Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

proponuje zeby w tym roku zabrac butle z tlenem hehe zeby jakos dotrwac do konca meczu

Biorę to na siebie :hi:

I bierz na Siebie jakiś lód do drinków jak na BT :naughty:

Opublikowano

Jest tam chlodziarka/zamrazarka jaka ??

...jeje byla kulturka, nie ?? :)

Opublikowano

Jest tam chlodziarka/zamrazarka jaka ??

...jeje byla kulturka, nie ?? :)

jest w każdym domku ale niestety zawsze brakuje miejsca, żeby pomieścić całą gorzałę, a nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie Ty sobie robisz lód do drinków, a wódeczka się grzeje na zewnątrz :facepalm:

Miron kiedy robisz podział domków :naughty:

Opublikowano

Nie sobie Amigo nie tylko sobie ;)

Opublikowano
  • Autor

Jest tam chlodziarka/zamrazarka jaka ??

...jeje byla kulturka, nie ?? :)

jest w każdym domku ale niestety zawsze brakuje miejsca, żeby pomieścić całą gorzałę, a nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie Ty sobie robisz lód do drinków, a wódeczka się grzeje na zewnątrz :facepalm:

Miron kiedy robisz podział domków :naughty:

już jest

na razie na kartce i mojej głowie - jeszcze czas chopeczku na takie detale

mogę Ci zdradzić że jesteś w 6 osobowym i jest to domek drewniany i nie ma w nim dziewczyn czyli powinieneś być zadowolony

Opublikowano

Jest tam chlodziarka/zamrazarka jaka ??

...jeje byla kulturka, nie ?? :)

no ba z kulturką zimna popitka była ino szkoda że się termos zgubił bo taki ładny myśliwski był :decayed:

Opublikowano

Trudno ...niech komuś służy ;)

Opublikowano

Jest tam chlodziarka/zamrazarka jaka ??

...jeje byla kulturka, nie ?? :)

no ba z kulturką zimna popitka była ino szkoda że się termos zgubił bo taki ładny myśliwski był :decayed:

:grin::grin::grin:

Powoli od czytania samego wątku brzuch boleć zaczyna a co dopiero będzie na miejscu :decayed: Pany a co z piłką? Ma ktoś jakąś sensowną? Ja ostatnio zabrałem tą co miałem ale jak pamietacie była tak lekka że nią grać nie szło do porządku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Trzeba ustalić kto zabierze normalną piłke (nie odpustową) ikto ogarnie sprzęt grający bo jak wiadomo Poziek na imprezy nie taneczne nie jejździ :decayed:


Podział na domki macie już w pierwszym poście

Jeżeli ktoś chce zmian to musicie się wymieniać między sobą i wystarczy że mi tylko zgłosicie kogo z kim mam wymienić aczkolwiek raczej wszyscy powinni być zadowoleni.

Podział na damki był z uwzględnieniem wszystkich Waszych prywatnych próśb

DOMEK NR 18
1. Pucek
2. Ania
3. Miron
4. Majki
5. Tomaszu

6. Mario

7. Osiek

DOMEK NR 17
1. Arturo

2. KFX

3. Sebamc

4. Miszka

5. Sławek

6. Poziek

7. Bulczas

DOMEK NR 16
1. Polkov

2. Ewka

3. Diman

4. Kaśka

5. Majkel

6. Żaneta

DOMEK NR 15
1. Stanley

2. Basia

3. Kędzior

4. Ewelina

5. Oprych

6. Sylwia

DOMEK NR 14

1. Pajda

2. Dorota

3. Jaca

4. Monia

5. Ucho

6. Sylwia


dodatkowo:

Grila piątkowego ogarniają domki 18,17,16

zaś sobotniego 15,14

Edytowane przez miron78

Opublikowano

Dobry domek 17, na moc wrażeń nie będziem narzekać :D

Opublikowano

o mnie za mie je okej :decayed: aczkolwiek Anka Puckowa bydzie najbardzi zadowolono :grin:


no to co 16-tka w sobota rano omlet, smażonka czy cuś, mo Ewka przibrać swojskich jajec?? Spoko Ewka ogarnie jak cuś :decayed:

Edytowane przez Polko_V

Opublikowano
  • Autor

Ty Ewki w sobotnie śniadanie nie wciągaj bo ona już ma grafik zajęty

od 8 do 13 ma same masaże :grin:


o mnie za mie je okej :decayed: aczkolwiek Anka Puckowa bydzie najbardzi zadowolono :grin:


no to co 16-tka w sobota rano omlet, smażonka czy cuś, mo Ewka przibrać swojskich jajec?? Spoko Ewka ogarnie jak cuś :decayed:

Anka już do mnie pisała czy jest szansa żeby nie była z Puckiem w pokoju :decayed:

Opublikowano

Ty Ewki w sobotnie śniadanie nie wciągaj bo ona już ma grafik zajęty

od 8 do 13 ma same masaże :grin:

o mnie za mie je okej :decayed: aczkolwiek Anka Puckowa bydzie najbardzi zadowolono :grin:

no to co 16-tka w sobota rano omlet, smażonka czy cuś, mo Ewka przibrać swojskich jajec?? Spoko Ewka ogarnie jak cuś :decayed:

Anka już do mnie pisała czy jest szansa żeby nie była z Puckiem w pokoju :decayed:

1. pierw obowiązki potem przyjemności :decayed:

2. ... :grin: już ma go dość ?!

Opublikowano
  • Autor

Ty Ewki w sobotnie śniadanie nie wciągaj bo ona już ma grafik zajęty

od 8 do 13 ma same masaże :grin:

o mnie za mie je okej :decayed: aczkolwiek Anka Puckowa bydzie najbardzi zadowolono :grin:

no to co 16-tka w sobota rano omlet, smażonka czy cuś, mo Ewka przibrać swojskich jajec?? Spoko Ewka ogarnie jak cuś :decayed:

Anka już do mnie pisała czy jest szansa żeby nie była z Puckiem w pokoju :decayed:

1. pierw obowiązki potem przyjemności :decayed:

2. ... :grin:już ma go dość ?!

nie jego dość tylko nas ma za mało :decayed:

Bukowinie nie była to w Zatorze musi się wyszaleć

Domek nr 18 chyba zrobi se ankiete nad sobotnim śniadaniem

bardziej coś z mięsem czyli żurb

czy po góralsku czyli Tatra :grin:

Opublikowano

...ja yhyy...albo jak rok temu krążki ryżowe z nutellą :grin:


ja tam raczej będę podróżował...żywiec, łomża...?!...chociaż do "gór" nic nie mam :decayed:

Opublikowano

Ty Ewki w sobotnie śniadanie nie wciągaj bo ona już ma grafik zajęty

od 8 do 13 ma same masaże :grin:

o mnie za mie je okej :decayed: aczkolwiek Anka Puckowa bydzie najbardzi zadowolono :grin:

no to co 16-tka w sobota rano omlet, smażonka czy cuś, mo Ewka przibrać swojskich jajec?? Spoko Ewka ogarnie jak cuś :decayed:

Anka już do mnie pisała czy jest szansa żeby nie była z Puckiem w pokoju :decayed:

Wal się :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:grin:

Opublikowano

Już widzę śniadanie w 17-stce - wiadro i 0,7 na łeb :grin:

Opublikowano

No lekko nie bedzie

Opublikowano

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.