Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miejsc już brak ale gdyby był ktoś jeszcze chętny to mam tanie dostawki obok domku...

8adbf90bd3b96be203c10306c591a772.jpg

Opublikowano

To ty swoim nie jedziesz pokazać w końcu wyrezaną maszynę

Ucho a Ty jak lecisz ?

lawetą :grin:
Karington :D
Opublikowano

Ucho wstyd tym jechać roki obdarciuch ale główny powód to picie od piątku wieczora, całą sobotę to w niedzielę rano nie widzę się za kółkiem :facepalm:

Opublikowano

Damy rade :wink:

Opublikowano
  • Autor

za 2 tygodnie o tej godzinie to przy grilu jedna ławeczka wystarczy żeby się wszyscy zmieścili :grin: - reszta i tak już będzie w domkach lub w pobliżu domków spać :grin:

Opublikowano

To co czas powspominać ... Stasiu w tym roku ja wygram na 1/4 mili ...

678d70c57b6494d3cc36890badd96cca.jpg

A dwa gieje będą objechane jak kiedyś...

ce6cbacb5bb9863b50f0e0ffa003f46d.jpg

Więcej w fonie nie mam ...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
  • Autor

To co czas powspominać ... Stasiu w tym roku ja wygram na 1/4 mili ...

678d70c57b6494d3cc36890badd96cca.jpg

A dwa gieje będą objechane jak kiedyś...

ce6cbacb5bb9863b50f0e0ffa003f46d.jpg

Więcej w fonie nie mam ...

zagadka:

dotyczy foto nr 1

Gdyby zakryć twarz i tułów to po czym poznać że siedzi Stasiu a nie Gregory ?

odp: po braku skarpet pod sandałami :grin:

Ps. plan zlotu na pierwszej stronie

Opublikowano

[emoji12] [emoji12] [emoji12]

Pucek na ripsote dawaj foto jak zjechałem na stole ... Jak wspominać to wspominać....[emoji2]

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Zaraz wygasze telefon a odpale kompa i wtedy dopiero wgram galerie ... :decayed:

Dobra tak na szybko ..

Sie wyklułem...

13f267414cc76efc1b5f34d744e57849.jpg

Były buziaki z tej okazji...

79393ba845d67ee5fa96d029374fe442.jpg

Potem tańce...

7fdfa1da6dab48b63dd301af4a53e9ef.jpg

Jak to stasiu zobaczył to ...

c828d482f2d8428606ec05f6d1eaf6ee.jpg

A to dopiero początek...

f64e87c36c52fe56601afe523488343c.jpg

Potem brak melexa... Dzieki Grisza...

9882eef196758247ecd7a8e553393d34.jpg

dcd1fb19470144c5711d2b5399b2bd65.jpg

I zrobiło się ostro...

1938913e7b1032e4b3f75418102bce6b.jpg

Ale czary podziałały...

9778bcf366e87799259049cfd1d7fd4b.jpg

I było tak..

6dbc5a2c966ec64c0b92e2557fbb2083.jpg

Więc czas się napić...

a0a559586b120e5029bcafd9017a6a6e.jpg

I coś pograć...

fabac15af3f5e0271f7db03df4fc670d.jpg

Oczywiście fair play...

ce4eb4eac7e1d3e90f6c01df4675bda6.jpg

Ale skończyło się dobrze

5448a9b73c23e5e54fec9fec510385d3.jpg

I na koniec to ja wygrałem ...

78f6e04051ded732790e938a4ab1c5b5.jpg

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
:naughty: brawo
Opublikowano

Buhahhaha Mario, fajnie to dowaliłeś, masz szczęście, fota na której pieścisz stół poszła do kosza z twardym dyskiem, za to zauważyłem jedno, ale ja byłem wtedy chudy :decayed::grin:

Opublikowano

Za dwa tygodnie na tej porze to już będzie flaszeczke na ławce przed domkiem [emoji41]

Opublikowano

Za dwa tygodnie na tej porze to już będzie flaszeczke na ławce przed domkiem [emoji41]

otóż to

Opublikowano

Buhahhaha Mario, fajnie to dowaliłeś, masz szczęście, fota na której pieścisz stół poszła do kosza z twardym dyskiem, za to zauważyłem jedno, ale ja byłem wtedy chudy :decayed::grin:

No stary długo cie nie widziałem i jak wczoraj zobaczyłem to gonisz mnie chłopie gonisz ... [emoji12]
Opublikowano

:hi:

O jak dobrze, że wszedłem. Coś mnie prawa dziurka nosa swędziała a to znaczy, że ktoś mnie obgaduje :decayed::grin:

Ładnie wspominacie :wink:

Aż żałuje, że nie dam rady być w tym roku. Takie życie. Zobaczyłbym znowu te schlane mordy :lol:

Wcześniej się miało za lekko, więc teraz musi być nieco trudniej.

Opublikowano

:hi:

O jak dobrze, że wszedłem. Coś mnie prawa dziurka nosa swędziała a to znaczy, że ktoś mnie obgaduje :decayed::grin:

Ładnie wspominacie :wink:

Aż żałuje, że nie dam rady być w tym roku. Takie życie. Zobaczyłbym znowu te schlane mordy :lol:

Wcześniej się miało za lekko, więc teraz musi być nieco trudniej.

Ty gadaj czy mamy już robić ściepa na jakiś wózek dla dziecka :naughty:

Opublikowano

Gregry zaciążył?

Opublikowano
  • Autor

on nie ale jego tak :grin:


z takim ściulem z białej A5 :grin:

Ps. sorki ale ejstem po liku drinahc

Opublikowano

Gregry zaciążył?

tego nie wiemy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.