Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

każda impreza spoko, jednak termin mi nie leży :kwasny: będziemy z Pajdą i dziadkiem Dimanem w Cro :wink:

Czyli rocznica w domu..cóż może Dorota to zniesie :grin: .....

To koniec września :grin: ..grund by nie lało bo się pochorujemy ;)....

Opublikowano
  • Autor

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Ok, rozumiem dlaczego tak późno, moja pierwsza rocznica będzie 13 września więc myślę że się dogadamy :grin:

najpierw dotrwaj :grin:

Opublikowano

Dobra, bo my tu pitu pitu a pytanie jest proste, kiedy kolejna impreza??? :banan:

Propoyzcje:

Gokarty + grill i picie

Paintball + grill i picie

Kajaki + grill i picie

ja się piszę i podejmuje organizacji tej trzeciej i proponuję początek września.

I najlepiej 10 września bo mam rocznice ślubu i bez sensu żebym w domu siedział zamiast świętować z najbliższymi :grin:

Ok, rozumiem dlaczego tak późno, moja pierwsza rocznica będzie 13 września więc myślę że się dogadamy :grin:

najpierw dotrwaj :grin:

Lekko nie ma, myślę że te 3 miesiące jakoś przelecą :decayed:

Co do imprezy, jeżeli kajaki to trzeba ogarniać termin na domkach w Szymocicach, pewnie o tym miejscu myślimy :)

Opublikowano
  • Autor

tylko tam

Opublikowano

Ja mam z Basią rocznice 27.09 ( miedzianą) - może zrobimy wspólną impreze :decayed:

Opublikowano

A tak z ciekawości ile te kajaki kosztują?? :)

Opublikowano

będę jutro wiedział..widząc grafik wrześniowy kiedy znowu weekend mogę sobie zorganizować poza domem....może by mi się udało moją "połóweczkę" namówić....hmmmm ;)

Opublikowano
  • Autor

A tak z ciekawości ile te kajaki kosztują?? :)

nie mało ale dokładnie nie pamiętam - coś ok 50zł osoba

Ja mam z Basią rocznice 27.09 ( miedzianą) - może zrobimy wspólną impreze :decayed:

super pomysł - a one w prezencie od nas będą mogły sobie w domu odpocząć :grin:

Opublikowano

Mało, nie mało...a ile dni to jest?? Popływałbym se kajakiem :D

Opublikowano
  • Autor

same kajaki to kwestia 3 godzin

a zorganizować by to trzeba tak że po kajakach mamy nocleg i grilujemy i coś tam chlapniemy

Opublikowano

Aha... :)

Opublikowano

same kajaki to kwestia 3 godzin

a zorganizować by to trzeba tak że po kajakach mamy nocleg i grilujemy i coś tam chlapniemy

Pasuje, Polko, to się tylko wydaje, kajaki, co to niby takiego jest, a po wszystkim okazuje się że był poziom hard i była mega zabawa :kox:

Opublikowano
  • Autor

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca

Opublikowano

Pływałem kiedyś kajkiem i to pare razy i wiem że fajnie się przy tym bawi...a jak jest jeszcze ekipa i "głupie" pomysły to dopiero jest frajda :D:P

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca
no to ładnie :)

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano
  • Autor

Pływałem kiedyś kajkiem i to pare razy i wiem że fajnie się przy tym bawi...a jak jest jeszcze ekipa to dopiero jest frajda :D

Aha... :)

jest jeszcze opcja pływania 9 godzin i koszt to 12zł czyli dużo lepiej się opłaca
no to ładnie :)

ta za 50 zł to spływ kajakowy

ta za 12zł to wpływ kajakowy i płyniesz od mmety do startu czyli pod prąd :grin:

dlatego trwa 9 godzin :grin:

a jest taniej bo arganizator nie musi przewozić kajaków busem na linię staru

Opublikowano

Przecież chodzę na siłownię... :polew: no ejj... :D

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

Pajda, kiedy idziemy z Sevesem, na koło ? :decayed:

jak mój rower troche porezam i bedzie miał silnik :decayed:

Opublikowano

Panowie i Panie mega wielkie podziękowania i od Nas za mile spedzony weekend [emoji6]

A tak od siebie chciałem jeszcze podziękować wszystkim za miłe przyjecie Żanety, powiedziała że za rok jedzie zaś [emoji14]

Edytowane przez Majkel

Opublikowano

Również dziękuje wszystkim za jak zawsze kozacką imprezę...

Arturooo - Jeszcze raz thx za transport do Zatora..

Kfx - Thx za drogę powrotną... :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.