Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? [emoji14]
Bo nie chce ... Mi to jakoś nie przeszkadza ... Była raz czy dwa i jej styka a ja mam spokój ..[emoji12]
Opublikowano

...z "mojej" strony Ewka chyba w życiu z takiego alkoparty nie zrezygnuje :facepalm::grin:

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

Majkel a pomyśl sobie jak się będzie Twoja czuła jak większość osób na zlocie będzie bardziej podniecała się Twoją furą niż laską :grin:

napisałem większość bo w czasie jak będziesz pokazywał co wyrezałeś w swojej B6 to wtedy Miron.......... będzie w domku....................... z .... lepiej nie będę kończył :polew:

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

...a ja jakie sobie mam zadać?!... to będzie Jej trzeci Zator i nie daje za wygraną :grin:

Opublikowano

twarda jest :kox:

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

...a ja jakie sobie mam zadać?!... to będzie Jej trzeci Zator i nie daje za wygraną :grin:

Wy to inny przypadek - jesteście małżeństwem itp - to inna gadka, Majkel wciąż poszukuje, no by chyba nie wierzysz, że po Zatorze dalej będą razem :hi::decayed:

Opublikowano

twarda jest :kox:

nawet argumenty "przeciw" potrafi obrócić jako "za" :grin:

Opublikowano

twarda jest :kox:

nawet argumenty "przeciw" potrafi obrócić jako "za" :grin:

czyli powiedziałeś jej, że jadę :kox:

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

...a ja jakie sobie mam zadać?!... to będzie Jej trzeci Zator i nie daje za wygraną :grin:

Wy to inny przypadek - jesteście małżeństwem itp - to inna gadka, Majkel wciąż poszukuje, no by chyba nie wierzysz, że po Zatorze dalej będą razem :hi::decayed:

no fakt...Miszka, ale Ty jesteś "doświadczony życiem" , masz taką wszech-ogromną wiedzę :yeah::lol1:

twarda jest :kox:

nawet argumenty "przeciw" potrafi obrócić jako "za" :grin:

czyli powiedziałeś jej, że jadę :kox:

...powiedziała: "Zator bez Miszki jest jak gwiazdka bez choinki...niby by można było, ale to by nie było to samo" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

...a ja jakie sobie mam zadać?!... to będzie Jej trzeci Zator i nie daje za wygraną :grin:

Wy to inny przypadek - jesteście małżeństwem itp - to inna gadka, Majkel wciąż poszukuje, no by chyba nie wierzysz, że po Zatorze dalej będą razem :hi::decayed:

no fakt...Miszka, ale Ty jesteś "doświadczony życiem" , masz taką wszech-ogromną wiedzę :yeah::lol1:

twarda jest :kox:

nawet argumenty "przeciw" potrafi obrócić jako "za" :grin:

czyli powiedziałeś jej, że jadę :kox:

...powiedziała: "Zator bez Miszki jest jak gwiazdka bez choinki...niby by można było, ale to by nie było to samo" :decayed:

Tak powoli to zaczynam mieć wyrzuty że taki Miszka ma płacić za zlot

Opublikowano

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

...a ja jakie sobie mam zadać?!... to będzie Jej trzeci Zator i nie daje za wygraną :grin:

Wy to inny przypadek - jesteście małżeństwem itp - to inna gadka, Majkel wciąż poszukuje, no by chyba nie wierzysz, że po Zatorze dalej będą razem :hi::decayed:

no fakt...Miszka, ale Ty jesteś "doświadczony życiem" , masz taką wszech-ogromną wiedzę :yeah::lol1:

twarda jest :kox:

nawet argumenty "przeciw" potrafi obrócić jako "za" :grin:

czyli powiedziałeś jej, że jadę :kox:

...powiedziała: "Zator bez Miszki jest jak gwiazdka bez choinki...niby by można było, ale to by nie było to samo" :decayed:

Tak powoli to zaczynam mieć wyrzuty że taki Miszka ma płacić za zlot

zrób ankietę ! :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Egon laciu ty nie kombinuj bo sam zrezygnowałeś z romantycznego weekendu ze swoją w zatorze... Chyba nie łykła że to wyjazd romantyczny... Z kolacją przy ognisku

Te... a Twoja czemu nie jedzie? :P

po pierwszym Zatorze z kobietą zrozumiesz, że jest Ci ona tam zupełnie nie potrzebna i więcej nie zadasz tego pytania ani sobie ani nikomu :hi:

Majkel a pomyśl sobie jak się będzie Twoja czuła jak większość osób na zlocie będzie bardziej podniecała się Twoją furą niż laską :grin:

napisałem większość bo w czasie jak będziesz pokazywał co wyrezałeś w swojej B6 to wtedy Miron.......... będzie w domku....................... z .... lepiej nie będę kończył :polew:

No i co z tego Miszka - myślisz że Majkej by się przejął ?

To że coś do niej czuje nie znaczy że jest ważniejsze od tego że kolodzy nowe mody zauważą :decayed:

Opublikowano

Tak powoli to zaczynam mieć wyrzuty że taki Miszka ma płacić za zlot

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Ktoś zabiera jakiś sprzęt grający ?

Opublikowano

Wezmę Banga od Cubra z A6...

Opublikowano

Wezmę Banga od Cubra z A6...

Wyrwij razem z kablami po sam akumulator ... [emoji12]
Opublikowano
  • Autor

Poziek i nie zapomnij o butach do piłki nożnej

Bo w soboty już tradycją jest mecz - a kto nie gra musi siedzieć z dziewczynami i pić wino

Opublikowano

Poziek i nie zapomnij o butach do piłki nożnej

Bo w soboty już tradycją jest mecz - a kto nie gra musi siedzieć z dziewczynami i pić wino

co nie jest dobrym rozwiązaniem jak już wcześniej od rana się wytrąbiło 0.7 wódy na ryj

Opublikowano

proponuje zeby w tym roku zabrac butle z tlenem hehe zeby jakos dotrwac do konca meczu

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

proponuje zeby w tym roku zabrac butle z tlenem hehe zeby jakos dotrwac do konca meczu

Biorę to na siebie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.