Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zapisy i wpłaty ogłaszam za zamknięte - mamy kpl. :)

teraz trochę informacji ogólnych dotyczących kosztów

Cena jak zawsze obejmuje 2 noclegi + 2 grile

dodatkowo należy się przygotować na koszty na osobę:

Parking : 25zł x 2 doby = 50zł

Klimatyczne : 7zł x 2 doby = 14zł

Usługi sprzątające : 20zł x 2 doby = 40zł (dotyczy każdej osoby i dotyczy posprzątania miejsca grilowego i przygotowania go do dnia następnego)

Prąd + woda : 120zł x 2 doby = 240zł (6 osób w domku czyli wychodzi 40zł od głowy)

Nie ma żadnych innych kosztów dodatkowych w związku z tym bez problemu mieścimy się ze wszystkim w 264zł od osoby (dotyczy normalnych i spokojnych klubowiczów)

wybrane osoby może dotyczyć cennik dodatkowy:

- napełnienie gaśnicy 45zł sztuka

- naładowanie akmulatora melexa 80zł (8godzin ładowania)

- wymiana kabiny prysznicowej 700zł

- wymiana zlewu 500zł

- generalny remont łazienki 14 tyś zł

- laweta dla audi (3zł/km)

- uszkodzenie dziecięcych zabawek elektycznych (koszt ustalany indywidualnie)

- zamykanie się w lodówce - 100zł + ewentualny koszt szkody

Edytowane przez miron78

Opublikowano

przelew na Twoje konto ? wolę zapłacić za każdą szkodę z góry przed Zatorem i nie stresować się później czy mi kasy styknie

Opublikowano
:)
Opublikowano

- laweta dla audi (3zł/km)
jednorazowy incydent,a teraz co roku będą przypominać :polew:
Opublikowano

- laweta dla audi (3zł/km)

jednorazowy incydent,a teraz co roku będą przypominać [emoji14]olew:
Historia lubi sie powtarzać ...
Opublikowano

przelew na Twoje konto ? wolę zapłacić za każdą szkodę z góry przed Zatorem i nie stresować się później czy mi kasy styknie

Taki allinclusive
Opublikowano

Cena jak zawsze obejmuje 2 noclegi + 2 grile

jeżeli ktoś niebedzie korzystał z noclegu bo po co spac to da sie uzyskac jakis rabacik?

rozbije sobie namiot przy grillu :decayed:

a i jeszcze pytanie czy poznym wieczorem dziala tam ten energyland? :whistling:

a gdzie jest wogole ankieta co pijemy na zatorze? hehehehehehehhehehehe

Opublikowano

Pomysłz energylandią był głupi ale znając życie da się ogarnąć ... Stasia już mamy przetestowanego na karuzelach jak jest w stanie ciężkim i mu się nie ulewa wręcz dzieci go polubiły bo był atrakcją pijany pan na karuzelach... [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Opublikowano
  • Autor

Kędzior jaka ankieta ?

Po co Ci ankieta jak przy tej ilości nowych to my alkoholu nie zabieramy

Jak Ty byś się czuł jako nowy jak byś przywiózł 5litów wódki a wszyscy zamiast pić Twoją pili by swoje

Wiadomo że nic nie zabieramy bo i nowi się będą chcieli wykazać a i przyjezdni z daleka pewnie będą niespodziankę co do ilości alko szykują


Ps. a jak ktoś ma straszne ciśnienie żeby coś zabrać dla pozorów swojego to zabieramy WYBOROWĄ jak co roku - tak chyba najlepiej

Poziek Ciebie to też dotyczy - co znowu nie będziesz babci z piwnicy tych kolorowych podpierdzielał i do słoików przelewał

Opublikowano

:grin: ja biorę wyborową i tym razem nic nie palę :decayed:

Edytowane przez tomaszstn

Opublikowano
  • Autor

alko ustalone - ale może by się ankieta co do palenia przydała :grin:

Bo jak ostatnio byłem w domku z Miszką to mi ubrania do następnego piątku śmierdziały tropikami i murzyńską chatą :grin:

Edytowane przez miron78

Opublikowano

A co z tymi co piją bro... [emoji1]

Opublikowano

A co z tymi co piją bro... [emoji1]

To już ich problem :grin:

Opublikowano
  • Autor

Mają domki w Szymocicach

Opublikowano

[emoji12]

Opublikowano

taaa nikt nie pali, a ja stoję nad Wami z pistoletem i Wam każę :grin:

ps wszystko będzie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Miszka powiedz Uli że w tym roku impreza w Szymocicach - zawsze to parę godzin imprezy więcej zanim Cie znajdzie :grin:

Opublikowano

W takim razie poproszę o domek z kulturalnymi ludźmi bo ostatnio źle zniosłem "spanie " w oparach :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

W takim razie poproszę o domek z kulturalnymi ludźmi bo ostatnio źle zniosłem "spanie " w oparach :grin::grin::grin::grin:

To już nas dwóch ... Kogoś nam dokoptuje i będzie miód ...[emoji12] byle nie kędziora... Bo z jego spartanami nie mam zamiaru spać... Haha

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

Miszka powiedz Uli że w tym roku impreza w Szymocicach - zawsze to parę godzin imprezy więcej zanim Cie znajdzie :grin:

w zeszłym roku to dobrze się stało, że przyjechał bo mnie tak rozłożyło, że ledwo gadałem

W takim razie poproszę o domek z kulturalnymi ludźmi bo ostatnio źle zniosłem "spanie " w oparach :grin::grin::grin::grin:

pić to trzeba umić a nie spanie w oparach :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.