Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty chyba jesteś od gaszenia o ile pamiętam... :P

A to nie Stasiu zasłynął akcją z gaśnicą? Kędzior to co najwyżej może Ci pomóc kaca ugasić.....

zimnym browarkiem :D

Opublikowano

Ty chyba jesteś od gaszenia o ile pamiętam... :P

A to nie Stasiu zasłynął akcją z gaśnicą? Kędzior to co najwyżej może Ci pomóc kaca ugasić.....

zimnym browarkiem :D

to byla nasza wspolna akcja, do tej pory niewiadomo kto ta gasnice odpalil :P

PS. zeby cos ugasic najpierw trzeba podpalic hehehe syndrom niespelnionego strazaka hahaha

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

czyli to już ostatni zlot w Zatorze i idziemy po bandzie

:grin:

Opublikowano

w sobotę...

w Zatorze...

o tej porze...

jedyna rzecz, która daje znaki życia to................

rozpalone ognisko :decayed:

Opublikowano

Fajnie jakby pogoda też dopisała ...

Opublikowano

Fajnie jakby pogoda też dopisała ...

no, w sobote popoludniu musi padać :kox:

Opublikowano

No ale tylko sobota popołudniu a reszta słońce

Opublikowano

No ale tylko sobota popołudniu a reszta słońce

Aaa tam, nie ważne jak jest, ważne że zator jest :kox:

Opublikowano

czemu musi pada ??

boisko ??

ja i ta odpadam z kopaniny z rozwalonym barkiem....

btw butle mam ogarniete dla chetnych ;)

Opublikowano

Fajnie jakby pogoda też dopisała ...

no, w sobote popoludniu musi padać :kox:

Popieram trzeba odprawić jakieś modły bo bez deszczu nie ma tradycji :decayed:

Opublikowano

czemu musi pada ??

boisko ??

ja i ta odpadam z kopaniny z rozwalonym barkiem....

btw butle mam ogarniete dla chetnych ;)

Miszka, kolega do Ciebie... :grin:

Do mnie z resztą też... :kox:

Opublikowano

Ja tradycyjnie nie gram tylko pilnuje kobit i ssącze browara... Posiedze z Arturem...

Opublikowano

Ja idę jutro kory przyszykować

Opublikowano

czemu musi pada ??

boisko ??

ja i ta odpadam z kopaniny z rozwalonym barkiem....

btw butle mam ogarniete dla chetnych ;)

Miszka, kolega do Ciebie... :grin:

Do mnie z resztą też... :kox:

chcecie po 1 czy sie pogodzicie ?? :D

Opublikowano

czemu musi pada ??

boisko ??

ja i ta odpadam z kopaniny z rozwalonym barkiem....

btw butle mam ogarniete dla chetnych ;)

Rezerwuje 3 wdechy jak cos :D
Opublikowano

:hi:

tylko głupoty Wam w głowach

Opublikowano
  • Autor

Zator ma to do siebie że pogoda nie ma wpływu na udaną imprezę

A co do tradycji to jak nie będzie padało to mamy już kilku nie grających którzy bedą walić wodą z hydronetek

Ps. Z tym deszcze i tradycją faktycznie coś jest i ktoś tam na górze faktycznie tego pilnuje

Pamiętacie ubiegły rok - cały czas pogoda a na czas meczu przyszła jedna chmura - popadało żeby zmoczyć trawę i sobie poszła :)


Proponuje żeby ktoś nagrywał mecz a później się wytnie te najciekawsze momenty - a tych nigdy nie brakuje :decayed:

Opublikowano

Proponuje żeby ktoś nagrywał mecz a później się wytnie te najciekawsze momenty - a tych nigdy nie brakuje :decayed:

będzie Full HD :decayed:

Opublikowano

Proponuje żeby ktoś nagrywał mecz a później się wytnie te najciekawsze momenty - a tych nigdy nie brakuje :decayed:

będzie Full HD :decayed:

Jak film bedzie tak samo dobry jak ten od Baśki to nawet fullhd nie musi być.
Opublikowano

Wspominając poprzedni rok to pewnie bedziemy z ośkiem bohaterami 2 planu (czyli bedziemy leżeć wypici przy ławce ) :decayed:

Edytowane przez MAJKI

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.