Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jutro przed południem będę jechał A4ką do Mysło więc sprawdzę co i jak :wink:

to są zupełnie inne realia przed południem a w godzinach szczytu :wink:

nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe dacie rade Miron wybawca wyprowadzi Was z największej opresji :grin:

Opublikowano

Mój też się zaczął :beer:


Miszka będziemy się zdzwaniać

Opublikowano

Ja jutro przed południem będę jechał A4ką do Mysło więc sprawdzę co i jak :wink:

to są zupełnie inne realia przed południem a w godzinach szczytu :wink:

nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe dacie rade Miron wybawca wyprowadzi Was z największej opresji :grin:

Dokładnie ... Każdy jedzie jak chce ... Ja wiem co sie dzieje w piatki na A4 na bramkach jak wracam z roboty a co dopiero jak jeszcze robią.... Pykne se wycieczkowo bokami na ecodrivingu i bede saczył zimne lane jak dojadą korkowicze... [emoji12]
Opublikowano

to dzięki za wyczerpującą odpowiedź Ucho, ja 16:15 jestem monter - po blancie :kox:

Opublikowano

Ja jak na razie nikogo nie wiozę więc mogę Cię zabrać :wink:

Ufff przynajmniej nie będę jechał kozą :decayed:

to dzięki za wyczerpującą odpowiedź Ucho, ja 16:15 jestem monter - po blancie :kox:

Zostaw coś na śniadanie :whistling:

Opublikowano

Panowie info z a4 teraz rozkładali pachołki na Krk,ale wygląda na to ze będą dwa pasy

Pajda za sprzęt mi auto myjesz :grin:

To kto którędy jedzie????

ciesz się bo muzyka bedzie na grubo :D

a że masz koze to akurat dobrze że wziołeś sprzęt bo tak to beda myśleli że jedziesz na glebie :wink:

Opublikowano

Ja jak na razie nikogo nie wiozę więc mogę Cię zabrać :wink:

Ufff przynajmniej nie będę jechał kozą :decayed:

to dzięki za wyczerpującą odpowiedź Ucho, ja 16:15 jestem monter - po blancie :kox:

Zostaw coś na śniadanie :whistling:

Don't worry by happy :kox:

Opublikowano

Mario,Arturoo którędy chcecie jechać?


Miszka też będę chciał się wyrobić na 16 tą

Opublikowano

Ja normalnie knurów mikołów tychy oświecim bieruń zator czy jakoś tak podobnie. Zwykła droga ale sie jedzie ... A nie stoi do bramek a potem na zwężkach i ekonomiczniej i przyjemniej szczególnie że mam wolne i mi to lotto ...

Opublikowano

Mario poslij nr do siebie na pv :wink:

Opublikowano

Mario poslij nr do siebie na pv :wink:

Poszło
Opublikowano

ja jade chełmek , libiąż, babice -> ZATOR


https://www.youtube.com/watch?v=YSe4u_vHpqw

Opublikowano

Pajda, jutro mogą być inne klimaty :decayed:

Opublikowano

ja jade chełmek , libiąż, babice -> ZATOR

https://www.youtube.com/watch?v=YSe4u_vHpqw

w tej piosence najlepszy jest teledysk hehe podoba mnei sie megan

miron gadales zeby podstawili nam bramki?

bo patrzalem na str zatoru i tam zrobili jakies indianskie namioty mam nadzieje ze nie na boisku to zrobili...

Opublikowano

ja jade chełmek , libiąż, babice -> ZATOR

w tej piosence najlepszy jest teledysk hehe podoba mnei sie megan

pamiętasz co Ci ostatnio o niej mówiłem ?

miałem ją..... :decayed:

Opublikowano

Stasiu ty nawet grodzką miałeś.... Haha

Opublikowano

Stasiu ty nawet grodzką miałeś.... Haha

chyba Ty go miałeś :)

Opublikowano

Ja nie Miszka ...

Opublikowano

Stach jutro pracujesz czy wolne masz?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.