzieś ty był, jak Cie nie było [emoji14]

Albo to ja za krótko byłem? :)

Pozdro

Wieczorami przy ognisku był... [emoji12]

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

może i przespałem pierwsze incydenty i dobrze notabene bo słyszałem jaką wiocha była a co do puszki to dałeś d*py i tyle w temacie :facepalm:

Opublikowano

Dimek...żyjesz jednak to prawda...złego diabli nie biorą :grin:

...a tak szczerze...długo Cię to trzymało??

Opublikowano

może i przespałem pierwsze incydenty i dobrze notabene bo słyszałem jaką wiocha była a co do puszki to dałeś d*py i tyle w temacie :facepalm:

No dałem dałem ... Zapomnaiłem i tyle i chwała tobie że czuwasz nademną... [emoji12]
Opublikowano

Dimek...żyjesz jednak to prawda...złego diabli nie biorą :grin:

...a tak szczerze...długo Cię to trzymało??

dopiero dzisiaj rano puściło

może i przespałem pierwsze incydenty i dobrze notabene bo słyszałem jaką wiocha była a co do puszki to dałeś d*py i tyle w temacie :facepalm:

No dałem dałem ... Zapomnaiłem i tyle i chwała tobie że czuwasz nademną... [emoji12]

czuwam czuwam :P

Opublikowano

...to tyle dobrze... :)

Opublikowano

Dobra, koniec pitolenia, dawać foty :decayed:

Opublikowano

ja mam prawie same takie co na @ ewentualnie mogę podesłać....do publikacji to one się raczej nie nadają [emoji14]olew:


i w dodatku kalkulatorem robione ;):(

bfd3889a1232b969e02eafc4bf112814.jpg

67731d5307b87c8dee4186ea0e17772e.jpg8a5146bb56d0ec6caa047088aa17f861.jpg


75b7c6746517cfef7a3330133fcd3882.jpg


"Połowice"
8ca068c1bc1cc1ab53f9914874733c55.jpg
Pierwszy dyżurny na posterunku :)

402aa05f9b084947a75d92fa9fad74eb.jpg



Kierownik "zamieszania" ,a zarazem główny dostawca i trzeba to oficjalnie napisać ...sponsor strategiczny kolejnej imprezy Szymocicach :decayed: ...co rusz "musiał" chodzić i z bagażnika donosić produkty ciągle do nas z daleka machał pozdrawiając serdecznymi gestami :naughty::decayed: ....
Ci mniej rozgarnięci wczasowicze mieli okazję w końcu dowiedzieć się czyje jest białe a pińć :) ,w którego koła można było zmieścić swobodnie głowę :grin: bez obawy o fryzurę :D

6a2695dac164ce933b2a017498a81738.jpg

8a668974d22c2b85d1cc42b2a19ba682.jpg


Jako ,że ogólnie było mało czasu na przywitanie się :).......to jest nowy kolega z podbeskidzia- KFX :wink:
Lubi przyrodę, długie ,wieczorne spacery i oglądanie gwieździstego nieba, słucha Celine Dion i Barbary Streisand :D

df47f574b20337c92155c583373ffaa6.jpg


Dla tych co nie byli/nie pamiętają jak się dostali nad rzekę...


Najpierw za ośrodkiem szliśmy w prawo :decayed:

5d6e9cd94f3241896c0c67008e7cf83d.jpg

wchodziliśmy w lasek w tym miejscu...

2f17588200544aa2c0afe3aebe94f5ca.jpg

By po wyjściu w końcu zobaczyć...

280e77be73e00c16a2b5330a9cdaf108.jpg
Z pierwszego wieczoru ...

92b4f01a33c140191485b59901ccb998.jpg

9281dc01a616778938f7dcaa73b883f3.jpg

82d9b63fc4436527650f525dfb2be78e.jpg

97c8adab1bdf3cb47e37fb3bfdda26b6.jpg

Dość płynnie przejdę do pory obiadu w sobotę...pozostałe fotki i filmiki z wieczoru muszą poczekać na autoryzację ;)

8497c352d4ccfe18f0a269e9f7a83b7f.jpg


Przez to ,że mój powrót zaplanowany był na wieczór sobotni to i fotek z niego mało mam

:D pychotka

a11a9de283bb6396229eedc18f6b2456.jpg

7f85d516821e36696ba66123292a8a82.jpg

c81df75c40432e55b728e9454532a4f9.jpg

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

ładnie się ogląda :) ...fakt mogłaby być lepsza jakość fot, ale to tylko kalkulator :decayed:

Opublikowano

Czekamy na foty od pajdy

Opublikowano

Gdzie najlepiej mam wrzucić fotki chodzi mi o stronkę?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.