Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiem i min 0,7

Opublikowano

a mowilem zeby zrobic ankiete jak to kieds max zrobil :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wódka WYBOROWA - przynajmniej tak mi piszecie

i kilka info:

EWELINKA :) będzie na nas czekać żeby o 18.00 przekazać mi klucze

o 19.00 mamy przygotowane drewno i ekipa obsługująca grila w tym dniu może działać

o 19.30 zbiórka przy grilu wszystkich osób - na tą też godzinę mamy zamówiony jak w roku ubiegłym termos z herbatką i UWAGA !!! będziemy mieć z ośrodka kieliszki tak więc nie ma konieczności zabierania swoich (chyba że na rano :decayed: ) - oczywiście za wszelkie zaginione czy stłuczone musimy ZAPŁACIĆ

17.00 ruszamy z SK (bez czekania na spóźnialskich)

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Na piątek zakupy zrobione ...

9be9fe34363a92f007cde1672569b3e1.jpg

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

wódka WYBOROWA - przynajmniej tak mi piszecie

i kilka info:

EWELINKA :) będzie na nas czekać żeby o 18.00 przekazać mi klucze

o 19.00 mamy przygotowane drewno i ekipa obsługująca grila w tym dniu może działać

o 19.30 zbiórka przy grilu wszystkich osób - na tą też godzinę mamy zamówiony jak w roku ubiegłym termos z herbatką i UWAGA !!! będziemy mieć z ośrodka kieliszki tak więc nie ma konieczności zabierania swoich (chyba że na rano :decayed: ) - oczywiście za wszelkie zaginione czy stłuczone musimy ZAPŁACIĆ

17.00 ruszamy z SK (bez czekania na spóźnialskich)

jaka cena za kieliszek? hehe

Opublikowano

Noo też tak myśle że będą dopłaty...

Opublikowano
  • Autor

10zł do negocjacji :)


czy są już chętni na odebranie sprzętu od Keżora ?

Opublikowano

Pajda coś zagadywał, że może zabierze swój sprzęt

Opublikowano

:banan::banan::banan: hehehehehe

Opublikowano
  • Autor

Gadałe m z Majki - wstrzymujemy zakup piłki - Majki kupował rok temu na zator i nawet nią nie zagraliśmy więc zabiera ją w tym roku a ja zabieram Majkiego :)

Opublikowano

Pajda coś zagadywał, że może zabierze swój sprzęt

Jak na być grubo to mogę zabrać, dwie duże kolumny i wzmacniacz tylko nie wiem czy się z tym zabiorę bo mam pełny samochód ludzi i nie wiem czy się to zmieści do bagażnika
Opublikowano
  • Autor

to przyjedź audi a nie upem :decayed:

Opublikowano

Pajda coś zagadywał, że może zabierze swój sprzęt

Jak na być grubo to mogę zabrać, dwie duże kolumny i wzmacniacz tylko nie wiem czy się z tym zabiorę bo mam pełny samochód ludzi i nie wiem czy się to zmieści do bagażnika

walniesz dwa kursy tam i nazot - przynajmniej będziesz miał pewność, że nie jebniesz gwoździa jako pierwszy :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano

to przyjedź audi a nie upem :decayed:

To będziesz się musiał dorzucić do paliwa
Opublikowano

to przyjedź audi a nie upem :decayed:

To będziesz się musiał dorzucić do paliwa
To będzie 3 transza :grin:
Opublikowano

Mogę jakieś żarło/sprzęty zabrać jak coś, tyle że po drodze :wink:

Opublikowano

Ja zbieram wyjmaki do rusztu :D i kfx'a i griszę... ponoć są wysoko ubezpieczeni ::grin:

Opublikowano

Mogę jakieś żarło/sprzęty zabrać jak coś, tyle że po drodze :wink:

no dobrze by było jak byś przejechał przez mysłowice :wink:

Opublikowano

Co wy się tak bronice przed jazdą swoim autem ... Nie kumam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.