Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pajda, na jakim nośniku zabrać granie? :decayed:

Opublikowano

gruboooo :lol:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Pany info odnośnie autobany.

Są 2 nitki w stronę Krk.

Lewa idzie od a4 zweza sie do jednego pasa i wchodzi na zejdnie z naprzeciwka czyli ta ktora idzie na wroclaw.

Prawa nitka idzie od centum handlowego, jak wiecie zeby dostac sie na a4 po wyjezdzie z centum handlowego trzeba przejechac przez węzeł i wlasnie dostajecie sie na prawa nitke w strone krk.

Obie nitki lacza sie przed zjazdem na myslowice.

Opublikowano

winyl ponoć wraca do łask znowu :D

Opublikowano

Pajda, na jakim nośniku zabrać granie? :decayed:

Na pendrive lub karta pamieci sd lub sdhc.
Opublikowano
  • Autor

Pany info odnośnie autobany.

Są 2 nitki w stronę Krk.

Lewa idzie od a4 zweza sie do jednego pasa i wchodzi na zejdnie z naprzeciwka czyli ta ktora idzie na wroclaw.

Prawa nitka idzie od centum handlowego, jak wiecie zeby dostac sie na a4 po wyjezdzie z centum handlowego trzeba przejechac przez węzeł i wlasnie dostajecie sie na prawa nitke w strone krk.

Obie nitki lacza sie przed zjazdem na myslowice.

i co w związku z tym ?

czyli zakorkowane będzie czy nie będzie ?

Opublikowano

Artur jakbyś nie znalazł tej lampy to pisz, mogę zabrać [emoji6]

Nie wiem czy pamiętacie, ale rok temu odpuscilismy kapiel w rzece po meczu... mam nadzieję że jutro się to nie powtórzy [emoji1] ...tylko pamietejta o klapkach do wody bo te kamienie za ciekawe nie były [emoji12]

Opublikowano

Pany info odnośnie autobany.

Są 2 nitki w stronę Krk.

Lewa idzie od a4 zweza sie do jednego pasa i wchodzi na zejdnie z naprzeciwka czyli ta ktora idzie na wroclaw.

Prawa nitka idzie od centum handlowego, jak wiecie zeby dostac sie na a4 po wyjezdzie z centum handlowego trzeba przejechac przez węzeł i wlasnie dostajecie sie na prawa nitke w strone krk.

Obie nitki lacza sie przed zjazdem na myslowice.

i co w związku z tym ?

czyli zakorkowane będzie czy nie będzie ?

Myślę że nie[emoji6]
Opublikowano

Maniek ...już mam spakowaną ;) ...możesz też zabrać...zawsze więcej światła ;)

Opublikowano

Spoko Artur ja zobacze jak pojade

Opublikowano

Stach jutro pracujesz czy wolne masz?

zaraz wychodzę z pracy

Opublikowano

Ja pyknołem 35km na rowerku i jade sie kapac i spakowac pare szmat

Opublikowano

graty do paintbola brać...czy nie będziemy szaleć ?? :D


albo lepiej nie bo sini wrócimy :grin:

Opublikowano

...no to ja też wezne lampkę garażową i przedłużacz zwijany na 4 wtyki ;)


:banan:

Przedłużacz na 5 wejść zabiorę, ma też 10 metrów to tym bardziej :wink:

Polko, a Ty o której i którędy jedziesz?

no właśnie sam nie wiem...a co proponujesz jak Ty jedziesz??

Opublikowano

to jedźcie ze mną :D

Pszczyna -BB- Kęty itd

chociaż Wam to A1 -A4 chyba bardziej pasuje :whistling:

Opublikowano

Stanley bierzemy rowery?

Opublikowano
  • Autor

graty do paintbola brać...czy nie będziemy szaleć ?? :D

albo lepiej nie bo sini wrócimy :grin:

Osiek w paintbola nie gra a co roku wraca siny

to jedźcie ze mną :D

Pszczyna -BB- Kęty itd

chociaż Wam to A1 -A4 chyba bardziej pasuje :whistling:

Ty mi Tu ludzi ze zbiórki nie werbuj

Jeszcze 2 osoby napiszą że zabierają lampy i będzie można z drzewa i rozpalania grila zrezygnować bo z ciepłoty żarówek kiełbache się zrobi

Stanley bierzemy rowery?

na pewno się przydadzą - pojedziecie na nich z domków na boisko :grin:

Opublikowano

:grin:

zazdrosny ??

Opublikowano

a89eb0f90f0b5dd175f2049e26312dd5.jpg

[emoji41]

Opublikowano

Nasz wyjazd o 15 stoi pod wielkim znakiem zapytania, bo...podchodząc do auta i chcąc założyć dekielki patrze: Jep jego mać...osłona przegubu strzelona i wszystko obryzgane, więc muszę wszystko trzeba zdemontować, poczyścić i zamontować :facepalm: ...no o ja pierd.......................................ziu!!


Artur a Ty o której jedziesz??


....nic idę "kopnąć" tego strucla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.